Who will die in season 5? Game of thrones тема 12

  • 33 264
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 012
Дали Под и Бриен не са в Речните земи, все пак зимата е навсякъде.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Дали Под и Бриен не са в Речните земи, все пак зимата е навсякъде.
Може и там да е , но поне в книгите там още не беше настъпила зимата. Раничко е, трябва да са по на север.  Thinking
Пък и какво ще правят в РЗ, там няма никой.

# 32
  • Мнения: 10 012

Пък и какво ще правят в РЗ, там няма никой.
Ох, забравих.  Embarassed

Аря си държи ръцете встрани, доста неестествено. (Ехм, ехм....)

# 33
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Moже и да не е Аря. Това е или Браавос или Волантис. Ако е второто, на снимката може да е женския вариант на Мокоро. Mr. Green

# 34
  • Сидни
  • Мнения: 721
Тамън видях новия трейлър в страницата на ГОТ в ФБ и да вляза да го изтипосам тук, пък вие вече и дисекция сте му направили  Joy
охх нямам търпение, изглежда толкова интересно...
Санса...'начииии да в Зимен Хребет, интересно как ще извъртят нещата с нея, много интересно...
Тирион как се блещеше на Дрогон  CrazyТая сцена дето Денерис гали Дрогон ...от ямата няма да е, ми къде?
Баристан май никъде не се видя?
Днеска някъде прочетох, че ще има ретроспекции някакви с Тивин, какво ще ни показват с него? ( или може би това е за темата с книгите?)

# 35
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Лорас изглежда ще е затворник на Върховния септон. Не можах да го хвана добре, но сцената минава много бързо:
Скрит текст:
Ето тук намерих по-добре - Лорас напада Оливър (агента на Кутрето)  Доколкото разбирам Лорас ще играе ролята на Мардж от книгите, а Оливър ролята на Котлетата. Crazy
Скрит текст:
И да, няма никакво съмнение -  рицарите на Долината отиват в Зимен хребет.
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 09 мар 2015, 22:19 от Хексе

# 36
  • Мнения: 1 469
Ехаа, ама знам кога да си искам трейлър Simple Smile

Епик Simple Smile
Дрогон е прекрасен:) и се намира на върха на пирамидата, над покойте на Денерис.
Не очаквай най-яката сцена да ни я покажат в трейлъра.

Аря я дадоха в началото как си подхвърля една монета, тва от последния кадър мисля, че пак е тя.
Нейните кадри не са толкова подсказващи.
Има едни хора дето се бият в нещо като замък, Денерис ги гледа и има един маскиран боец, който май е Джора (ала Максимус).
После Станис и Давос бягат покрай горящи палатки.
Звздите разбутват сергия с фигурки на други божества, вижда се горящото сърце и някакви козели.
После в една малка зала седят, Церсей, Томен, Врабеца, Олена и Лорас се хвърля към някой които прилича на русия момък от бардака на Кутрето. Дето Оберин го....

Какъв беше тоя дълъг мост.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Какъв беше тоя дълъг мост.
Скрит текст:
Цитат
Волантис обграждаше една от устите на Ройн, с които реката целуваше морето, двете му половини бяха свързани с Дългия мост. Най-старата, най-богатата част на града се намираше източно от реката, но наемници, варвари и друга мръсна другоземска сган не бяха добре дошли там, тъй че трябваше на всяка цена да се прехвърлят на запад.
Порталът към Дългия мост представляваше черна каменна арка, изваяна със сфинксове, мантикори, дракони и още по-странни същества. Отвъд арката се изпъваше дългото платно, построено от валирианците на върха на величието им, път от разтопен камък, поддържан от огромни стълбове. Платното бе широко едва колкото да минат два фургона един до друг, тъй че за да се размине запътен на запад фургон с друг, тръгнал на изток, двата трябваше да забавят до пълзешком.

Това са май Подрик и Бриен някъде на топло.
Скрит текст:


Каква работа има Санса в криптите? Ще играе ролята на лейди Дастин? А вероятно и тази на Мандърли и Ъмбър. hahaha

Последна редакция: пн, 09 мар 2015, 22:16 от Хексе

# 38
  • Вестерос
  • Мнения: 38 272
Ще припадна, все едно друга история гледам  Joy

# 39
  • Мнения: 1 012
Ще припадна, все едно друга история гледам  Joy

Ditto! Като не съм чела от трета книга нататък, с цел да не ми се обърква филмовата история, направо се шашнах  Laughing

Heart

Последна редакция: пн, 09 мар 2015, 22:10 от RominaB

# 40
  • Вестерос
  • Мнения: 38 272
 Joy нищо общо някои неща , Д и Д съвсем са се развихрили

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Еха, аз като казвам, че Санса ще си заведе "сватбари" в ЗХ и ще им разкаже играта, никой не ми вярва  Mr. Green Може освен булката, да го играе и лорд Мандърли.

# 42
  • Мнения: 1 469
Супер, дано да видим и битката между Станис и Болтън Simple Smile

# 43
  • Вестерос
  • Мнения: 38 272
Еха, аз като казвам, че Санса ще си заведе "сватбари" в ЗХ и ще им разкаже играта, никой не ми вярва  Mr. Green Може освен булката, да го играе и лорд Мандърли.

100% няма да има Мандърли, тя ще е.

Ще е шок ако умре Мелисандра хахаха

Последна редакция: ср, 11 мар 2015, 10:49 от Tiffany Aching

# 44
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Нед Старк заминава с Роуз в неизвестна посока. Разкрита ли е майката на Джон Сняг? Joy
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт