"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 55 тема

  • 33 928
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 026
Ети Hug  може Мерт да се окаже брат на сестрите Денизер. Тъкмо да се откаже вече от Нилюфер.
Той уж се опитва да забрави за нея, ама не му е лесно.

# 751
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Хриси,те опитите мъже да раждат продължават-може той да е постижение на италианската медицинска мисъл. Joy Joy

Хайде сега. Арнолд Шварценегер това го е правил преди сто години  Wink

# 752
  • Мнения: 2 645
Е че ако Мерт е брат на Нилюфер, Таяр нямаше да се съгласи да му е гадже.

# 753
  • софия
  • Мнения: 1 052
С някое дребно Валентино.

Е да не го е раждал той  newsm78

Отвлякъл го е от Ел мръсният му жабарски Серо.  Wink tooth
  tooth tooth tooth подправил е ДНК -то, ще сюрпризират Ел, че има дете план Б на леля, ако Ипо не се върже

# 754
  • Мнения: 2 229
Момичета,хайде в другата тема Hug

# 755
  • Мнения: 3 219
С нашите СЦ всичко е възможно-само гледайте. Joy

# 756
  • Мнения: 1 026
Ели, защото такава е практиката. Не вярвам Турция да е измислила по-добро решение и ако е по-добро , да не се възприеме от Германия например. Тук така правят и се действа веднага.


Димони, в Германия действат веднага, но в Турция едва ли. Показват ни може би как е трябвало
да постъпи по-рано. Да потърси помощ от държавата. / Сякаш много са се загрижили
за насилваните жени. /

# 757
  • Мнения: 136
Здравейте!  Hug

Въпреки че повсеместно харесвате Ипек и одобрявате поведението й, аз все пак да питам  за един конкретен момент, който на мен ми избоде очите.
Когато Йомер спаси Яъз и разбра за изнудването на Серхат - детето срещу Елиф, на вратата в общежитието, когато Пелин подхвърли, че ще стоят там до размяната, Ипек категорично отсече, че тя не е съгласна на размяна, нали? Рече и отсече! Ама това, че залог е живота на Елиф и познавайки отлично психопата, който ТЯ влачи след себе си, нима може да е сигурна, че той няма да убие Йомеровата годеница? Щото аз не бях. А ако и тя не е, значи не й пука особено. Някак с лека ръка отхвърли ситуацията и продължи напред. Поне да беше попитала как, какво, защо ще се направи и дали ще се направи. Но не би, тя само пророни с успиващия си глас, че не е съгласна и си се прибра. Не смятам, че трябва да се метне в огъня вместо Елиф (която малко преди това спаси живота й), но не смятате ли, че поне малко заинтересованост и съпричастност към ужасната ситуация, която сполетя Йомер трябваше да прояви?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт