Лакове за нокти – 99

  • 96 408
  • 728
  •   1
Отговори
# 495
  • Пловдив
  • Мнения: 13 609
Esmee, много ми хареса съчетанието ти  Heart Eyes ще копирам в скоро време  Embarassed

# 496
  • SF
  • Мнения: 21 564
Мерси! За първи път го правя. Опит за нещо лятно.
Моят топ прави много лъскаво покритие, съхне бързо и няма никакво отдръпване.

Лаковете са: розов - GR SELECTIVE 69,  синият - 503 Mind the gap, Rimmel, a сметановият е Made myself by Esmee Simple Smile)

# 497
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Models Own Oval Plum - прекрасен малинен цвят и много покривен, само на един слой е Heart Eyes

http://prikachi.com/images/233/8122233v.jpg
http://prikachi.com/images/235/8122235v.jpg
http://prikachi.com/images/243/8122243m.jpg

# 498
  • Мнения: 475
densi, благодаря за отговора!

Еsmee, Ивче, Десислава много красиви неща видях Simple Smile

Спомням си, че имаше предложение да се сложи на първа страница информация за всички топ лакове, така че да е удобно и когато някой пита за топ лак да може да прочете там. Ето аз сега пак се чудя кой топ лак да си взема, защото моя е на свършване, но не искам да предъвкваме едно и също  Party  но не мога да намеря в старите теми

Последна редакция: вт, 19 май 2015, 07:18 от Магдалена Маджурова

# 499
  • Мнения: 20 245
Models Own Oval Plum - прекрасен малинен цвят и много покривен, само на един слой е Heart Eyes

Разкошен е. И аз го бях поръчала при едно от намаленията, но за съжаление го нямаше.   Sad

Последна редакция: вт, 19 май 2015, 09:04 от Lemy

# 500
  • Мнения: X
Esmee, мерси, ама няма да се отървеш така лесно
Какго направи?
В бял ли капна цвят, какъв, колко?

Ивчеее, красота е тази малина

Аз нямам за показване, местихме се и още подреждам, всичко изпочупих, днес ако остане време поне ще подравня колкото може

Моите любими топове
1. Essie Good To Go - любимият ми, придава дълбочина на красиви кремове, супер бързо съхнене, стъклено покритие от един слой, прави дебел слой (аз го харесвам, но не на всички допада както се оказа), при мен не се отдръпва (аз обаче изчаквам слоевете да изсъхнат, не слагам на мокър лак и тук това май има значение), НО има дебела четка с която се покрива трудно края на нокътя, трябва да се мине и върху част от пръста, за да се покрие добре, иначе при изсъхване се вижда, също така почва да се сгъстява щом се мине половината, но пък няма проблем да се използва разредител при всяка употреба, качествата се запазват, 3-free
2. Mavala quick finish - бързо съхнене, тънък слой, не толкова изразен стъклен ефект като при нр.1(но на 2-3 слоя е налице), не се отдръпва, не изсъхва, използвам до последна капка (когато нивото падне под нивото на четката го прибирам, после доливам остатъка от следващото шишенце, останало на същото ниво, четката изсъхва щом остане без лак, но се оправя отново щом се долее, по този начин ползвам до последна капка), без да се налага разреждане, тънка и малка четка, лесна за покриване отстрани на нокътя и най-важното - 5-free


твърдо НЕ За топа на Опи, сгъсти се почти веднага
Съхнене горе-долу, стъклен ефект и той там
Не си заслужава парите

Опи 3в1 ползвах до последна капка, за база е ОК, но за топ пак горе-долу като съхнене и стъклен ефект, иначе отдръпване нямаше

Последна редакция: вт, 19 май 2015, 11:56 от Анонимен

# 501
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Моят любим топ лак си остава диамантеният на Джесика  Heart Eyes

Мавала 2 в 1 също не е лош, но малко по-бавно съхне.

Имам и Essie Good To Go - него го ползвам на педикюра, там поне не се отдръпва или поне не се забелязва  hahaha

Поръчала съм на приятелка да ми донесе от Англия така хваления топ на HK Girl, да видим наистина ли е вълшебен  Laughing

# 502
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Благодаря.  bouquet

Само да не беше с дефектна четка. Освен крива, е твърда като метла и свлича лака буквално. Затова се наложи да отворя едно подобно Опи и с неговата да се лакирам. Но е много красив - и цвета, и шимъра му.

Последна редакция: вт, 19 май 2015, 12:42 от iv4enceto_91

# 503
  • Мнения: X
Запази си шишенце от база или топ
Леко се изплаква с ацетон или лакочистител и готово

# 504
  • Мнения: 475
Моят любим топ лак си остава диамантеният на Джесика  Heart Eyes

Мавала 2 в 1 също не е лош, но малко по-бавно съхне.

Имам и Essie Good To Go - него го ползвам на педикюра, там поне не се отдръпва или поне не се забелязва  hahaha

Поръчала съм на приятелка да ми донесе от Англия така хваления топ на HK Girl, да видим наистина ли е вълшебен  Laughing

Лу, дали можеш да дадеш отзив за диаментения на Джесика? Аз се колебая между него и Пош. И за да не се задава един и същи въпрос и да се пише едно и също смятам, че ще е удобно Simple Smile

# 505
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ами диамантеният топ ми покрива всички изисквания - съхне бързо (не светкавично, но за 15-тина минути е дръпнал лака както казва моята маникюристка), не се отдръпва, не се напуква и не пожълтява, издръжлив е.

Единствено да знаеш, че не е тлъст и стъклен, но аз това изобщо не го харесвам като ефект. Блясъкът му е умерен  Peace

# 506
  • При децата ми
  • Мнения: 6 192
Здравейте момичета!

Бихте ли ми препоръчали заздравител/ база за лак, но бюджетен вариант?

# 507
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Ами диамантеният топ ми покрива всички изисквания - съхне бързо (не светкавично, но за 15-тина минути е дръпнал лака както казва моята маникюристка), не се отдръпва, не се напуква и не пожълтява, издръжлив е.

Единствено да знаеш, че не е тлъст и стъклен, но аз това изобщо не го харесвам като ефект. Блясъкът му е умерен  Peace

При мен същия ефект дава

От както го имам, съм оставила всички други топове.

Запази си шишенце от база или топ
Леко се изплаква с ацетон или лакочистител и готово

Само че аз съм си чешит, искам си го в оригиналното шишенце. Mr. Green Иначе имам празни и почистени.

# 508
  • Мнения: X
Да де, то и аз
Имах предвид (но явно забраих да го напиша) да ползваш четката така, хем ще има къде да я прибираш и няма да се смесват лакове и нюанси

# 509
  • Мнения: 475
Ами диамантеният топ ми покрива всички изисквания - съхне бързо (не светкавично, но за 15-тина минути е дръпнал лака както казва моята маникюристка), не се отдръпва, не се напуква и не пожълтява, издръжлив е.

Единствено да знаеш, че не е тлъст и стъклен, но аз това изобщо не го харесвам като ефект. Блясъкът му е умерен  Peace

Благодаря   bouquet  Аз държа на стъкления блясък на 1 място и след това на съхнене. Значи ще се насоча към Пош вероятно
Предлагам описанието на Лу да се добави на първа страница Simple Smile

Последна редакция: вт, 19 май 2015, 14:55 от Магдалена Маджурова

Общи условия

Активация на акаунт