Искам да кажа ... (26)_02.03-08.03

  • 66 738
  • 1 943
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 569
Изтрих си непрочетените отговори. Как да си ги върна?

# 136
  • HH
  • Мнения: 3 272
Джой, на мен само вторите не ми харесват, т.е. харесват ми, но не бих ги носила  Wink

Този път уцелих виното  Flutter Сега ще си се алкохолизирам на спокойствие.

# 137
  • Варна
  • Мнения: 6 379
Искам да ви кажа наздраве.  Grinning Сега сядам "на маса".

От обувките-1, после 2.
На мен ми се носи по-тънък ток напоследък, ама трудна работа. А най-удобно-без.  Sunglasses

# 138
  • Мнения: 455
Аз преди Коледа смених прическата, сега пак ми се прииска разнообразяване,а  харесвам формата много. Та си реших проблема, като отрязах бретон Laughing

Помагайте, избирам си обувки и не мога да реша Praynig
Това
http://www.bata.cz/web/kategorie/web-katalog-cz-zeny-kozacky-ele … n-kotnickova-obuv
това
http://www.bata.cz/web/kategorie/web-katalog-cz-zeny-kozacky-ele … s-kotnickova-obuv
или това
http://www.bata.cz/web/kategorie/web-katalog-cz-zeny-kozacky-ele … -vysokem-podpatku
?

Има ли нещо по-стилно в този сайт или тези три чифта са върха на сладоледа?

# 139
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Изтрих си непрочетените отговори. Как да си ги върна?

Как така ги изтри. Отговори не можеш да триеш, те са си там. Да не би да си дала отметка някъде?
Или си ги блокирала с програма?
Не разбирам какво питаш.

# 140
  • Мнения: 4 569
Маркирах ги като прочетени,а не бяха. Исках само да плъзна страницата и стана тя каквато стана.

Колко малко време стоях тук и ме заболяха очите. На четеца чета с часове и нямам таива оплаквания. Защо не може да чета форума от четеца? Животът е несправедлив!

# 141
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не можеш да ги върнеш.
Аз на четеца мога да отворя форума, но не ми е удобно с клавиатурата.

# 142
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 449
Предполагам е натиснала "маркирай прочетено" в мобилната версия. Не можеш да ги възстановиш.

# 143
  • Мнения: 24 843
Аз пък харесах вторите обучки, от предложенията на Джой
Тонка, кой режим ще започвате, да взема и аз ли с вас да стартирам, ако ми допадне
Водих детето да поиграе и минаваме през магазин на връщане. Един ми се залепи, та чак не дразни, че ходи по мен, но се оказа, че е охрана. Плащам и пищи, че има нещо в чантата ми. Не се притесних, защото знам, че нищо не съм взела, но пищи. Оказа се, че книгата, която чета е пищялката. Купена е от Хеликон, от охраната ми казаха, че и друг път се е случвало

# 144
  • Мнения: 9 493
Мисля да си припомня Жана д'Арк. По Нова я дават.Харесвам Мила Йовович  Heart Eyes

# 145
  • Варна
  • Мнения: 6 379
На мен ми се разпищя на излизане алармата в Лидл преди дни.
Спрях, разбира се,охраната дойде и ме попита дали не съм купила часовник.  Grinning  Да. Провери касовия бон, видя маркиран часовника.

# 146
  • HH
  • Мнения: 3 272
След мен е пищяло само един път, защото продавачката беше забравила да свали пластмасовото кръгло нещо от едни панталони. Ако не беше десет минути преди края на работния ден щях да вдигна и скандал.

Известно време бях много разочарована, че в тукашния Лидл махнаха щанда с наливните ядки (или насипните, не знам кое е правилно) и сложиха на негово място желирани бонбони. Днес с радост видях, че са сместили ядките в края при плодовете.

# 147
  • Мнения: 11 042
Ако трябва да избирам от трите чифта обувки - 1 или 2, зависи с какви цветове дрехи ще се носят.

# 148
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 927
И аз миналата вечер се сдобих с нови боти. Моите тотално отказаха да ми служат, та пообиколихме в търговския център. Навсякъде има луди намаления.

# 149
  • Мнения: 22 553
Нета ми нещо цикли, скоро не се беше случвало....

Общи условия

Активация на акаунт