Искам да кажа ... (26)_02.03-08.03

  • 66 719
  • 1 943
  •   1
Отговори
# 1 890
  • София
  • Мнения: 5 606
А моя боб каза, че тая нощ ще й е весело на Белла!

# 1 891
  • София
  • Мнения: 23 130
Честно, ако на мен някой всеки ден по 20пъти казваше кога трябва да родя...щях да отида да се гръмна.
Честно, чудя се на Жади как още не ни е сиктердосала.  Joy
И аз щях да откача. Добре, че родих 2 седмици преди термин, та се отървах от драми.

# 1 892
  • Мнения: 9 493
Ама само да кажа,че на 11 като ме вземат в болницата. най-вероятно ще ме индуцират. Да не кажете, че съм мамила после  Joy

# 1 893
  • Мнения: 10 695
Бърди, сина ми есента имаше 2-3 пъпчици и го карах да си чисти лицето с моя лосион на Биодерма. Добре му се отрази.
Аз съм казала за Бела, че на 15 ще се разписва и то като разбрах, че е момче, а пък и по наблюдения не е тръгнала да ражда  Laughing, демек има време Simple Smile

# 1 894
  • Мнения: X
Сесили, за алое знам само растение и едни напитки, ти някакъв крем ли визираш?


Дъщеря ми се маже с вътрешната част на листа от алое и минават веднага. Само че Лиляна беше казала, че не всички сортове са лековити. Явно това, което расте до нас е такова. Синът ми се мажеше с лосион, който приготвяха в близката аптека и също имаше ефект.

# 1 895
  • Мнения: 22 534
Наистина има различни видове, или сортове алое, не всички стават за лечебни цели.

# 1 896
  • София
  • Мнения: 17 407
Благодаря на всички за съветите  Hug

# 1 897
  • Мнения: 4 892
Аз преносих голямата два дни и последните дни педи да родя ми идеше да се гръмна като ми звънне телефона. Роди ли? Роди ли? И направо вече си мислех, че нещо не е наред щом целият свят казва, че трябва да съм родила, а аз не съм  Laughing Хората с добро, ама аз се подлудих.

Като ви чета как си кръщавате кучетата и се сетих, че дядо винаги си кръщаваше прасетата по един и същ начин - мъжките Гошо, а женските Мичето. И сега в компроматите като прочета на певицата Мария, че и викат Мичето и ми е много смешно.

А като казах прасета и се сетих за кочина, а от там се сетих и за Романс. Момичета, там от години е голяма свинщина, а нещата им са безобразни. Последно преди години си поръчах гофрета, която приличаше на кравешко лайно и то огромно. Самата гофрета не се виждаше под купищата шоколад, карамел, крокан и други лепкави и изкуствени гадости. А обслужването винаги е било ужасно.

По още някаква тема щях да се изказвам, ама изумих.

# 1 898
  • Мнения: 9 578
Нино , как е баба ти днес ?

# 1 899
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
Като ви чета как си кръщавате кучетата и се сетих, че дядо винаги си кръщаваше прасетата по един и същ начин - мъжките Гошо, а женските Мичето. И сега в компроматите като прочета на певицата Мария, че и викат Мичето и ми е много смешно.
На баба ми са Гуци, няма 5-6, няма мъжко-женско - Гуци!

# 1 900
  • HH
  • Мнения: 3 270
Като ви чета как си кръщавате кучетата и се сетих, че дядо винаги си кръщаваше прасетата по един и същ начин - мъжките Гошо, а женските Мичето. И сега в компроматите като прочета на певицата Мария, че и викат Мичето и ми е много смешно.

Дядовците ни са посещавали един и същ семинар за именуване на животни.  hahaha

Мога да добавя:

за крава - Лина;
куче - Шаро;
кучка - Бети  Mr. Green

# 1 901
  • Мнения: 9 578
Учудвам се ,че не срещам Мечо като име на куче.Имали сме  поне 2 на село така кръстени,както и  половината ни комшии  Joy

# 1 902
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 923
Кой събира залозите за Апостол Wink
Аз  Joy

# 1 903
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
Учудвам се ,че не срещам Мечо като име на куче.Имали сме и поне 2 на село така кръстени,както и  половината ни комшии  Joy
Аз разправих как баба ми прекръсти луксозния ризеншнауцер на чичо ми на Меца Simple Smile

На другата ми баба всички кози са Катя Mr. Green Сега да няма засегнати, обаче така си ги кръщаваше Simple Smile

# 1 904
  • Мнения: X
Като бях ученичка едно гадже ме заведе на селото на дядо си, който така се впечатли от името ми, че прекръсти магарето с него. То името ми е испанско, френско, но не и магарешко.

Общи условия

Активация на акаунт