Мнения за 87 Буката филиал и 167 ЦДГ

  • 3 835
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 356
Здравейте,
Ние сепември ще сме от множеството кандидати за първа група. Разбира се сме от редовите кандидати с по 8.1 или 8.2 т. взависимост от градината. Единствената ни възможност да влезем в близка градина /живея до баня Мадара/ е да е във филиал на 87. Имате ли мнение за филиала.

# 1
  • Мнения: 25
Ще следя с интерес за мнения от родители. Аз днес ходих до филиала- звъннах и помолих да задам един, два въпроса.
Децата бяха спокойни, вътре е прилично, креватчетата са на два етажа. Мен ме притеснява къде ги извеждат- госпожата каза, отзад в двора- не е много приятно. Усойно е, но лятото ще е горе-долу. Каза, че следобяд не излизат, защото лелката си тръгва, и няма как, като е сама с децата.
Като има театър, тържества ги водят в централата.
Пуснати са 25 деца за прием, но ми се вижда, че няма толкова креватчета....

# 2
  • Мнения: 1
С огромен интерес ще следя темата. И ние се ориентираме към филиала, поради невъзможност да се класираме в самата градина. За градината съм чувала много добри отзиви, но филиалът е доста отдалечен. Това с излизането на вън и за мен е проблем, още не съм ходила да видя условията, но имайки предвид района не можех да си представя къде може да играят навън.

# 3
  • Мнения: 25
Приети сме във Филиала.

# 4
  • Мнения: 2
Моето дете е прието в детска градина Буката от септември 2015. Виждам от снимките на сайта, че базата е добра, независимо, че  не ми разрешиха да разгледам самите помещения. Някой може ли да ми каже нещо за учителките, отношението към децата и т.н., защото смятам, че това е най-важното за детето.

# 5
  • Мнения: 70
Здравейте, дали някой е успял да разгледа условията във филиала? Струва ми се крайно нередно да се отказва достъп на родителите до помещенията и двора.  Благодаря предварително за отговорите ви !

Общи условия

Активация на акаунт