Спамо-чат (09.03 - 15.03) - Баба Марта е сърдита!

  • 4 117
  • 135
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 081
Още повече няма да ги кефи, ако е в тяхната глава  Mr. Green

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Днес един привлекателен млад мъж ми предложи секс. В замяна на това, трябвало да рекламирам някакъв препарат за баня на фейсбук страницата си. Разбира се, аз отказах, защото имам висок морал и силна воля, почти толкова силна колкото е и новият Ajax, супер силен препарат за баня, сега с мирис на лимон и ванилия!

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Добър ден с други думи, идвам за следобедно кафе и още нещо  Whistling Mr. Green

# 48
  • Мнения: 1 081
 hahaha Joy

Мен от друга фирма са ме посетили вчера, ма пусто чак сега разбирам кво съм пропуснала.. язък  Whistling Mr. Green

Аморе  Heart Eyes

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Спите ли бре  Mr. Green
Никакви ви няма.

Скрит текст:
Аз съм на крак от 4ч с ревящо дете, което после се успокои, но така и не заспа повече. До тук нищо необичайно, това е ежедневие за нея. Обаче в комбинация с това, че нямаше и ток ми дойде в повече. Звъним да питаме защо няма ток и кога ще дойде поне час след като спря /може и повече да е било/, не знаели  Twisted Evil Не били локализирали аварията все още.  Close Аз чакам да оправят нещата, а те още не знаят къде е проблемът и какъв е. Предния месец имахме някаква огромна сметка за ток от 580лв, нея веднага "я локализираха", обаче аварията посреднощ - не, какво толкова като постоим няколко часа в студа без ток, голяма работа. Добре че дойде навреме за инхалацията на малката, че иначе не знам какво щях да правя.

Добро утро така да се каже  Joy
Успешен ден, усмивки и бла-бла дрън Mr. Green

Отивам за кафе  Mr. Green

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Ето и за вас

Който има време и нерви да приготви и малко бисквитки към кафето  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 36 197
Мон, ти си стоик  Hug

добро утро!  Sunglasses

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Не човек, а желязо  Mr. Green всъщност просто нямам избор  Laughing

И все пак е добро утрото, мъникса заспа, а аз сядам да пийна кафе на спокойствие... изкушавам се и да запаля... Една за теб, една за мен ... Sunglasses

Ним, ти пушиш ли още?

# 53
  • Мнения: 36 197
всъщност просто нямам избор  Laughing

знам  Confused
хубавото е, че не губиш чувство за хумор  Wink

Една за теб, една за мен ... Sunglasses

разбрахме се  Flutter

кафето е от мен  Whistling

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
 Hug

Като каза кафе, ти какво пиеш?
Понеже нали го пиеш като мен - черно, чисто, без нищо да ти споделя последното си откритие: ето това, разкошно ми се получава в обикновена кафеварка Биалети. Досега пиех само такова и не смеех да го сменя, защото много ми харесва и няма друго такова на тази цена, обаче се оказа, че и бялото е много добро.

Уф, един огромен черен шоколад ми се мота в кухнята от поне месец, аз хич не обичам такъв, много си ми далече, щях иначе да мина да пием кафе и да ти го донеса за закуска  Mr. Green

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
няма ме  #Silly  smokeuu smile3546 morning

# 56
  • Мнения: 36 197
ще го загледам това кафе
последно отворих някакъв зелен якобс монарх, но не съм безумно впечатлена

и аз не обичам /много/ черен, но бих го изяла - ей-тъй, да не става зян  Mr. Green
млечен с цели лешници е най-краткият път към сърцето ми  Heart Eyes

да поговорим и за зоология като сме започнали на разни теми  Whistling

наминавай  Hug

# 57
  • Мнения: 36 197
селскостопанските работници са пичове
ще ида да живея на село с кокошки, крави и .... няколко такива

пп този ноктите на краката ли си реже  Shocked

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
 Joy не знам той какво прави, ама аз станах разногледа и така се загледАх, че забравих защо щях да ставам и какво щях да правя   hahaha Crazy

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
сетих се веее, видях си горния пост, отивам да пуша с кафето  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт