Баба Марта мартеничка връзва, Априлче да излиза (не) бърза - тема 16

  • 30 847
  • 780
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 479
Благодаря!  Hug
За количката мисля да е Coletto Marcello. Но трябва да я пробвам дали влиза в багажника на колата. Но мисля тези дни вече да я поръчам, че ми казаха за цвета 3 седмици за доставка.

# 61
  • Мнения: 145
Тези , които са си взели сгъваеми кошарки за децата - на каква се спряхте и какви матрачета взехте за тях?

Скрит текст:
Избрах си тази кошара:  http://www.hippoland.net/cangaroo-koshara-relax-s-s-sennik-i-goljam-kosh-za-bagazh   по материята(повечето бяха едни найлонови) и отстоянието от пода. На тази материята ми допадна повече, взехме я с 25% иначе ми се виждат много парички за тази кошара. Сенника ме дразнеше много, но се светнах, че ще пази от лампата на тавана и му се зарадвах Simple Smile  За матрак според мен можеш да си вземеш какъвто пожелаеш с размера на леглото. Гледах да е около 10см, за да е на по-високо от пода на първото ниво. Ние си взехме magniflex, с 25% намаление. Мисля да взема и от тези сгъваемите матраци да си имаме, като ходим някъде, но още не съм.

# 62
  • Мнения: 2 926
Да се запиша и аз в новата тема.
Аз пак съм с контракции...вече започна да ми писва.
Постоянно съм в стрес да не тръгне раждането  Sad

# 63
  • Мнения: 38
И аз се записвам , като обещавам да бъда по активна Simple Smile

# 64
  • Варна
  • Мнения: 313
Здравейте и от мен,
Честита Баба Марта! Живи и здрави да сме и нашите бебчета също!

Ние вчера имахме гости до 1ч и не знам къде се намирам....остави че през нощта пак ставах 2 пъти, ами кукнах в 7ч, т.к. имах уговорена среща за разходка с една приятелка. Върнах се почти мъртва след разходката с нея, и си легнах да спя. Естествено тел ми звънна и трябваше да ходя да върша работа до другия апартамент  Shocked на всичкото отгоре с последни сили се замъкнах дотам... и се оказа, че работата са я свършили вместо мен и много се ядосах. Обадих се на мъжа ми...а той си спи...реанимира от предната вечер  #Cussing out направооо......седнах в колата и  си казах - няма да се ядосващ, сега е важно да си спокойна. И отидох да купя готова храна....оттогава си лежа и ви чета., 5 стр от предната тема и 5 от тази... вече нищо не виждам.....хахахахахха

Силки, да пораства бързо малката пожелавам!

На мен също ми се обриваше детето като сменях различни марки пелени.... от Памперс ми се обрина, а от евтините в бебе борса - не. Странно нали? Аз ползвах доста време и Пуфис с него.

Лекаря нищо не ми е казвал за тонове...

Карамел, не се стряскай, по-лошо е....ако ще се ражда, ще се роди, дай го спокойно, легни си и гледай някоя романтична комедия. Ако го мислиш и се притесняваш...по-лошо ще стане...

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 303
Да се запиша и аз в новата тема.
Аз пак съм с контракции...вече започна да ми писва.
Постоянно съм в стрес да не тръгне раждането  Sad

Не си единствена,и на мен вече ми писна,постоянен стрес от преждевременно раждане ,макар че аз още мъничко и мога да родя спокойно като влезна в 9 месец,но това че сме назад с 2 седмици т.е малки са ни кг .,та ни трябва още време да порастнем.

# 66
  • Мнения: 267
Giada благодаря за хубавата тема   bouquet

Честита Баба Марта! Нека само да ни радва през този месец  Hug

Силки, Мишето е страхотна  не се притеснявай ще си я гушкате скоро вкъщи  Hug

Моника, аз  бях с обрива по корема. Мина ми след като 2-3 дена го обработвах със сапун Protex. на ден по 2-3 душчета си правех - натърквах го седи 3-4 минутки измивам го и така, а също и отстраних вредителя  Laughing за обривчето.

# 67
  • София
  • Мнения: 11 785
Даа, и на една приятелка малкия се обрина много от Памперс, това си е до дете. Племеницата пък е алергична към всички памперси, в чудо се видяха, перат тензухени.

Карамел спокойно. Лежи и кулирай. Говори с лекаря за Салбутамол. Доста успокоява контракциите.

Силки честита месечинка на Мишенцето. Скоро ще си я вземете вкъщи!

Пакрис от къде намери тия сили бе жена? Аз днес се изкъпах и направо едвам стоя права.

Последна редакция: нд, 01 мар 2015, 21:28 от Мацето

# 68
  • Мнения: 267
Губи ми се Шльоки Пльоки днес  newsm78 последно вчера обясняваше какви дни е изкарала.

# 69
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Мишето е борец, до седмица-две ще е с мама у дома Simple Smile

Ние снощи бяхме на венецуелска сбирка, мнооого весели са тия хора Simple Smile Вчера целия ден нагоре-надолу, едва имах сили за вечерта, честно! Ма дойдоха де Simple Smile легнахме си към 2 и сутринта от 9:30 на крак.
Изчистихме, сефтосахме новата парочистачка, сега моите са навън да се пързалят и като се върнат, с таткото ще правим проба за сладка питка с новата хлебопекарна:)

# 70
  • София
  • Мнения: 5 884
Момичета от кога започват записите на тоновете на бебето, моите първи такива ще са чак на 14-ти март?
Аз съм на 5 март за пръв път и ми казаха всяка седмица до края, че ще ходя.


Честит пъвви месец на талисманчето ни, нека до седмица да е качило грамчетата и да си е вкъщи. babydust7


Как можах да забравя... предния път много ми се подуха ръцете и краката 8-9 месец, сигурно и оттам е имало някое друго кило отгоре. Много е гадно, краката ми станаха като трупчета, от прасеца до пръстите с една дебелина. Поне се оправиха веднага, след като излязох от болницата. Пу-пу, тоя път нямам такива проблеми, дано не се появят.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 313
Пакрис от къде намери тия сили бе жена? Аз днес се изкъпах и направо едвам стоя права.

И аз незнам Маце, разтрепериха ми се краката и ръцете след разходката, толкова бях останала без енергия...но трябва да се спра вече, че да не взема да направя някоя беля...

# 72
  • София
  • Мнения: 415
Карамел, сигурно всички ти го казват, но ако можеш лежи повече. Аз също съм с много силни контракции, почти непрекъснато. А като се размърда бебето направо ми се струва, че тръгва да се ражда...Доста е стресиращо и напълно те разбирам. Аз бях на кормагнезий и тогава нещата се бяха успокоили, но след като ми го спряха всичко си е по старому, другите неща просто не помагат.
По този повод и за тоновете - не ги мислете толкова и се доверете на лекарите си. При всеки е различно. При мен например именно заради силните контракции започнаха от 32 седмица, докато като няма някакви проблеми ги почват 36-37.

# 73
# 74
  • Мнения: 269
Благодаря!  Hug
За количката мисля да е Coletto Marcello. Но трябва да я пробвам дали влиза в багажника на колата. Но мисля тези дни вече да я поръчам, че ми казаха за цвета 3 седмици за доставка.

И ние се спряхме на тази, но докато се натуткаме май навсякъде са я увеличили. Откъде ще я поръчвате и за колко лв? Аз я открих в два сайта на старата цена, но нямат цвета, който искаме.

Общи условия

Активация на акаунт