Огледален Свят - AFK - всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~437~

  • 12 361
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 27 717
Гале  Heart Eyes
Феми Heart Eyes преди Плевен съм,ела да ми помахаш на гарата hahaha
   Hug  слезни на гарата  smile3512   щях те посрещна

# 61
# 62
# 63
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Гальооо, беги да миеш чинии... Mr. Green Фема стига за сега Naughty
Киарче Heart Eyes Hug

Тоя па Фико се скапа от припадъци... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 64
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Оф, яяяяяяяяяяяяя...тоя Фико ми писна да ми крещи.... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ляляляляляллялялялляля.... Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 65
  • Мнения: 18 785
Оф, яяяяяяяяяяяяя...тоя Фико ми писна да ми крещи.... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ляляляляляллялялялляля.... Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy
от много смешен стана досаден вече  #2gunfire

# 66
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Оф, яяяяяяяяяяяяя...тоя Фико ми писна да ми крещи.... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ляляляляляллялялялляля.... Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy
от много смешен стана досаден вече  #2gunfire
+1 аз го прескачам...издъни ми тъпанчетата #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
А, па тая Фиковица толко елементарна, че оня и вика, че лично се обадил Барак Обама за некъв спътник и оная верва...майкооооууу ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

И от Грозила ми писна... #2gunfire ай да зима некви решения, че ме възпалява #Cussing out

# 67
  • Мнения: 4 803
Тоя сняг мноу избирателно вали днеска  Mr. Green

# 68
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тоя сняг мноу избирателно вали днеска  Mr. Green
Дан вали сал на твойта тиква... Mr. Green
Смърдим на лекарствааааааааааа... smile3514 smile3514 smile3514

# 69
  • Мнения: 18 785
Оф, яяяяяяяяяяяяя...тоя Фико ми писна да ми крещи.... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ляляляляляллялялялляля.... Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy
от много смешен стана досаден вече  #2gunfire
+1 аз го прескачам...издъни ми тъпанчетата #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
А, па тая Фиковица толко елементарна, че оня и вика, че лично се обадил Барак Обама за некъв спътник и оная верва...майкооооууу ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

И от Грозила ми писна... #2gunfire ай да зима некви решения, че ме възпалява #Cussing out
чат пат го търпим него кога нямам кво да правя го гледам ма дразни много  ooooh! Матадор бебешимчето беше по забавен  Joy Joy Joy

# 70
  • Мнения: 27 717
рядко можело  да има такава екранна двойка   хубава        Sick

# 71
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 505
рядко можело  да има такава екранна двойка   хубава        Sick

Да земат да си сложат очилИ някои hahaha

А добър ден wavey

# 72
  • Мнения: 18 785
рядко можело  да има такава екранна двойка   хубава        Sick

Да земат да си сложат очилИ някои hahaha

А добър ден wavey
не помага  tooth tooth tooth

# 73
  • Мнения: 6 105
Здравейте  Hug Hug Hug

Киарче Hug Heart Eyes

Сладки,сладки,че чак нагарчат  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 11 820
Ох на Али кучето е мноу сладко  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт