Бледа втора чертичка???!!!

  • 17 612
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 691
сладка присъда имаш. Честито от мен. Няма по - голяма радост Simple Smile

# 16
  • Мнения: 133
Ambyr Е,вече официално ЧЕСТИТО! Вярвам на ш.чек на 100%,седмица преди датата на Ц.си направих 3-ш.чека в последователни дни и 3-те бяха отрицателни,но в деня на очаквания Ц.си направих отново и беше също с доста бледа втора черта,е сега съм бременна в 3-ти месец. newsm53

# 17
  • Мнения: 15
Ambyr Е,вече официално ЧЕСТИТО! Вярвам на ш.чек на 100%,седмица преди датата на Ц.си направих 3-ш.чека в последователни дни и 3-те бяха отрицателни,но в деня на очаквания Ц.си направих отново и беше също с доста бледа втора черта,е сега съм бременна в 3-ти месец. newsm53
Trinidat123, ти имаш ли болки в яйчниците?  Thinking  Защото моите са доста силни и съм притеснена. Ще ходя на лекар в четвъртък чак и до тогава разчитам на вас, мамчета.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 691
понаболяват яйчниците като при цикъл. Мен ме боля и кръста отначало. Няма да се притесняваш. Повече си лежи и си гледкай ТВ докато дойде четвъртък. Можеш ако искаш да изпиеш едно хапче нош па. Няма да ти повлияе зле по никакъв начин.

# 19
  • Мнения: X
И си вземи фолиева киселина.   bouquet

# 20
  • Мнения: 133
Ambyr Да ,аз също имах болки и като цяло симптомите ми бяха,като преди Ц. доколкото знам това е нормално.Лека бременност и дано не те сполети моята съдба вече 3-месеца се боря с адско гадене и лош вкус ,но и това е нормално,почти на всяка бъдеща мама се случва.

# 21
  • Мнения: 300
Честито, лека и успешна бременност!!! За болките в яйчниците можеш да приемаш но шпа. Вземи си фолиева киселина, намали приема на кофени, спри цигарите и алкохола, не яж никакво сурово месо, никакъв дроб, никакъв пастет, никакви витамини с витамин А в тях, никаква сурова риба (морски дарове, суши) никакви сурови яйце (в това число е и майонезата и сосовете, в които има майонеза), никакви меки сирена (бри, камембер, козе, синьо и т.н.) и никакви непастьоризирани млечни продукти!!! Бъди спокойна и не се натоварвай  Peace

# 22
  • България
  • Мнения: 3 622
Защо толкова категорично се спират всички тези храни и витамин А? Аз не съм се ограничавала чак толкова.

# 23
  • София
  • Мнения: 44 318
Защото има опасности от разни болести, които могат да са фатални за  ембриона и развитието му.

# 24
  • Мнения: 311
На мен следящите ме доктори ми казаха за дроб, пастет,грозде, да ги ям с мярка, т.е. да не се изключват изцяло от менюто. Но за морски дарове, сурова риба, абсолютно ми ги забраниха. За прясното мляко- само пастьоризирано и в никакъв случай домашно

# 25
  • Мнения: 300
Високи дози витамин А (каквито са в дроба) могат да увредят ембриона. Останалите хранис е изключват от менюто поради опасност от натравяне и високия риск от ифекции. При бременност имунитетът спада рязко и организмът ни не е в състояие да се преборва с вируси и инфекции, които могат да са изкючително опасни за ембриона. естествено всеки сам взима своето решение. Аз не съм лекар, предавам думите на моя следящ специалист  Peace

# 26
  • Мнения: 311
Високи дози на вит А, да- вредят, но защо тогава във всички пренатални витамини той пресъства?

# 27
  • София
  • Мнения: 44 318
Защото има нужна доза и превишена доза.
Всъщност има ли наистина във всички вит. А? Никак не съм сигурна, при добавки+ прием от храна лесно може да се предозира.

# 28
  • Мнения: 300
в моите няма никакъв витамин А - пия прегнакеър.

# 29
  • Мнения: 197
Здравейте! Имам въпрос днес си направих тест за бременност и имам бледа втора чертичка бледа е но си я има и се появи веднага. Последна МЦ започна на 10.02.15 г Бебеправихме на 15,18,23,26, .
Днес трябваше да ми дойде но от седмица имам симптоми гади ми се усещам миризми, вие ми се свят, ужасен апетит, често ходено до WC  особено вечер и много други. Смятам утре да повторя теста с Шуар надявам се чертата да е по силна. Мислите ли че съм бременна... Благодаря Ви. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт