За пиърсинга, татуто и още нещо - 20

  • 100 658
  • 755
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 5 947
Нещо полезно за четене- имаше такива въпроси по-напред в темата
http://tattooartistmagazineblog.com/2015/04/18/info-graphic-basi … how-and-how-much/   

Аз имам само две от обратната страна на лявата китка. Харесвам нашарени тела,въпреки че аз няма да се правя така. Имам идея за една ,която ще ми е последна- Бастет,но завоалиран. Трябва да реша къде ще бъде,мястото,което си бях избрала се оказа неподходящо за дребните детайли и сега си мисля за друго такова

# 241
  • Мнения: 2 618
Идвам, за да се оплача от прекрасния ми късмет  Party  Вчера ходих да си пробивам трагуса  и ме отрязаха  #Cussing out Как щяло да зарасне, било много плътно мястото Flutter Не съм дошла, за да ми даваш акъл премесен с поглед "нещо ти прещраква в мозъка"  Crossing Arms След това отидох в студиото, където си пробих езика. Беше заключено  Crazy Убиха ми желанието от всякъде и реших да не пробвам в трето студио. Бях много ядосана  Mr. Green

# 242
  • Street of Dreams
  • Мнения: 15 030
Идвам, за да се оплача от прекрасния ми късмет  Party  Вчера ходих да си пробивам трагуса  и ме отрязаха  #Cussing out Как щяло да зарасне, било много плътно мястото Flutter


 Laughing hahaha
Смятай колко опит имат в тази сфера... Rolling Eyes Laughing

# 243
  • Мнения: 2 618
Според тях май пиърсинг се прави само на меките части. Още като влезнах ме питаха "първа или втора дупка"  Shocked След тези думи ми стана ясно, че няма да го бъде  Whistling
Утре или други ден ще се пробвам в още едно студио. Стискайте палци да е отворено, и да не ме отхвърлят Mr. Green

# 244
  • Street of Dreams
  • Мнения: 15 030
В кой град живееш,че ми стана интересно?

# 245
  • Мнения: 2 618
От Пловдив съм  Mr. Green

# 246
  • Мнения: 607
Не се учудвам на нищо вече.
Моя приятелка искаше да си направи индъстиъл .Отиде,жената в студиото и каза,че "такова нещо не е правила" и " не знае къде да дупчи". Mr. Green Моята дружка,хвана един химикал,положи си две точки,като ориентир къде трябва да я продупчат и госпожата и го направи с пистолет за обеци. Grinning

# 247
  • Мнения: 2 618
С пистолет на хрущял  Shocked

Вчера се сетих една приятелка къде си проби веждата, та се наканих да е там. Да, ама не. Студиото го нямаше. По пътя видях друго студио, влизам аз "Ами той човека, дето прави пиърсинги го няма."  hahaha
Надявам се тази година да ви се похваля с обичка.  Whistling

# 248
  • Street of Dreams
  • Мнения: 15 030
Същото преживях в БГ последно с козметиците - нелюбезни, невъзпитани, непрофесионални - ми няма я сега, ми не съм чувала аз такова нещо, а не ся няам време... Crazy Crazy

# 249
  • Мнения: 607
С пистолет на хрущял  Shocked

Да.  Mr. Green Е тва' е истински професионалист.
Масова некадърност.

# 250
  • София
  • Мнения: 230
Няма как да не се похваля с моята първа татуировка. Вчера беше събитието. Много съм доволна от крайния резултат.
Първата снимка е буквално след завършването й. На втората снимка изглежда доста по-светла, но светкавицата на телефона я освети повечко  Embarassed

Скрит текст:

# 251
  • Мнения: 2 618
Да ти е честита  Hug

# 252
  • Мнения: 957
Честитоо  Hug

# 253
  • София
  • Мнения: 4 053
Много е хубава! Поздравявам те за смелостта! Много харесвам големи татуировки, но едва ли някога ще си направя...  bouquet

# 254
  • София
  • Мнения: 230
Благодаря ви. Направо не мога да й се нагледам и нарадвам Wink.

Общи условия

Активация на акаунт