Подходящо място за сватбена фотосесия за есенно-зимна сватба

  • 1 202
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 712
Здравейте момичета. Сватбата ми ще бъде в края на Ноември. Много искам да си направим фотосесия, но поради студеното време не мога да измисля подходящо място. Става въпрос за гр. София. Ще съм много благодарна, ако дадете някакви идеи  Peace

# 1
  • Мнения: 118
Оххх, чак ноември!!!Бая е студено тогава. Аз мога да кажа за моята сватба каква фотосесия направихме. Беше през септември и беше на езерото Арияна в лодка. Чувала съм да правят в Мол newsm78 обаче не се сещам за друго, то зависи и от времето...

# 2
  • Мнения: 15 712
Ами ние преместихме сватбата за юни в крайна сметка, та приемам идеи и за лятна фотосесия Simple Smile

# 3
  • Мнения: 118
Добре сте решили! Иначе пак ще повторя за моята ф. сесия в Борисовата градина на езерото Ариана в лодка, беше много романтично и съм много доволна. Иначе някои съчетават в зависимост от това къде е гражданското или църквата. Ако е в Св. Неделя правят на Витошка снимки. Пред президентството и ротондата Св.Георги. Видях и младоженци да си правят ф.сесия и на златните мостове на Витоша, там също е красиво. Може да питате и в зоологическата градина или в някой музей, според интересите ви-военния, историческия, археологическия. Трябва да го направите да ви е близо в зависимост от къде ще тръгнете, пунктовете-гражданско,църква и ресторант...защото няма смисъл да пътувате на по далече и няма да имате достатъчно време за снимките и после да бързате да се връщате за следващия ритуал. А е толкова тонизиращо, успокояващо и зареждащо тези снимки, някак наистина романтични Embarassed
На бързо ще вметна ние как го направихме, че стана дълго: Бяхме без взимане на булката, мъж ми ме закара на фризьор и гримьор и вкъщи се чакахме само с кумовете и фото и камера. Ние сме от младост и от там по Цариградско на езерото Ариана за сесията, после в църквата Св.св.Кирил и Методи, ритуал и след това снимки с гостите в двора и те докато отиваха към ресторанта ние си направихме още една сесия в църквата и др помещения и после в ресторанта, и снимки в градината на ресторанта. А гражданското го няма ,защото го направихме през седмицата, защото е безплатно, само с кумовете. Сами си правехме сватбата и решихме,че хем ще спестим пари хем ще имаме повече време за снимки и фризьор и грим.

Успех и щастливо изкарване на сватбата. Всичко ще бъде наред  bouquet Peace

Общи условия

Активация на акаунт