ПЕТокласници - 4

  • 31 080
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 14 133
Хексилина ,  Heart Eyes
И ние сме готови с всички приготовления.  Hug

# 661
  • Русе
  • Мнения: 11 928
Играха отлично. На фейсбука на Светослав са и двете изтпълнения до сега

# 662
  • Мнения: 1 693
Браво на децата.
Нямам го  Светльо.

# 663
  • Мнения: 14 133
Играха отлично. На фейсбука на Светослав са и двете изтпълнения до сега
Браво на акробатите ни. Прекрасни са.  smile3501   Heart Eyes

# 664
  • Мнения: 14 133
Честит Великден! easter easter
Желая на вас, семействата и приятелите ви много здраве, късмет, любов, щастие, и успехи!   bouquet  newsm24

# 665
  • Мнения: 705
Христос Воскресе, момичета!  easter

Пожелавам на вас и семействата ви здраве, късмет, щастие и любов.

# 666
  • Русе
  • Мнения: 11 928
  Весели празници



Светослав и Марти нямат конкуренция в това състезание. Не знам още кога ще играят днес.
Гледам ги тук
http://original.livestream.com/acrogymtv/video?clipId=pla_6996ef … m_medium=ui-thumb

  Вчерашното и петъчното им изпълнение

http://original.livestream.com/acrogymtv/video?clipId=pla_6996ef … m_medium=ui-thumb

http://original.livestream.com/acrogymtv/video?clipId=pla_0f450d … m_medium=ui-thumb

  Светослав ми заяви,че нямало да се прибира, защото щял да се жени там. Били много напред с материала. Казал и Ich liebe dich и когато паднала на изпълнението я успокоявал и целунал.  Охххххх

# 667
  • Мнения: 1 693
Честит празник момичета.
Амберче, като стане Вики ще ги изгледаме.  Hug Тя много се вълнува. Постоянно пита играха ли? Кога ще играят?
Обаче каза: Искам си моя спорт, това е още по опасно, но е и красиво.
Доста снимки изгледахме и клипчета, но тях не съм ги видяла. На другата двойка тя видя знамето на триката им и каза, че са българската двойка.  Hug
Светльо е сладур.  Hug Heart Eyes
Ние след обед сме на гости по български. Снощи си говорихме с нея и ме пита: Кое ли яйце да взема? Ми те всички ми харесват. Може ли да стоят цели.  hahaha
Утре дано е добре времето, че да се налудуват. По спокойна ще ни е седмицата.
Лек ден на всички.

Последна редакция: нд, 12 апр 2015, 08:54 от Хексилина

# 668
  • Мнения: 7 201
Христос воскресе!
Нека в семействата ни има мир и разбирателство. Бъдете здрави!

# 669
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Хростос Воскресе!

Мир, благодат, топлина и любов Вам:

Скрит текст:

# 670
  • Мнения: 14 133
Браво на акробатите ни.  Hug
Хекси, голяма сладурана е Вики.  Hug
У нас таткото победи в борбата с яйца. Laughing
Моето преди малко се чука с яйца със съседчето. Победи го другото дете и се събраха да играят .
Времето навън е разкошно - само за празник и игри.   Party

# 671
  • Мнения: 1 230
Амбър, браво на Светльо, страхотен е !!!! Поздравления за прекрасните ни български акробати!! Ние сме в Кюстендил и нета е малко тука има/тука нЕма ☺
Чак сега видях,че сте ми харесали яйцата -  декупаж със салфетки са повечето.
Набора яко разпусна през ваканцията, не пипнал една дума да научи според мен, според него си е Ок. Тази вечер смятам да попрехвърлим географията, докато съберем сили да довършим агнешкото.
Днес ходихме на разходка да видим реставрираната крепост Пауталия, хареса ми как са го направили, дано само има разум местното население и да я  пази.

# 672
  • София
  • Мнения: 7 673
Сега изгледах Светльо и Марти.
Наистина са просто невероятни.
Браво на момчетата!

# 673
  • София
  • Мнения: 2 840
Христос воскресе! Hug

Амбър, Светльо е страхотен! За пръв път го гледам, изумена съм, много талантлив, супер!!! И съчетанието им по музика от "Кухня" - страхотнооо! Успех!  bouquet
Защо си е харесал в Германия да се жени, нали беше в Италия преди това...топло, слънчево, красотаааа...Как ми се живее в Италия на мен... Crazy

Крис се прибира на 16-и, води преговори да не ходи и в петък на училище. Нещо даже някакъв фасон ми направи... Rolling Eyes Не е докоснал нищо, разбира се, първата седмица ще изпусне един-два теста. Тоя втори срок направо не зная на кой свят сме, съвсем изпуснах материала hahaha

# 674
  • Мнения: 563
Момичета,тези които имате петокласници и учебника по български е на булвест 2000,можете ли да снимате страници 94-96. На моя син са му откраднали учебника и ми казва чак сега,а има домашни  ooooh!

ПС: имам в предвид снимане с телефон или апаратче,не е нужно да е скенер,просто да се видят упражненията какви са.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт