Лидл ::61::

  • 78 302
  • 750
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 232
Аз ползвам Феъри, с помпичките, но фаворит ми е съдомиялната...

# 706
  • Мнения: 395
Някой има ли впечатления от машинката за подстригване REMINGTON?

# 707
  • София
  • Мнения: 327
Дали някой е видял парниците ?

# 708
  • Мнения: 28 088
Така....днес 2 опаковки пъстърва /на нормална цена, пък от утре май ще са намалени /, 2 броя Барни, шоколадовите топчета с Таз, моркови връзка, още една опаковка от препарата за почистване на пералня /много доволна останах от първото почистване/, 2 хляба, кисело мляко 4,5%, прясно мляко 3,5%, 2 броя от белените рязани доматки, банани, кафе 3 в 1 10 броя, оризовки....и с цигарите за баща ми- към 42-43 лв. Mr. Green Но какво да се учудвам като само бананите бяха към 5 лв... ooooh!
Моля, дайте мнение за мултикукъра който ще е от утре! Praynig Най-вероятно няма да мога да го тествам веднага...Утре ще се ходи за уреда 6 в 1 /мултикъкъра/, пресата за чесън, силиконовите четки- дано да са по-мънички от тези които имам  Praynig , плюс нещо хранително което съм пропуснала.  Crazy А в четвъртък съм харесала детските кроксове, дано номер 28/29 да ни стане или поне да не е много огромно- в момента доизносва едни номер 27.
Да похваля препаратът за почистване на килими и дамаски /този с прахосмукачката/- тествах на няколко петна по един бежов килим- почти веднага след напръскването петната изчезнаха , дори преди да разнеса равномерно, както пише на опаковката. Shocked По мокрото се ориентирах къде съм пръснала от препарата... Laughing hahaha

# 709
  • Мнения: 851
Joy Joy Joy   Няма място за сравнение въобще. Хлебопекарната на Лидъл си е на нивото на магазина. Мулинекс си е Мулинекс- най доброто за хлебопекарна. Мисля, че няма две мнения по въпроса.

Демек, за начинаещи е подходяща?  Grinning При предната ми треска за пекарна, срещнах много отрицателни мнения за Мулинекс. С нещо конкретно ще се оплачеш ли от лидълската?

# 710
  • Мнения: 69 357
Краставици отдавна не купувам от лидл - вътре бяха едни сополиви и меки, втори шанс не им давам... Stop

# 711
  • 1st floor
  • Мнения: 9 176
Само аз ли не съм доволна от препарата за дамаски? Пробвах и на килима, и на дивана...никакъв ефект. newsm78
Закачалките май ще ми се разминат... Sad ...очертават се три супер натоварени дена и няма да мога да отскокна до Лидл...

# 712
  • Мнения: 383
И аз се чудя за хлебопекарната...Майка ми има Мулинекс, хубав хляб и козунаци прави, но отгоре не се изпичат добре нещата. Всъщност досега не съм видяла  по магазините такъв уред с нагревател и отгоре. Как се изпича коричката не знам..

# 713
  • София
  • Мнения: 44 418
Няма никаква нужда да има и отгоре нагревател. Моята (не е лидлска) няма никакъв проблем с изпичането, перфектна е.
Мисля, че има и с по 2 реотана - тези с функция за багети, но не знам винаги ли се ползват или само на програмата за багети.

# 714
  • Мнения: 19 620
Няма никаква нужда да има и отгоре нагревател. Моята (не е лидлска) няма никакъв проблем с изпичането, перфектна е.
Мисля, че има и с по 2 реотана - тези с функция за багети, но не знам винаги ли се ползват или само на програмата за багети.
Да, винаги са включени при печенето. Моята е Мулинекс с програма за багети и горният реотан си работи винаги. Много доволна съм вече четири-пет години от нея. Единствено съм сменяла ваничка и бъркалки преди 2 години. За да не е пълен спам - днес си взех от хавлиите в Лидл и от закачалките. Хавлийките малко тънички ми се виждат, но и цената им е добра, да видим качеството какво ще е. Пресата за чесън съм я пропуснала, ако не я намеря - от азиатската седмица си взех гранитно хаванче и сега с него счуквам чесъна, та ще си го ползвам него.

# 715
  • София
  • Мнения: 14 937
Препарата за килими чисти петна-снощи накапан кетчуп излезе моментално, но за цялостно почистване и освежаване не става. Търках яко и двете килимчета вкъщи, ефект видим няма. Ще се носят на автомивка.

# 716
  • Мнения: 48 273
Някой да има излишна дънкова риза от лидълските...38 или 40 размер
Отдавна бяха, аз си купих, но щерката ме изяде че не съм й взела и на нея

# 717
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Joy Joy Joy   Няма място за сравнение въобще. Хлебопекарната на Лидъл си е на нивото на магазина. Мулинекс си е Мулинекс- най доброто за хлебопекарна. Мисля, че няма две мнения по въпроса.

Демек, за начинаещи е подходяща?  Grinning При предната ми треска за пекарна, срещнах много отрицателни мнения за Мулинекс. С нещо конкретно ще се оплачеш ли от лидълската?

Поради същата причина (отрицателни мнения) и аз си купих лидълската. Повече пари и не ми се даваха, иначе бих заложила на друга марка.

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 41 088
Ако някой вземе от подправките с мелничка да сподели как са  Peace

# 719
  • Бургас
  • Мнения: 167
И аз се интересувам. Не го ли пускаха същия около началото на декември?

Здравейте!

Аз пък да попитам за този 6 в 1 уред за готвене- нещо от типа на мултикукър ли е?  newsm78 Имате ли информация и наблюдения? Някой от вас ползвал ли го е и доволни ли сте?

Благодаря!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт