Грижа за кожата 30+

  • 5 905
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Аз за бъркане на домашни маски изобщо нямам време за съжаление, та ще търся някакви готови. Преди много ползвах, но започна да ме мързи в един момент и спрях. Embarassed Като цяло нямам някакви проблеми с кожата, единствено омазняването в Т-зоната ме тормози. Ще си търся някаква маска, която да стяга контура, защото както писах, забелязвам някакво отпускане напоследък.

DELI22, този крем на Нукс звучи добре като за моята кожа, ще потърся тестер, за да го пробвам.
Mrs Fiore, ти с каква кожа си?

Извинявам се за брутално закъснелия отговор, но чак сега виждам въпросването  Crazy
Моята е сезонна, но по-скоро се числи към нормална с мазна Т зона. Ползвам по-скоро серуми или кремове с такава констиненция, че ако взема нормален крем просто си остава отгоре като маска и това е.  Mr. Green

# 16
  • ВАРНА
  • Мнения: 202
Да похваля новия ДД НЮКС .Много добре хидратира, успокоява и избистря тена, а цвета ми пасва идеално.Блести на слънцето, но много финно.Преоръчвам!

# 17
  • София
  • Мнения: 20 220
Да похваля новия ДД НЮКС .Много добре хидратира, успокоява и избистря тена, а цвета ми пасва идеално.Блести на слънцето, но много финно.Преоръчвам!

С какъв фактор е?

# 18
  • ВАРНА
  • Мнения: 202
30 е
Много е хубав.

# 19
  • Някаде там
  • Мнения: 247
Здравейте, да се запиша и аз в темата. На 31 г. съм и напоследък забелязвам,че кожата ми не изглежда никак добре и се нуждае от по- специална грижа. Нямям много време и средства за козметик и мисля да си купя електрическа четка за почистване на лицето. Четох,  че в Джъмбо имало някакви. Иначе почиствам лицето си с розова вода сутрин и вечер, слагам крем, правя си маска с хумА. Имам доста черни точки и те са най- големия проблем. Имам две деца и не ми остава почти никакво време за сън и почивка. Ще следя темата с интерес.

# 20
  • София
  • Мнения: 20 220

Много благодаря!   bouquet Ще го погледна, въпреки че факторът ми е нисък, но ако ми хареса, бих могла да го взема за зимата.  Thinking

# 21
  • Мнения: 3 307
Аз си купих на Eucerin sun gel oil oil control  с 50 фактор, тъй като съм с мазна кожа, а е много важно в  превенцията срещу стареене да сепазим от слънцето. Ще споделя мнение като помажа малко.

# 22
  • Мнения: 1 906
На 33 съм с мазна Т зона. Имам едва забележими мимически бръчици, които миналото лято след морето перфектно бяха подчертани  Shocked Mr. Green .
До скоро използвах предимно Гарние, което сега го отчитам като груба грешка  Naughty

В момента използвам Vichy. Вечер използвам измиващ гел и кремчето от серията Нормадерм. През деня съм  Идеалиа ББ. Измиващия гел е уникален, а кремчето попива мигновено. Доволна съм!

Сега ще започвам този: http://www.enzo.bg/bioderma/photoderm-max-tonirassh-slncezasshiten-fluid-spf-50/ . Избрах го заради високия слънцезащитен фактор.

Общи условия

Активация на акаунт