„Като две капки вода” - 3 сезон, 2 тема

  • 31 729
  • 793
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 405
Както са седнали на диванчето, имам проблем да различа Криско от Филип - еднакви са ми.

# 736
  • Мнения: 591
Криско пък се чувствал като Ники Кънчев  hahaha hahaha

# 737
  • Мнения: 4 607
Фънки защо все бута Нона?



По принцип мнението му почти винаги съвпада с моето, но с тази Нона и аз не го разбирам. newsm78

Иначе за момента добре върви класирането.

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 14 114
За мен:

1. Ненчо
2. Азис
3. Жана
4. Филип
5. Криско
6. Маца
7. Джуди
8. Нона

# 739
  • Мнения: 1 227
Ненчо
Криско
Жана
Азис
Филип
Маца
Джуджи
Нона

Омръзна ми този ББ вече  Grinning

# 740
  • Мнения: 2 009
Ненчо,Криско,Азис,Филип,Жана,Маца,Джуджи,Нона

# 741
  • София
  • Мнения: 5 658
Вече се усещам, че всеки понеделник по това време пиша едно и също - че Хилда оценява най-адекватно и обективно, според това, което участниците са показали на сцената. Всички останали гонят някакъв глупав реваншизъм, някакви стари свади, препратки, недомлъвки, задни интереси и прочие дивотии. Особено Фънки дразни неимоверно с безпочвените си възхвали или неоснователни критики.

# 742
  • Berlin
  • Мнения: 11 321
Азис отново дава глас за Маца. newsm78

# 743
  • Мнения: 7 006
Дано на Азис вече да НЕ му се пада български естраден изпълнител. Нито Лили Иванова, нито Георги Христов успя да направи. Учудих се, че Жана отново гласува за Азис  ooooh! Пял вярно, как пък не  Crossing Arms

# 744
  • Мнения: 1 211
Притеснява ме, че Ненчо се не усеща и ще развали всичко хубаво което прави, като крайно досади с образа на ББ. Има си предаване за тази цел, айде един - два пъти ок, ама се олива вече. Няма ли кой да му каже?

Азис направо нищо не направи. Отново. Заслужава да е на дъното на класацията заедно с Нона и Джуджи, ама преди тях щото поне пее.

# 745
  • София
  • Мнения: 170
Нещо не ми е ясно, предаването се излъчва на живо, но как за толкова кратко време успяват да гримират участниците, след като ги интервюират водещите преди асансьорчето? Направи ми впечатление, че Рачков и Зуека бяха с недоизтрит грим от изпълнението си на "Тату", задаваха си въпросите, после участникът слиза по асансьора и след една минута е в пълно бойно снаряжение на сцената?

Някой може ли да ми обясни?

# 746
  • Мнения: 1 211
Е ТОВА С АЗИС Е ВЕЧЕ ПРЕКАЛЕНО! ЧЕСНО!

Честито на Ненчо. Заслужи го!!

# 747
  • Мнения: 9 707
10 точки за Азис - да бе да!  ooooh!

Що ми се струва, че има специална клауза в договора да е винаги в топ 3?  newsm78

# 748
  • Мнения: 3 405
Много сериозна фенска маса има Азис

# 749
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 426
Е, асансьорчето е на запис естествено! Нарочно са им сложили малко грим на водещите, за да изглежда правдоподобно.

Общи условия

Активация на акаунт