БЕЛАРА - противозачатъчни

  • 19 564
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 782
Честно да ти кажа не съм наясно с DHEA. Знам, че се прилага само по лекарско предписание и то само в случай на дефицит на определени хормони... попитай като ходиш.
Иначе за масло от вечерна иглика и адамово дърво съм чела, че вършат наистина добра работа ... прочети в темата за добавки и витамини за ову, цикъл и т.н.

# 31
  • Мнения: 357
Честно да ти кажа не съм наясно с DHEA. Знам, че се прилага само по лекарско предписание и то само в случай на дефицит на определени хормони... попитай като ходиш.
Иначе за масло от вечерна иглика и адамово дърво съм чела, че вършат наистина добра работа ... прочети в темата за добавки и витамини за ову, цикъл и т.н.

Ще я питам за DHEA, дано да не забравя в четвъртък. Игликата ще продължавам да си я пия, и други аминокиселини бих пила може би, но за билките някак си не смея, не знам и аз защо. Като цяло засега просто ще изчакам да видя какво ще излезе от СГ и теста за проходимост и какво ще препоръча д-р Сенкова оттук нататък, тогава ще мисля за още добавки евентуално Simple Smile

# 32
  • Мнения: 8
Здравейте момичета, на мен ми предписаха Белара за поликистозни яйчници, както и метфогама, лимфомиозот и прегнакер. Вчера бях на трансвагинален преглед и установиха кисти по яйчниците. Това ще са първите ми противозачатъчни и направо се стресирах само от листовката и не знам какво да правя да ги пия ли или не. Ходих на преглед при Д-р Партенов в Плевен. Някакви отзиви за него? С мъжо правим опити от три месеца за бебе и този месец като ми закъсня се зарадвах много, а то какво било. И не знам как така имам кисти като до сега съм била с напълно нормален редовен безболезнен цикъл?! Какво ще ме посъветвате? Не ми е назначавал изследвания, каза да пия Белара един месец, и като почна втората опаковка по средата да отида на преглед пак.

# 33
  • Мнения: 373
Здравейте, досега само четях форума, но сега се реших и да пиша. И на мен ми изписаха Белара за три месеца след като се установи поликистоза и завишен андростендион. Преди това пих Ясмин и доста се стреснах от листовката на Белара, но ги започнах, накрая на първата опаковка съм и само първата седмица имах сърцебиене и ме хвана безсънието, но след това всичко се оправи. Wink

# 34
  • Мнения: 1
Здравейте момичета Simple Smile)

И на мен ми изписаха новото хапче Белара за поликистозни яйчници. На обичаен гинекологичен преглед ми установиха поликистозата и повишено количество на андрогените, от които ми идват и проблемите с акнето. Лекарката веднага изписа Белара, като ме увери, че са нов продукт на пазара, много по-пречистени и т.н.
Никога преди не съм пила противозачатъчни, като прочетох листовката ми се изправиха косите, но да се надяваме, че всичко ще е ок.
След два месеца пак съм на преглед за проследяване на действието на Белара-та. Та, тогава ще видим какво-що.

Хайде, успех на всички други "опитни зайчета".

П.С. Преди малко пих първото хапче и за момента всичко е ОК.  Grinning Grinning

# 35
  • Мнения: 373
Sheilsis за колко време ти ги изписаха. Аз вече пия втората опаковка и нямам никакви проблеми засега. Само за преглед ми казаха да отида след втория МЦ, след края на третата опаковка. Сега се чудя дали да не отида и аз към края на втората за да видя как вървят нещата с кистичките.

Общи условия

Активация на акаунт