Мъжки стрийптиз

  • 3 208
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте!

Моля за Вашата компетентна намеса и помощ! Не мога да отрия актуална информация в интернет за място в София, на което може да се види мъжки стриптийз. Случаят повелява да организирам едно моминско парти, а аз съм толкова боса в тези неща, че дори не знам към кое заведение да се насоча. Признавам, аз и/или приближените ми не сме стъпвали в такова място и си нямаме понятие и къде да надникнем дори Crossing Arms

Затова моля, ако някои може да ми сподели за мъжки клуб или как да се информирам за предстоящи изяви на "Максимус" мисля бяха, да го стори!

Поздрави!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 573
Моминско парти не се прави в стриптийз клуб. Там е пълно с озверели моми и не съвсем моми и бъдещата младоженка може и изобщо да не се дореди до стриптизьор.

Запазвате си маса в някое хубаво заведение и си викате там танцьор, който да танцува само за нея. Преди това все пак се разберете с управата на заведението, да не вземат да изритат момъка по гащи насред танца.

# 2
  • Мнения: 15
Благодаря за информацията и за гледната точка.

идеята за индивидуален танцьор съм я премислила, но не е нещото, което искам, затова се спрях на варианта със заведение!

Надявам се все някой да има информация и да ме насочи!

Нямам много време на разположение, така че моля включвайте се!

Поздрави!

# 3
  • Мнения: 15
Драги съфорумци! Остава ми на разположение много малко време, за да се издъня! Помагайте, ако ви е възможно със съвети за заведение!

Поздрави!

# 4
  • Мнения: 7 563
Преди всяка сряда имаше мъжки стрийптиз в La Cubanita, провери там. Peace

# 5
  • Мнения: 15
Благодаря!

# 6
  • Мнения: 63
Кажи какво имаш в предвид и мога да ти дам координатите и на максимус и на грандос и на мастерс!
Най-добре е ако искаш моминско парти да си избереш дискотека или някой клуб да си избереш кой искаш да танцува и забавлява ,свързваш се с момчетата и те идват на място забавляват Ви ,плащаш им и всичко в ок1

# 7
  • Мнения: 15
С Ла Кубанита ни се получи много добре и момчетата от балета отделиха подобаващо внимание на Момата! Благодаря на всички за споделениете мнения!

# 8
  • Мнения: 1 327
използвам темата за да попитам дали някой знае къде по черноморието има мъжки стрип клуб?
имаше навремето във Варна дали съществува още?
благодаря предварително, ако някой се включи

# 9
  • Мнения: 119
Rainnin, аз имам същия проблем в момента и единственото място, което намерих е точно Ла Кубанита. Можеш ли да споделиш по-подробно как беше там, доволни ли сте от танците на момчетата, от музиката, изобщо каквото се сетиш. Ще съм ти много благодарна! И само в сряда ли е мъжкият стриптийз?

# 10
  • Мнения: 15
Здравей!

Надявам се да не съм закъсняла с отговора - до колкто знам, да, само в сряда вечер е "мъжка вечер". При нас съвсем случайно се получи две момински партита едновременно и мога да кажа, че се получи чудесно! Момчетата от балета отделиха повече от специално внимание на двете Моми и дори по мое виждане се получи повече от добре! В заведението е страхотно! На сайта на заведението има и снимки от 25.03.2015 г., може да погледнете, ако искате! Надявам се и с вас да се получи приятно!

Поздрави и до скоро!

# 11
  • Мнения: 119
Благодаря за отговора, не си закъсняла Simple Smile В такъв случай, ще се насочим натам, пък дано и ние си изкараме толкова приятно.
Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт