Еркан Петеккая- филми, изяви, колеги ~ Тема 99

  • 42 009
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 725
Момиченца  Hug Heart Eyes Grinning, мили, тези снимки дали не са от новата къща на Гюл и Джансу, тя нали гледа една съборетинка с подобни пътечки и стъпълца, евентуално след ремонт, разбира се?  newsm78 Не вярвам да се съгласи на нещо супер луксозно, макар, че де да знаем  Naughty, ако Джи настои  Thinking.....





Последна редакция: вт, 03 мар 2015, 14:39 от arpha

# 31
  • Мнения: 10 814
ERKAN PETEKKAYA İLE BİR YOL HİKAYESİ



http://ayakligazete.com/cnt/televizyon/erkan-petekkaya-ile-bir-yol-hikayesi.html





http://televizyongazetesi.com/paramparca-dizisinin-15-ve-yeni-bo … 0113#.VPWp6I7ixkg
 google Thinking Joy
Paramparça'no ранени вчера в новата част на екрана, че вечерта колата на съпруга Gülseren Джихан Özkan и мъжът нападнал и задържан. Джихан на Адмиралтейството стартира от побой Алпер кома в болницата дойде да го удари. Напълно проби въжето между биологичните родители и на Хазал. Оказва се, че предизвестие вечерни Hazal полиция, бе отстранен от училище за побой Hazal най-близък приятел в училище. Всички тези развития Dilara вече не çıldırtırk казаха Джихан не искат Hazal. Hazal живеят у дома, от когото и непопулярни и трудни дни от раждането майката не искаше той да чуете, че се опитал да се самоубие.

Част 15 от разбитите интересни развития ще се проведе. Hazal хоспитализиран за кратко време възстановява, майка му Дилара ще му прости. Въпреки това, други момичета ще се насладят на Cansuyu шок. Cansu да кажем, че искате да останете в болница, вече не е майка на семейството Gülseren'l. Dilara момичето Gülseren казва, че не може да си помисли достатъчно, за да са живели в развалини. Въпреки това, собствена тъща му Дилара Джахан голямо влияние удря Cansuyu ви позволява да отидете на Gülseren'l. Shatter ще бъде една вълнуваща нова глава в 09 Мар 20:30 понеделник вечерта на Star TV.

# 32
  • Мнения: 10 814
Момиченца  Hug Heart Eyes Grinning, мили, тези снимки дали не са от новата къща на Гюл и Джансу, тя нали гледа една съборетинка с подобни пътечки и стъпълца, евентуално след ремонт, разбира се?  newsm78 Не вярвам да се съгласи на нещо супер луксозно, макар, че де да знаем  Naughty, ако Джи настои  Thinking.....





waveyАрфии.. Hug
Нищо чудно...но Naughty...ще трябва да почакаме  Whistling...до другия понеделник...за да разберем bowuu Laughing

# 33
  • Мнения: 4 725
Светлииииич  Hug Heart Eyes Grinning, дали пак не са откраднали сценария за 15 еп.  Joy Joy Joy Много добре се разбира, някакво предположение ли е?



# 34
# 35
  • Мнения: 10 814
Арфиии...ти ,снощи разбра ли какво си говориха Гюл и адвоката и...за развода... newsm78...нашта мома беше много щастлива...сигурно ще пуснат делото вече..нали Йозки се върна bowuu
Прочете ли Гугълчо какво казва...явно лейди Ди ще прости на Хазал и ще си прибере злобното отроче...божееее...да пази господ от такива дъщери и синове...
Много ми е интересна и реакцията на Озан ..в болницата...тоест,то нямаше никаква реакция от негова страна...но пък и не спря нито баща си ,нито Джансу...дали и той по някое време няма да се пренесе при тях... newsm78 bowuu Party
А...пък Хазал как само си седи безучастна...ее...нали си изигра картите...няма да я гонят ...поне засега... bowuu
Много силно  впИчатление ми направи ,че след голямата разправия в къщата...след обвиненията на Озан и Джансу...и видимото разочарование от страна на Джихан към Хазал...като чуха вика на Сема...всички скочиха ужасени...забравиха и обиди и викови и крясъци...добра работа е свършил Джихан ...добре е възпитал децата си... bowuu Peace

# 36
  • Мнения: 10 814
Светлииииич  Hug Heart Eyes Grinning, дали пак не са откраднали сценария за 15 еп.  Joy Joy Joy Много добре се разбира, някакво предположение ли е?




А...не вярвам Naughty....то и миналият път ,май пак там прочетох за комата на Алпер...и другото ...не си го спомням вече... Naughty ooooh! Joy Joy Joy

# 37
  • Мнения: 10 814
Малко остана до премиерата на "YENİ DÜNYA"...6 март...петък... bowuu

Нека се насладим на две медени гласчета...и...същевременно, на една тъжна песен... Cry




https://www.youtube.com/watch?v=gHy955vGik8

# 38
  • Мнения: 10 814
Премьера! Осколки анонс 15 серии с русскими субтитрами!



ТУК

# 39
  • София
  • Мнения: 5 334
Аз ви търся, а вие вече сте в нова тема. ooooh! Grinning

Изгледах новия епизод. Озан изключително много ме дразни вече: 1) Малко се подигра с Шейда, при положение, че усещаше, че тя го харесва, а той само я използваше., 2) Можеше поне да не казва на Хазал от къде знае за случилото се с полицията.
А Хазал най-сетне си получи заслуженото, но Джихан пак се показа като "мека Мара". Crossing Arms Дилара пък изключително грозно се държи - мерааак да си вземе Хазал, гледаше я подозрително при държанието й с Гюлсерен, ама нищо не каза. Сега обаче малко й се опъна, и айде, край. Пък и даже се била "метнала на Гюлсерен" с това държание. Crossing Arms Добре, че Джансу не прилича на теб. Crossing Arms

А Хазал много ме дразнеше с това, че всеки път, когато някой й каже нещо по-накриво (или просто елементарна забележка, със спокоен тон), тя ревва и тича в стаята си, за да проклина живота си. Бива, бива лабилност, ама... И сега този опит за самоубийство, съвсем... ooooh!

Впрочем, още при първата серия, на мен ми хрумна възможността, че накрая сериалът ще завърши щастливо - двете семейства живеещи заедно в една огромна къща. bowuu

# 40
  • Мнения: 4 725
Арфиии...ти ,снощи разбра ли какво си говориха Гюл и адвоката и...за развода... newsm78...нашта мома беше много щастлива...сигурно ще пуснат делото вече..нали Йозки се върна bowuu
Прочете ли Гугълчо какво казва...явно лейди Ди ще прости на Хазал и ще си прибере злобното отроче...божееее...да пази господ от такива дъщери и синове...
Много ми е интересна и реакцията на Озан ..в болницата...тоест,то нямаше никаква реакция от негова страна...но пък и не спря нито баща си ,нито Джансу...дали и той по някое време няма да се пренесе при тях... newsm78 bowuu Party
А...пък Хазал как само си седи безучастна...ее...нали си изигра картите...няма да я гонят ...поне засега... bowuu
Много силно  впИчатление ми направи ,че след голямата разправия в къщата...след обвиненията на Озан и Джансу...и видимото разочарование от страна на Джихан към Хазал...като чуха вика на Сема...всички скочиха ужасени...забравиха и обиди и викови и крясъци...добра работа е свършил Джихан ...добре е възпитал децата си... bowuu Peace

Светлич, мисля, че просто прекъснаха кадъра с реакцията на Озан.... И аз няма да се изненадам, ако един по един започнат да се преместват младежите при Гюл...... Joy Joy Joy Обаче дали не избързахме с къщичката, защото попаднах на няколко снимки, които са минали бързо в последните кадри на серията явно и заслужават да ги помислим.....











Последна редакция: вт, 03 мар 2015, 21:07 от arpha

# 41
  • Мнения: 4 725
Аз ви търся, а вие вече сте в нова тема. ooooh! Grinning

Изгледах новия епизод. Озан изключително много ме дразни вече: 1) Малко се подигра с Шейда, при положение, че усещаше, че тя го харесва, а той само я използваше., 2) Можеше поне да не казва на Хазал от къде знае за случилото се с полицията.
А Хазал най-сетне си получи заслуженото, но Джихан пак се показа като "мека Мара". Crossing Arms Дилара пък изключително грозно се държи - мерааак да си вземе Хазал, гледаше я подозрително при държанието й с Гюлсерен, ама нищо не каза. Сега обаче малко й се опъна, и айде, край. Пък и даже се била "метнала на Гюлсерен" с това държание. Crossing Arms Добре, че Джансу не прилича на теб. Crossing Arms

А Хазал много ме дразнеше с това, че всеки път, когато някой й каже нещо по-накриво (или просто елементарна забележка, със спокоен тон), тя ревва и тича в стаята си, за да проклина живота си. Бива, бива лабилност, ама... И сега този опит за самоубийство, съвсем... ooooh!

Впрочем, още при първата серия, на мен ми хрумна възможността, че накрая сериалът ще завърши щастливо - двете семейства живеещи заедно в една огромна къща. bowuu

Тинчее  Hug Heart Eyes Grinning !  newsm10

Какво каза адвокатът на Гюл за развода им с Йози?

Каскадата на Гюл: https://instagram.com/p/zvhI0bBwwR/?modal=true

# 42
  • Мнения: 4 725










Последна редакция: вт, 03 мар 2015, 20:28 от arpha

# 43
# 44

Общи условия

Активация на акаунт