Искам съвет

  • 8 183
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 520
Просто погледни нещата от тази гледна точка - Господ си знае работата. Просто някой/нещо е взел решението вместо теб чрез спонтанния аборт. Гледай малко по-  философски или и аз не знам. Така е трябвало да стане и със сигурност е за твое добро. Сега няма какво да ви свързва с индивида, така че се опитай да го забравиш. Живота ти дава шанс да продължиш напред без никакво бреме, тежко решение и емоционални мъки. Сега си свободна. Hug Отърси се от чувството за вина. Явно и на теб много мъже са се опитвали да ти вменят чувство за вина. При мен също доста се опитаха, но не успяха, защото просто знам колко струвам. И благодаря на приятелите си и семейството си, че са били винаги до мен в такива моменти и са ми показвали, че аз съм стойностния човек, не подобни паразити. Вярвам, че при теб всичко ще се нареди.  Praynig Но помогни си и ти. Сега излизай с приятели, които да ти повдигнат настроението, които да ти изслушват болката, която таиш в момента. Ииии лека полека ще видиш как всичко ще се нареди. Трябва време. След време ще се чудиш как си могла да се терзаеш за такъв паразит. Нооо имало е да учиш урок. Дано си го научила!

# 46
  • Мнения: 186
Аааабе и като чуя мъж,който се влияе от мнението на родителите си и е вече на години ми става лошооо.

# 47
  • Мнения: 3 378
   Първите месеци човекът си беше съвсем наред, всичко вървеше от хубаво по хубаво, заедно сме 18 месеца, и глупавите истории започнаха преди година ...
На мен ми светка една лампичка - майка му.

# 48
  • Мнения: 22
Майка му не беше никакъв фактор първите месеци от връзката ни, нито се мешаше, нито се бъркаше, нито създаваше някакви проблеми... Но след това дори му беше и забранила да се вижда с мен, защото първо съм имала заболяване, което щяло да пречи на пълноценната ни връзка и второ, защото съм била инат ... Това за заболяването, ок, разбирам го, но това, че съм била инат .... Какъв по дяволите и проблема с това? Да, когато си поставя цел, не се отказвам от нея и се боря, но защо това изобщо се споменава като проблем??? Както и да е, самият той и позволи прекалено много неща и затова тя започна да постъпва по този начин ...

# 49
  • Мнения: 186
Не,не,не ужасявам се!!!! И аз съм инат и свекърва ми е инат и за това мога да ти кажа,че на този етап се разбираме чудесно.
Значи наистина щом я слуша извинявам се за израза ,ама той какъв мъж е ???? За полата на майка си цял живот еййй умирам

# 50
  • Мнения: 22
   Да се държи за полата и и да не се пуска от там, че току виж някоя го е откраднала, пък ние жените каквито сме чудовища, ще им изядем синчетата......

# 51
  • Мнения: 186
   Да се държи за полата и и да не се пуска от там, че току виж някоя го е откраднала, пък ние жените каквито сме чудовища, ще им изядем синчетата......
Да,бе  Laughing Laughing Laughing Laughing ох дано не съм и аз такава зла майка някой ден

# 52
  • Мнения: 22
  Ще ти стискам палци да не си Grinning Бъди такава свекърва, каквато ти би искала да имаш Wink

# 53
  • Мнения: 186
  Ще ти стискам палци да не си Grinning Бъди такава свекърва, каквато ти би искала да имаш Wink
Оооо моята е чудесна. Аз съм много доволна Simple Smile

# 54
  • Мнения: 22
Ти си първата жена, която чувам да казва, че е доволна от свекърва си Simple Smile Искрено  ти завиждам и дано да нямате никакви конфликти с нея Simple Smile Надявам се един ден и аз да имам свекърва, за която да кажа, че се разбираме и е чудесна Simple Smile

# 55
  • Мнения: 186
Ами стискам палци и искрено ти пожелавам да ти се падне такава като моята.

# 56
  • Мнения: 22
Благодаря ти, мила Simple Smile

# 57
  • Мнения: 520
И на този, с който получих подобен опит на твоя, майка му беше гоооолям фактор във взаимоотношенията ни, а при него и в целия му живот. От такива мъже - бягайте надалеч.

# 58
  • Мнения: 22
За съжаление много от мъжете в днешно време слушат майките си.
Чудя се как може да има такива мъже, и още повече се чудя защо изобщо им се връзваме на приказките???  С бившият ми също си изпатих, но индивиди като този сега се намират един на милион ... Обичаш го,  даваш му всичко което е останало от теб,даваш му всичко което имаш и след всичките негови лъжи, има наглостта да ти каже, че той нямал доверие в теб ..... Е, наздраве за тези "мъже" ... Да са живи и здрави!  Не пожелавам на никоя жена тези "интересни" преживявания ....

# 59
  • Мнения: 202
   Наистина бих се радвала ако го намеря, но на дали на този свят ще се намери нормален мъж, който да иска връзка с жена, която има такова заболяване Simple Smile


Колкото разбрах имаш дъщеря със същото заболяване. Ако ти си мислиш че никой "нормален" мъж няма да иска връзка с теб, то това мислене може да се прехвърли и на нея. И след време когато тя ще търпи подобен "мъж", ще те боли душата. Живей така все едно можеш да имаш всеки мъж (което не е далеч от истината) и научи и детето си също.

П.С Приятелят ти е далеч с по-тежка диагноза от теб.

Общи условия

Активация на акаунт