Какво правите като мъжа ви заспи пред телевизора?

  • 6 841
  • 133
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 651
Амм, това със събуждането е гоооляма грешка Simple Smile. Просто го завивам, а по някое време се примъква при мен Simple Smile

# 16
  • Мнения: 5 391
Будя го, за да отиде и да си легне в спалнята.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Повечето случаи аз съм заспала преди него. Иначе първо започвам с добро - моля го и след половин час го обръщам на каране.  А той милия, много трудно се събужда, сутрин направо ми се иска да го   #2gunfire Понякога съм го оставяла да си спи където е, защото нямам нерви да го будя!

# 18
  • София
  • Мнения: 3 664
Завивам го... Какво да го правя Grinning

# 19
  • Мнения: 3 537
Рядко се случва да заспи пред компютъра на дивана в хола когато гледаме някой филм.Но след като изгледам филма,гася компютъра и го събуждам да си отидем в спалнята да си легнем.

# 20
  • Мнения: 505
Оставям си го да спи там:))
Тъкмо ми е по-широко на спалнята Joy

и аз така... Joy
 Embarassed Rolling Eyes Embarassed

# 21
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
... Първо с добро, после с шутове...  hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy
Mr. Green

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Понякога го и завивам...

# 23
  • София
  • Мнения: 5 289
Много се нервирам,че не ме е изчакал.А аз се занимавам с малкия,приспивам го,взимам душ и най-накрая лягам.

# 24
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Единственият ни телевизор засега е в спалнята, така че проблем в това отношение нямам. Напоследък често се случва, нещо и двамата сме преуморени и даваме фира Thinking. Рядкост е обаче аз да заспя преди него, по-често седя пред компютъра и работя нещо, а за почивка влизам във форума Crazy. Виж, това като стане
ако не се е съблякъл-събличам го.
ми е особено трудно, 'щот той гоУЕм човек, а аз душа под наем нося. Направо се чудя как се справяш  newsm78

# 25
И в спалната има телевизор. Ако си лега пръв и усещам че ще заспя се обръщам напряко, така че като дойде жената да ме събуди за да си легне. Така не изпускам нищо.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 671
Понякога - днес например, като цял ден го е нямало и не сме се видели - се вбесявам!  #Cussing out

# 27
  • Мнения: 10 758
Ох, това ми е голям проблем.Всяка вечер заспива на дивана.Аз съм на компа, телевизора пуснат, а той спи.И като го попитам - Любооо, гледаш ли?, той ми отговаря - Мъхъъм.Спирам телевизора, той продължава да спи.Това не ми пречи, ама като почне да ми хърка и направо побеснявам. - Любоооо, ходи си в леглото, хъркаш. - Абе, как ще хъркам като не съм заспал даже Mr. Green.Аз пак - Любоооо....,  и така докато не стане и не ми каже - Еййй, не ме оставяш на мира значи.
И това се случва всяка божа вечер.К`во толкова им харесва на тия мъже да спят по тия дивани, незнам newsm78

# 28
# 29
  • Мнения: 7 430
Ами не заспива - аз го изпреварвам  Mr. Green
Вечер си пускаме някой филм да гледаме и аз удрям канчето, но той не Naughty

Общи условия

Активация на акаунт