Искам да кажа ... (26)_02.03-08.03

  • 66 719
  • 1 943
  •   1
Отговори
# 1 920
  • Мнения: 4 892
Янтре, ще те разочаровам. Тя беше много зле като роди първите си котета преди години и едва се закрепи. Лекувахме я и след това я кастрирахме.
Благодаря, Осмичка и блек.

О, Дари, здрасти  Simple Smile

# 1 921
  • Мнения: 9 578
Някой пита по-рано за име на магаре  Thinking Всички магарета ,които съм виждала са се казвали Марко  Laughing

# 1 922
  • Мнения: 9 493
Код:
А така! Сега да ми кажете къде в Пловдив има хубави гофрети щото мама чете форума пък на Тото му се дояжда  Laughing

Нямам нищо.против шегуването за раждането, аз самата не издържам вече  Mr. Green

# 1 923
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
Янтре, ще те разочаровам. Тя беше много зле като роди първите си котета преди години и едва се закрепи. Лекувахме я и след това я кастрирахме.
Пфу, пък мъжът ми тъкмо много и хареса вида. Значи търсенето на котка продължава.


Най-хубавите гофрети в Пловдив ги прави моя мъж Mr. Green   food002   chef

# 1 924
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381
И баба си кръщаваше фауната на нас-внучките. На мое име имаше коза  bowuu
Бааах, само, като натиснах "отговорИ" и вече има нови пет
Вижте каква е гледката от задния ни прозорец

Скрит текст:

Измамно чисто

Последна редакция: нд, 08 мар 2015, 22:58 от Гита Ог

# 1 925
  • Мнения: 9 493
Янтр, подайте една през терасата  Mr. Green

# 1 926
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
Янтр, подайте една през терасата  Mr. Green
Най-рано утре вечер може Simple Smile Сега той се гласи да спи Simple Smile

# 1 927
  • Мнения: 22 534
Обожавам току що, дебело натрупал сняг....и невероятната тишина която се усеща след това. 

# 1 928
  • София
  • Мнения: 18 679
Белла, в Бургас не знам, но мога да ти кажа в Равда къде има, лятото си отядох Crazy

Ай стига вече, че тамън влязох в тесните дънки #Cussing out

Дайте да си говорим за спорт, салати, секс, туй-онуй...

# 1 929
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381
Обожавам току що, дебело натрупал сняг....и невероятната тишина която се усеща след това.  


Мдааа, джингъл белс, джингъл белс.....

# 1 930
  • Мнения: 9 578
Ееей,не видяхме сняг в тази Варна #Cussing out Пусках си софийските камери преди малко да ви гледам снега  Crossing Arms Бела ще роди на 12 ,казвам аз ,но никой не ми вярва  Grinning

# 1 931
  • Мнения: 4 892
За магарешки имена не знам, обаче е истина, че магаретата се запъват на мост. Заклевам се.
На село се случи. То нали знаете, че е курорт. И съответно лятото има много курортистки  Flutter  За зла беда на мой приятел баба му го накарала да изведе магарето и да го закара на Марковата чушмъ. Да, ама него го срам, но и на баба си не може да откаже. Закарал магарето по шосето, ама трябва да пресече мостчето, за стигне до чешмата и да го върже там. И това магаре като се запънало на тоя мост, не ще и не ще. Бута го отзад, то се запряло. Мине той отпред да дърпа, пак не ще. Та понеже го беше срам, се принуди през целия курорт да мине с магарето, по заобиколен път към Марковото чешме.

# 1 932
  • HH
  • Мнения: 3 270
Единствената котка, която на харесвам е тази на сестра ми. Но пък тя не ме харесва. Определено предпочитам кучетата.

Скрит текст:



Янтра, и тази вече е кастрирана.

# 1 933
  • София
  • Мнения: 18 679
А защо се запъват магаретата на мост? Някакъв психически блокаж? Трябва да направи програма за групова психотерапия на малки магаренца, като превенция един вид.

# 1 934
  • София
  • Мнения: 17 407
Белинда, станаха пържолите, аз явно не съм се похвалила, ама за втори път вече ги правя. И гледам да не се засягам като ме питат учудено - ама ти ли си ги правила  Mr. Green
Прави са хората де, все не ми се получаваха.
Благодарско, с две думи   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт