Искам да кажа ... (26)_02.03-08.03

  • 66 666
  • 1 943
  •   2
Отговори
# 1 935
  • Мнения: 7 690
Кой каза секс?  Whistling

# 1 936
  • Пловдив
  • Мнения: 23 806
Янтра, и тази вече е кастрирана.
От тук нататък ще показвате само достъпни за мен котки. Иначе не е честно.


Няма секс. 8годишния ми син светна баща си за най-актуалната игра сред второкласниците и сега мъжът ми е потънла в играта.

# 1 937
  • Мнения: 4 892
Белинда, ако още е живо, ше го питам  Mr. Green  Hug

Кате, тоя мачок прилича на оня Лъки, дето Алф искаше да го яде.

# 1 938
# 1 939
  • Мнения: 1 972
Белинда, станаха пържолите, аз явно не съм се похвалила, ама за втори път вече ги правя. И гледам да не се засягам като ме питат учудено - ама ти ли си ги правила  Mr. Green
Прави са хората де, все не ми се получаваха.
Благодарско, с две думи   bouquet

Бърди, къде да я видя тази рецепта за пържолите? По-гадни и от подметки са моите и няма уцелване...

# 1 940
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Ееей,не видяхме сняг в тази Варна #Cussing out Пусках си софийските камери преди малко да ви гледам снега  Crossing Arms Бела ще роди на 12 ,казвам аз ,но никой не ми вярва  Grinning

Как бе, имаше сняг, тъмън преди десет години.  Mr. Green Тъкмо бях родила голямото дете и трябваше да ходя да ми махат...телчетата от операцията. Докторката ме викна ден по-рано и добре направи. На следващия ден обявиха бедствено положение.

А това за магаретата на мост е абсолютно верно. Не е само приказка. Наш Марко едно време и той голям зор виждаше като наближим моста. Запъва копитата и край. Не мръдва.
Белинда, сега видях, че питаш - страх ги е от водата, затова се пънат.

# 1 941
  • София
  • Мнения: 23 120
Дайте да си говорим за спорт, салати, секс, туй-онуй...
Мен не ме търси за спорт... За салати горе-долу, а за третото съм в пролетна умора.  Mr. Green

# 1 942
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз. Какво имаш да кажеш по въпроса Wink
Аз ще кажа, че гледах 50-те нюанса. Същата бозица като книгата. Щерката на Дон Джонсън много хубава, ама с малко големичък нос. Инак красиви очи. Момъкът ногу убав също, макар и с леееко крива физиономия.Сексът обаче хич го нямаше. Ако това им беше скандалният филм с брутално еротичните сцени...горките. В средностатистически бг филм от комунистическо време има повече секс и повече голи сцени. Еротиката нещо не им се получи. Малко като гофрета от Ромаса - гледаш го такова натруфено, грамадно, чак не ти сеще да го опиташ, пък ако го опиташ - блудкаш. Толкоз филмова критика от мен Simple Smile

Бърди, супер Hug

# 1 943
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 894
Гофрети не ме блазнят, но не пропускам, като се приберем, да ходя и да се наям с кайзер-шмарн. Божествено го правят в ресторанта!
При нас сняг няма, има слънце и не е валяло от 3 дни
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт