Почитатели на исторически филми, period drama и екранизации по романи - 10

  • 89 907
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 6 062
МИсля, че аз бях споменала тук или пак питах дали някой не е чувал. Бях чела статии, но сега нищо не намирам по въпроса.

За "Отнесени от вихъра" ли говориш, Тиф? Няма друга екранизация, освен тази голямата от 1939 г. с Вивиан Лий и Кларк Гейбъл.
Има обаче снимано продължението на романа, което написа Александра Рипли - "Скарлет". Мини сериал е - 3 или 4 серии беше, с Джоан Уоли Килмър и Тимъти Далтън. Хубав е. http://www.imdb.com/title/tt0108915/

# 721
  • Вестерос
  • Мнения: 38 271
За Виктория  Blush

Аз да си призная отнесени не съм гледала  Blush

# 722
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Излезе трейлърът на Victoria:



Зарадва ме присъствието на Руфъс в каста Heart Eyes

# 723
  • Мнения: 18 562
Тифани, може ли такова нещо? я, бързо да оправиш пропуска  Mr. Green
Викторията я чакам с нетърпение, ама нещо актирасата не ми харесва, много блудкава.

# 724
  • София
  • Мнения: 6 062
Добре изглежда трейлърът на "Виктория", чакам го. Актрисата играе Лидия в "Смъртта идва в Пембърли".
И аз му се зарадвах на Руфъс Сюъл.  Mr. Green

# 725
  • София
  • Мнения: 4 141
Излезе трейлърът на Victoria:



Зарадва ме присъствието на Руфъс в каста Heart Eyes
Аз не разбрах кога почва newsm78

# 726
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Няма още обявена дата, но ще е тази година.

# 727
  • София
  • Мнения: 4 141
Няма още обявена дата, но ще е тази година.



Благодаря!

# 728
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Викторията я чакам с нетърпение, ама нещо актирасата не ми харесва, много блудкава.
При положение, че самата Виктория далеч не е била красива, каква точно се очаква да е актрисата?

# 729
  • Мнения: 18 562
Не,знам Джо.Само знам,че не ми харевсва.Не става дума да е някоя красавица.Няма харизма,безлична ми е,не ми изглежда като подходящо лице,чисто като излъчване за такава велика кралица като Виктория.Ноо,ще видим,рано е още да се даде оценка.

# 730
  • Вестерос
  • Мнения: 38 271
Тифани, може ли такова нещо? я, бързо да оправиш пропуска  Mr. Green
Викторията я чакам с нетърпение, ама нещо актирасата не ми харесва, много блудкава.
Мисля, първо да чета  Blush


О Виктория  Party Party от кога чакам  Mr. Green


Освен там играе и сестрата в Аз преди теб и разбира се аз я знам като Клара от Doctor Who  Heart Eyes

# 731
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не,знам Джо.Само знам,че не ми харевсва.Не става дума да е някоя красавица.Няма харизма,безлична ми е,не ми изглежда като подходящо лице,чисто като излъчване за такава велика кралица като Виктория.Ноо,ще видим,рано е още да се даде оценка.
Такава е била и Виктория, просто обикновена женица. Величието не е задължително свързано със забележителна външност Peace

# 732
  • Вестерос
  • Мнения: 38 271
Именно!

# 733
  • Мнения: 18 562
Цитат
Величието не е задължително свързано със забележителна външност Peace
Аз такова нещо къде съм казала? Разбира се, че не е. Имах предив величие, чисто като излъчване, а не като външонст или красота. Една красива жена, не е задължително да е величествена, или обратното. Но една кралица, и то точно кралица Виктория трябва да изглежда величествено  Wink
Разибра се, това е мое мнение, не ангажирам никого с него.

П.С.
Тифани, горещо ти препоръчвам да прочетеш "Отнесени от вихъра" 1 и 2 част.Продължението "Скарлет" не е толкова добро. Аз самата скоро се каня да ги препрочитам ама кога ли ще е, че има още много преди тях....

# 734
  • Мнения: 5 665
Ехааа, на Руфъс кой ли няма да се зарадва!  newsm44
Видях, че  Замунда са пуснали един филм, за който май ставаше въпрос тук- "Love & Friendship"
Засега е без субтитри, аз мисля да си ги изчакам. Simple Smile Ето го в  IMDB- http://www.imdb.com/title/tt3068194/

Общи условия

Активация на акаунт