Много дъвкана тема... Изневярата.

  • 36 739
  • 259
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 121
Ние сме били лика-прилика с теб ! И аз пера, чистя, (често по няколко пъти на ден), гладя, готвя (по-рядко, защото не обичам). Децата пораснаха и не ми дават да им надзъртам в уроците. .... и нищо кой знае какво не виждам в това.
Като се замисля повечето жени които познавам го правят същото.
А аз като се замисля, особено като прочета съседната тема -

Цитат
Petya_Smilova
Re: Помага ли ви мъжът Ви в гладенето?
♥0 ср, 02 авг 2017, 17:38 #105
Цитирай
Моят приятел не понася гладенето, но пък мие чинии много добре ! Smile
Цитирай

Bandiera rossa
Re: Помага ли ви мъжът Ви в гладенето?
♥0 ср, 02 авг 2017, 22:47 #106
Цитирай
сам си глади от дъжд на вятър , ако нещо му трябва непременно гладено . Аз ютия не съм хващала от много години насам.
Цитирай

- не ги виждам много много жените дето го правят. Моята още преди сватбата ме предупреди, че ютия не иска да вижда.  Laughing
Добре, че мама ме е научила на всичко  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Че на днешните еманципантки ако чака човек, по-добре да вземе да се обеси, по-малко ще се мъчи   Mr. Green



# 211
  • Мнения: 7 325
Всеки има нещо което не обича да прави. Аз не обичам да мия чинии, което изобщо не означава, че не го правя, особено сега когато машината е развалена.

Че на днешните еманципантки ако чака човек, по-добре да вземе да се обеси, по-малко ще се мъчи   Mr. Green

Ми не. Вместо да се беси човек, по добре да си отваря очите за какво се жени.

# 212
  • Мнения: 94
За мен изневярата, ако не е имало чувства и нещо повече от секс не е проблем. Не мога да преглътна други неща, като лиспарта на внимание и уважение. Чувството, че сме заедно и това, че знам, че мъжът с който живея ме подкрепя и е зад мен. Хората са различни и съм забелязала, че изневярата е голям проблем за повечето. За мен на първо място са важни други неща и ако знам, че мъжът наистина ме обича бих простила един случаен секс. Както очаквам и той да ми прости, ако е наясно с факта, че обичам само него.

# 213
  • Мнения: X
За мен изневярата, ако не е имало чувства и нещо повече от секс не е проблем. Не мога да преглътна други неща, като лиспарта на внимание и уважение. Чувството, че сме заедно и това, че знам, че мъжът с който живея ме подкрепя и е зад мен. Хората са различни и съм забелязала, че изневярата е голям проблем за повечето. За мен на първо място са важни други неща и ако знам, че мъжът наистина ме обича бих простила един случаен секс. Както очаквам и той да ми прости, ако е наясно с факта, че обичам само него.
Бе за какво уважение говориш, след като той те лъготи и вършее зад гърба ти?!    Laughing
Ти така ли постъпваш с хората, които уважаваш?Лъжеш ги, мамиш ги, баламосваш ги?

Не знам...за мен, изневярата тотално зачерква всякакво уважение.
Щом някой е готов и без никакви скрупули ме лъже в очите, значи никакво уважение към мен не му е останало.

# 214
  • Мнения: 18 530
Да, и аз така си мислех едно време... че заради една изневяра няма да си развалям семейството Simple Smile Това го дрънкат с лекота два вида хора. Или такива, на които не им е идвало до главата (като мен преди няколко години), или другите, които имат изгода да седят с изневеряващия и са готови да преглътнат всякакви гадости, омаловажавайки си проблемите (Е какво толкова като е изневерил, то всички изневеряват задължително, пък иначе не ме бие, нито пие, а на еди коя си мъжа колко е по-гаден и т.н извинения да седиш насаден в кофти връзка)

Та мисълта ми е, че мислех си аз как една изневяра не е края на света и какво толкова... Simple Smile Леле, като ми се случи, подпалих с 200 и се разведох за нула време. Та никой не знае кой как ще му подейства реално, без да го е изживял. Аз се мислех за всеопрощаваща и че нищо няма да ми стане. Сгреших. Много жени пък се кълнат, че при изневяра ще изхвърлят начаса мъжа си, а реално почват да се чудят как да го задържат и да си спасяват семейството. Не е добре да се изказва човек, дето не го е преживял, живота много кофти ни оборва после.

# 215
  • София
  • Мнения: 24 839
Интересно какви жени си срещал щом твърдиш, че перачките, готвачките, гладачките са митични същества. Аз пера, чистя, гладя, готвя ( често по няколко пъти на ден ) , уча уроци с децата .... и нищо кой знае какво не виждам в това. Като се замисля повечето жени които познавам го правят същото.

Ми, не съм с това впечатление от темите и писанията тук.
99% от мамите пишат как поне половината работа вкъщи я върши мъжът.
Дори имаше изказване на съфорумка, която не работи, че нямало начин да се почувства задължена да сготви..........

# 216
  • Мнения: 5 620

Добре, че мама ме е научила на всичко  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Че на днешните еманципантки ако чака човек, по-добре да вземе да се обеси, по-малко ще се мъчи   Mr. Green


Ау, горканчо. Как тъй се заблуди и не си намери добра слугиня, ами се налага да се мъчиш да се обслужваш сам?

# 217
  • Мнения: 6 122
,
Добре, че мама ме е научила на всичко  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Че на днешните еманципантки ако чака човек, по-добре да вземе да се обеси, по-малко ще се мъчи   Mr. Green


Така е. Направо ми е непонятно да искаш от партньора си да те пере, глади, храни и т.н. като малко бебе. Нещо като да се ожениш...за майка си.

# 218
  • Мнения: 7 325
Интересно какви жени си срещал щом твърдиш, че перачките, готвачките, гладачките са митични същества. Аз пера, чистя, гладя, готвя ( често по няколко пъти на ден ) , уча уроци с децата .... и нищо кой знае какво не виждам в това. Като се замисля повечето жени които познавам го правят същото.

Ми, не съм с това впечатление от темите и писанията тук.
99% от мамите пишат как поне половината работа вкъщи я върши мъжът.
Дори имаше изказване на съфорумка, която не работи, че нямало начин да се почувства задължена да сготви..........

 Laughing Laughing може Абсурд, може. Аз обаче на писаници много, много не вярвам. Тук може да се правят на големи, а в къщи да е по-различно.

# 219
  • Мнения: 1 540
Снощи ми изтриха темата поради неспазване правилата на форума. Извинявам се на модераторите. Simple Smile Не съобразих. Почвам отново

Четох много теми, знам че това се случва доста често (за съжаление) Но и всеки случай е различен и всеки си мисли, че го боли най-много. Истината е, че действително боли.

Дълга връзка. Раздели, събирания, пак раздели. Официален брак от 5 години, втори и за двамата. Това за статистиката. Много от приятелите ни смятаха, че сме идеалното семейство, че сме половинките на едно цяло.Казано честно, аз също така го чувствах. Обичахме се, ходихме много, всеки уикенд бяхме някъде. Имаме много приятели, завързахме и нови приятелства от цялата страна покрай хобито, с което почнахме да се занимаваме. Времето ни минаваше в обич, разбирателство, за тези години веднъж не се се скарали. Сексът винаги е бил страхотен и разнообразен.  Той казваше, че е щастлив, аз също така се чувствах. Чувствах се обичана, специална, единствена. Беше ми най-добрия приятел и най-добрия любовник.

Така безметежно минаха годините. докато случайно не разбрах, че човекът си е имал паралелна връзка, 2 годишна, която малко преди нова година е прекратил (по негови думи).   Освен тази е имало и други, еднократни. По принцип винаги се е забърквал в паралелни връзки. Съжалява ги и не може след едното чукане да ги зареже ли, не знам. Нямам идея никаква. Когато решихме да се женим говорихме доста по темата, той знае, че за мен верността и уважението към партньора са на първо място. Обясни ми, че доста време сме изгубили в глупости, че си е подредил приоритетите, че може да бъде само с една жена, т.е. с мен, че сега е времето да се радваме един на друг и да наваксаме пропуснатото.

Поставих и сега ребром въпроса, казах му категорично, че знам. Усещала съм някакво невидимо присъствие, и както казват хората, щом интуицията заговори - значи има нещо. Но не бях сигурна и някак си не върви да вдигам скандали заради някакво усещане. Никога не съм се чувствала пренебрегвана, не ми е липсвало внимание, нежност, държим се за ръце навън, прегръща ме,  нищо в поведението му не ми е говорило, че нещо се случва. Само някакво усещане...

Вълкът, казват, козината си мени... Обясни ми, че му липсвал секс. Секс значи всяка вечер. Понякога съм се чувствала твърде уморена за това, той се чувствал като просяк, не бил недъгав да моли за това, цитирам го. Отчетох си вината.

Жената е семейна, с дете. За развод никога дума не е ставало. Забавлявали са се само. Но това е много време, малко не ми се връзва това. Според мен е имало емоции и чувства.

Обичал ме, искал да продължим заедно. Водена от максимата, че всеки има право на втори шанс (въпреки, че в миналото също ме е наранявал), реших да го дам, но... Винаги има едно "но", не знам оттук нататък как да продължа. Доверието ми го няма, светът ми се промени, аз самата също. Той очаква всичко да е по старому, цветя и рози, аз - добра до глупост, спокойствие и обич. Като че ли не вижда вината си в цялата история, но съм питала, ако аз го поставя в такава ситуация - нямало да го видя повече.

Едно "Извинявай, че те предадох" не чух, " че не оправдах доверието ти" или нещо от сорта. Някакво чувство за безнаказаност има в него, което ме притеснява, че просто ще продължи. Ще има друга, и друга..., докато може.  Притеснявам се, че в един момент ще го намразя.

Ако повдигна въпрос за случката, ако хвърля хаплива реплика - той се нацупва и мълчи. Какво очаква от мен - да хвърча от щастие, че е толкова потентен и ощастливява много жени?

Не знам и какво очаквам, пускайки темата. Съпричасност, съчувствие, удар да се освестя, критика...
Преди да прочета останалите коментари по темата ще изкажа моята гледна точка.Изневярата е много болезнена и след нея все едно е минал ураган,не,че не може всичко да се нареди,но вече няма да е по същия начин подреждаш всичко с едно на ум,че урагана щом веднъж е минал ще мине пак.Лично аз макар и омъжена от 4-ри  години знам,че ще дойде този момент,моментът в който мъжа ми или аз може да се пречупим и подхлъзнем,казвала съм си,че няма да си разваля уюта заради едното чукане,обаче не е съвсем така,мисълта,че е пожелал друга когато е с теб е разкъсваща (Не ми се е случвало до сега,а ако е не съм разбирала) Но мога да си представя какво е,по-вбесяващо е това,че не изпитва вина,което говори,че пак ще го направи,защото не вижда нищо не редно в това.Простила си му на думи,но душата ти е разкъсана,аз няма да ти дам съвет да го напуснеш,ще ти кажа да изчакаш малко,ако не можеш да преглътнеш всичко това,ще е по-добре всеки да поеме своят път,защото така ще се убивате всеки ден,всеки път когато не си вдига телефона ще си мислиш,че е някъде с друга това е влудяващо.Успех и дано намериш правилния за теб път  bouquet

# 220
  • София
  • Мнения: 4 122
Като тийнеджърка имах връзка с такъв човек. Лъга ме доста, а аз въпреки това прощавах докато най накрая не ми дойде акъла и не казах край.
Но след това той си отмъсти жестоко....но минало заминало. Трябва да гледаме напред и да не допускаме същите грешки.

# 221
  • Мнения: 46 520
...мисълта,че е пожелал друга когато е с теб е разкъсваща...
Бъркам ли или ти искаше да му уреждаш тройка? Тогава останах с впечатление, че нямаш проблеми в тази посока... Rolling Eyes

Ми, не съм с това впечатление от темите и писанията тук.
99% от мамите пишат как поне половината работа вкъщи я върши мъжът....
Не съм чела за такава, която казва, че никога не пере, не готви, не чисти. Това, че мъжът е сготвил днес или е пуснал пералнята, не значи, че тя никога не го прави Joy Всеки пораснал човек върши тези неща.

# 222
  • Мнения: 1 121

Добре, че мама ме е научила на всичко  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Че на днешните еманципантки ако чака човек, по-добре да вземе да се обеси, по-малко ще се мъчи   Mr. Green


Ау, горканчо. Как тъй се заблуди и не си намери добра слугиня, ами се налага да се мъчиш да се обслужваш сам?

Не е като да  не съм търсил, ама няма, бе, няма и това е Simple Smile

# 223
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Глупачки вече няма. Приеми го  Mr. Green

# 224
  • Мнения: 26
По въпроса с изневярата моето мнение е следнот  Thinking
Една връзка започва с любов и остава на основите на уважението  Thinking
Обикновенно щом едно нещо се случи един път ще се случи пак  Peace но проблема е , че се чувстваш предаден и ако до този момент си правил всичко за този човек  bouquet след една такава случка всичко се промея и връзката никога няма да бъде същата  ooooh!
 За мен логичното е всичко да приключи  Crossing Arms особенно ако е имало паралелна връзка за определен период от време  #2gunfire
Ако е изневяра за един път  Sunglasses което най вероятно е било един път с този човек Embarassed явно имаме половинка която винаги ще си го търси   #Cussing out

е има и отворени връзки , но при тях думата изневяра не съществува  bowuu


Общи условия

Активация на акаунт