Сладкарничка за книги - тема 35

  • 23 932
  • 755
  •   1
Отговори
# 465
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Душици, ду-ши-ци!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 466
  • Мнения: 1 840
Хаха тъкмо прочетох поста на Нели и си викам сега ще и напиша "Облъч!" и Миж ме е изпреварила.  hahaha

Нези, дано успееш да починеш подобаващо  Hug

Тук не спря да вали цял ден  Crossing Arms Аз готвя, че ММ вече пътува към Сливен и иска да хапва гювеч  Mr. Green /чудя се дали не чете тайно темата  Mr. Green/

# 467
  • Мнения: 1 803
Нели, смело приемай поканата на Зори, без да се замисляш!  Hug Ако много се дърпаш, ще вземе някоя от нас да те замести.  Simple Smile

Гани, каква чудесна книга си получила от размяна. "Господарят Батистас и останалото" е разкошна книга, истинско бижу от думи, емоции и трепети. Получих я като подарък от Мариша и ми е още по-скъпа на сърцето.  Heart Eyes

Лофче, добре ще посрещнеш ММ с хапване, ама после и да го напрегръщаш.  Hug

Нези, дано хубаво си починеш идните дни.  Hug

Нели, сега видях, че си писала в "Новите ни книги". Ако имаш интерес към някои от моите книжки, само кажи и веднага ще ги командировам към теб. Книгата на Бранислав Нушич вътре има и илюстрации, много смешни и весели, стана ми забавно само докато я разлиствах. А другата книжка "Рисунка за Айла" е част от поредица, но всяка книжка разказва самостоятелна история. Ама са доста тийн, та не знам дали би ти допаднала. Имам вече и трите книжки, ако нещо ти се причете.  Heart Eyes

 Hug Hug Hug

ПС Забравих да ви се похваля, че днес получих рокля за книжка (и други нещица) като подарък от едно много мило момиче от форума, което не пише при нас, но пък си разменяме книжки за прочит. Така приятно ме изненада и ми стана толкова мило.  Heart Eyes

# 468
  • Берковица
  • Мнения: 475
Пете, Нели  Hug ако искате мога да Ви я пратя за четене книжката, скоро няма да стигна до нея.
Мариша, Hug
Имам си още една книжка от размяна " Убийци на фазани", Мери  напиши ми адрес и ще пътува към теб във  вторник  Hug
Ели,  Hug
 Hug Hug Hug

# 469
  • Мнения: 17 854
Дамите от София, не пропускайте:
Каним ви да завършим работната седмица с шоколадово четене smile emoticon
 Заповядайте утре (06.03.2015 г.) от 18:30 ч. в Greenwich Book Center (бул. „Витоша" 37) на премиерата на романа „Шоколадово докосване”.
 Специален гост ще е шеф Ради Стамболов (Rs Chocolatier) - един от най-известните шоколатиери в България, който ще сподели тайните на шоколада.

Дано не го отчете като реклама  newsm78

ДУ от мен

# 470
  • Мнения: 2 174
Нелко, бях на сигурно зад книгата  Mr. Green И аз те облъчвам съвсем сериозно  Peace
Петя сърчице и Нелка - четох хубави работи за тази Лисица. А в началото я заобикалях  Thinking Ще я пробваме пък да видим  Flutter
Вече мисля какво ще чета довечера. Ама повече си мисля за една друга работа преди това  Heart Eyes
Ще се включа от работа по-късно  Whistling

# 471
  • София
  • Мнения: 3 747
Леле, Точ, как си се нахамамила на книги, книгохоличка такава!  Hug
Каленце, къде ше я търсиш Серафина, нимой обикаляй около късмета си, ела, ела, тука тука, ша ти я дадем, какоооууу  Joy  Joy Joy

# 472
  • Мнения: 5 405
Гани, благодаря много. Мале, трябва да спра за един период да чета и да се заема с дипломната си, защото точно поради тази причина не продължих курса си по английски, уж за да я пиша...  Sick И сега не знам да приема ли предложението ти, да не го ли приема... ще се почудя още малко! Ако някой друг я иска преди мен, може да му я пратиш.. сигурно и по-бързо ще я прочете  Hug

Мариша, запиши и мен някъде надолу в списъка за Серафина, и мен ме запалихте по тази приказна книжка  Heart Eyes аз съм си цяло дете, което живее някъде в измислени светове, сигурна съм, че много ще ми хареса  Blush

# 473
  • София
  • Мнения: 5 954
Мери, на теб много ти отива да си дете, на мен... също!  Mr. Green Записвам се и аз с желание за "Серафина".  Heart Eyes

# 474
  • София
  • Мнения: 3 747
ами аз съм я прочела, който я иска да свирка и да пише адрес Hug

# 475
  • София
  • Мнения: 5 250
Каленце, къде ше я търсиш Серафина, нимой обикаляй около късмета си, ела, ела, тука тука, ша ти я дадем, какоооууу
hahaha hahaha hahaha
Подстрекателка такава !!!
Отвсякъде ме облъчвате с книги, дето са нови и то човек да не посмее да откаже  Mr. Green Laughing
Дай я първо на Мери или Петето, защото цели две книги ме чакат, освен тухличката, която чета в момента. По-нататък ще съм аз, на някоя среща на по айрян  Wink

# 476
  • Пловдив
  • Мнения: 17 365
Минавам да се похваля...поръчах си книгоразделител от продавалника, днес пристигна и какво да видя, момичето ми пратило два вида, много ме зарадва  newsm44
отпред:
Скрит текст:

отзад:
Скрит текст:

Ох, тез Момиченца в синьо, много интересни...бързо ще я прочета усещам...

# 477
  • София
  • Мнения: 6 225
Деси, някога много четях Мери Хигинс Кларк - интересни трилъри пише  Peace.
Гани,  прочетох "Играта" искаш ли да ти я изпратя?

# 478
  • Мнения: 15 421
Ако съм вярвала, че точно в този блог ще чета на сивото Simple Smile Анализ на филма, на места се посмях, на други бърчих вежди.
Ако не ви се чете, скролнете до видеото, обещавам да се посмеете Simple Smile

# 479
  • София
  • Мнения: 5 726
Само набързо!
Страхотно тържество,уникални деца,прекрасно!
Имам много цветя.

Общи условия

Активация на акаунт