Сладкарничка за книги - тема 35

  • 21 839
  • 755
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 910
Еви, жива и здрава да си !!!


Гиговче, не е лятна картинката още. Пролетна е  Peace
Като стигнем лятото, ще е плаж и море  Wink

Да ви кажа за талисмана.
Бухалът се казва Архимед, от филма "Мечът в камъка" на Дисни.
Толкова заразителен смях има, че реших да го споделя.
Хем е бухал, хем да ви е усмихнато на всички  Hug

За цветята - бях ви споделила пълното фиаско, което претърпях с моята бегония.
Не ставам за цветарка аз  Confused

# 31
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Точ, къде си, бе?! Не прегря ли таз пералня у вас .Не й ли се разхлопа барабанът?  Mr. Green Laughing

# 32
  • Мнения: 221
И аз си мисля за Точ, но не искам да нахалствам, знам, че сега тя е щастлива.  Hug

# 33
  • Берковица
  • Мнения: 475
И Нара я няма,  Hug затри се  Hug Hug

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Наричка липсва ,дано за хубаво да я няма Simple Smile

# 35
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Заета била, нали така писа.

# 36
  • Берковица
  • Мнения: 475
Нели, мислех да си я купувам Момиченцето..., но прочетох доста противоречиви коментари и се зачудих, но сега ще си взема  Северозападен романь подарък  за ММ, че той поиска да останем в този негов "Северозападнал край", а мен си ме влече към другата България, но си оставам тук заради него.

# 37
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Момиченцето не си заслужава чак да я притежаваш. Освен ако не си фен на жанра.

 А този Романъ ми предстои да го прочета. Камиче така приятно ме изненада.  Simple Smile

 Гани, като гледам подписа ти, скоро ще ни поднесеш торта.  Hug

# 38
  • Берковица
  • Мнения: 475
Да сина ми се роди на 3 март и тези дни в нас е само празници, рожденни дни, именници, гости, тъкмо свекървата малко да се поободри, че с тези болести е в депресия.

# 39
  • Мнения: 738
Извинявам се, но именник е наръчник с имена, а именик - празнуващ именния си ден Rolling Eyes, може за по-лесно и удобно и "именяк" да му се вика, на -яшки говор някак си по-малко напъва да е двойно н-то. Иначе честито да му е на именика и рожделник!
Романь-я е велика книга (макар да подозирам, че втора подобна или продължението му вече няма да е толкова готина).
Момиченцето... Нелче, помниш ли как рантнах, че не е редно книгите за млада публика да бъдат небрежно написвани? Е, ако тази беше написана както трябва, не съшита с бели конци тук и там, "щото няма да забележат глупачетата", щеше да е страхотна... Laughing, сега е просто много добра.
Ganjana5, като ми се върне от екскурзия, заповядай да се видим и да ти я дам за прочит, поне сме си ей го де е.
---
Олеле, забравих да кажа благодаря за невероятната нова тема!   bouquet
Много се извинявам за което, ама то докато изчета трите страници, преди да се впиша и се шашнах...
БЛАГОДАРЯ, И ЧБМ И ЧИД и въобще ЧЕСТИТА НИ НОВА ТЕМА!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: нд, 01 мар 2015, 21:25 от Камиче

# 40
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Каленце,прекрасна нова тема     bouquet
Благодаря ти!Внесе топлина и пролетен уют с нея   Heart Eyes
Талисмана е супер заразен..... Grinning


Еви,да ти е живо и здраво името,да го споменават с любов винаги  Hug


Точке,ще изместите лагерите на центрофугате бре...а починете малко,хапнете,пийнете...тез три работи... Mr. Green Hug Heart Eyes

Завърнах с преди малко от мама,толкова зареждащ и хубав бе денят ми  Heart Eyes
Цял следобед в парка с торнадото-тя играе,а аз и мама седим на пейката в парка и си говорим,говорим....за времето,когато съм била малка,за изминалите години,за радостните и тъжните дни от живота ни,за бъдещето което е пред нас Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Обичам я много!
Чудесни са тези мигове,малко..откраднати...но изпълнени с толкова доброта и любов!
Искам още дълго такива!

Прегръщам ви всички  Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 5 423
Дев,имам чувството,че съм седнала до вас Hug
Сестра ми редовно преслушва сайта за Северозапада.Аз рядко отварям.Но ми харесва да чета за гевезлъците на северозападен диалект.
Започнах Калунята.Брей,тегаво се чете.

# 42
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Сливко,ето ме тук   Hug Виж,аз съм Мечо!

Ей така ще те стисна силно през лятото  Heart Eyes
Ще гушкам,ще те целувам,пак ще те гушкам  и пак и така до безкрайност!
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 43
  • Мнения: 1 601
Добър вечер  Hug  И много благодаря за новата тема!  Hug
Честита Баба Марта , да сме живи и здрави и винаги да сме много усмихнати и щастливи !  Hug

Верно се позатрих , но съм добре, дано да оцелея през тази седмица  Laughing Мисля ви и ви обичам , то си го знаете , но аз пак да си кажа !  Hug

Весел празник на всички празнуващи днес !   bouquet

Дес , аз отворих днес както беше заръчала на писмото и много ти благодаря за бухленската мартеничка и сладката картичка , прегръщам те !

Отивам да почета малко и да порелаксирам , че и днес бях на работа , след това други ангажименти имах и чак сега ще се отдам на четене .  Heart Eyes

Хубава вечер , момичета  Hug

# 44
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Включвам се много на бързо и телеграфно, че трябва да стягам багажа на ММ, като малко дете е и се тутка  Crossing Arms

Паяче, радвам се че вече има известие. Извинявам се предварително за скромния пакет, но уж идеята беше такава  Thinking Писах картичката в пощата и нямаше място за обяснение, но едната мартеничка е за сестричката ти, нищо че 1ви ще е минал Simple Smile

Лофче, книгата за мен е най- ценното в пакетите, които получавам. Всички книги, които съм получила от тези игри са ми като съкровища, защото са изпратени от хора, които харесвам, обичам и споделям общи интереси. Просто думите са малко да опиша какво удоволствие и душевен оргазъм ми носят тези игри. Simple Smile  Hug

Общи условия

Активация на акаунт