За пиърсинга, татуто и още нещо - 20

  • 96 227
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 933
Лале много ти благодаря точно това е

# 721
  • Мнения: 10 874
Лале много ти благодаря точно това е
Няма защо. Hug
Страхотна е! Heart Eyes

# 722
  • БУРГАС
  • Мнения: 142
Здравейте,имам питане,преди три дена си направиш татус на ръката отзад над лакътя.Още докато ме татуираха ,ръката ми се понаду,но на следващия ден беше отекла надолу под лакътя и все още е така.Имам и други ,така надуто и отекло никога не ми е ставало,не знам да се шашкам ли.

# 723
  • Мнения: 933
Здравейте,имам питане,преди три дена си направиш татус на ръката отзад над лакътя.Още докато ме татуираха ,ръката ми се понаду,но на следващия ден беше отекла надолу под лакътя и все още е така.Имам и други ,така надуто и отекло никога не ми е ставало,не знам да се шашкам ли.

Здравей. Преди време си татуирах стъпалото и така се поду зверски. Болеше много. Оказа се,  че просто мястото е по - чуствително. С какво третираш татуса? И ако се притесняваш може да говориш или с татуиста си или с лекар

# 724
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 527
Споко. На мен ръката ми стана двойна на другата и излизаше някаква течност, за болка изобщо няма да споменавам, не бях спала няколко дни. ooooh! На третия ден си взех някакъв крем с гентамицин (антибиотик) от аптеката, той успокои инфекцията и вичко се оправи.  Peace

# 725
  • БУРГАС
  • Мнения: 142
Успокоих се,крем си взех от татуиста.А гентамицин ако си взема,и татуса ли да мажа,или....

# 726
  • Мнения: 933
Успокоих се,крем си взех от татуиста.А гентамицин ако си взема,и татуса ли да мажа,или....

Да мажеш татуса,  както мажеш сега.

# 727
  • Русе
  • Мнения: 764
И моята ръка беше станала двойна. Бях подута 2-3 дни и много болеше. Даже в деня след татуирането, когато болката беше най-силна, си мислех "Никога повече!". Като мина разглеждах идеи за нов татус. Crazy Mr. Green

# 728
  • Мнения: X
Здравейте  bouquet
Да ми препоръчате добър татуист за заличаване/наслагване/покриване на десет годишна избеляла,но плътно тъмна 4-5 сантиметрова грозотия на китката?  Tired

# 729
  • Мнения: 11 021
Аз нямах болки и отоци в ръката преди Х години. Надявам се и след новия татус да е така.

Яна, според мен по-важно е с какво искаш да я покриеш. На мен ми обясниха, че мога да си покрия стария татус единствено с нещо в тъмни цветове и сега проблемът е, че нямам никаква идея как да изглежда новата рисунка. 

# 730
  • Мнения: X
И аз съм със същия проблем,черна плътна звезда е,и не мога да измисля с какво да я покрия,колебая се между няколко,ходих на консултации,но никой татуист не може да ми го нарисува предварително и да ми покаже как ще седи и изглежда,всеки вика избери си картинка и ще я прерисувам Sad.Препоръчаха ми един в Бургас и друг много добър в Русе,но се надявам и в София са са останали кадърни художници-татуисти  Tired

# 731
  • София
  • Мнения: 366
Моля за препоръки за добро тату студио в София. Имам желание за малък татус на китката. Благодаря.

# 732
  • Бургас
  • Мнения: 16 398
Моят татус изобщо не болеше. Нито като ме боцкаха,нито след това. Нито беше зачервен,нито болеше.Сърбеше ме леко.
Който го видеше,мислеше,че е временен,щом не бил зачервен  Joy

# 733
  • Мнения: 11 021
Моята е тъмна плетеница с малко червено в средата. Ти поне имаш няколко идеи, аз нямам никакви.
Мога да препоръчам добри татуисти в Търново. Научих за тях от мои приятели от София, които въпреки големия избор на татуисти в столицата, ходят да се шарят в Търново. Simple Smile

# 734
  • Мнения: X
Идеята е слънце или дракон,но нито мога да си го представя детайлно,нито ми харесват предложетията които откривам като направени или просто картинки.И аз мога да препоръчам за Бургас или Русе,но Търново е по близо,решила съм на есен да я оправя каквото и да става,ако трябва до Бургас ще ида,от там имам две които не са мръднали и милиметър,качествена работа,много съм доволна.
Болели са ме всички,една на китката,една на гръбнака и една долу на крака,отстрани на ходилото имам надпис.Тази на ръката най се наду,но ги мазах около две седмици докато се изчистят и обелят и сега самото място е просто по чувствително Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт