Олеееей, чИ трагедия гУляма! ПрУлИтта е пукнала, да знайтИ, щом я няма!

  • 28 154
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • BG
  • Мнения: 2 458

Уф объркАх се - да гоня ли пуйка или да вадя водката?  Thinking

Я Наздраве  Drunk


И утре сутрин така:
https://www.facebook.com/video.php?v=10152737947101859&pnref=story


 Joy Joy Joy

ВоТка, воТка, какчи! С пуйката мойш са пусмейш в предната темЪ! И репете за Колида, имаш ногу времи!  Laughing

Ама таа верну на мен прЕлича, вееее! Хахахахахаха!  hahaha

# 16
  • Varna
  • Мнения: 2 592
                Идваааам, идвам и аС беееейййй

шИ звИняватИ какачка Praynig Бях мноУ болна пУ 8 Март. ...ИЗдва 'неска сЪ чувстУвам нареТ.


Бендори,

УбийствИна си, гИниална си, Юникална си!!! Ма къртиш миФки бе Hug  bouquet И друУ къртиш, знам тЪ аС Hug

      И дежурния ми рушФет към теП Wink

                

ХЕликсандро,
Стика я стиска таА хомеопатия, стига я криЙ....ми 'земи и пУналеЙ на 'сичкУтУ бамбини Ф темЪтЪ :p

               ХадИ деее, жаднУ ниЙ Praynig


Аааа, Бендеееее Shocked Shocked Shocked
таА Ут клипЪ....тоЙта близначка ма какаааа Shocked Crazy Shocked Joy Joy Joy  душата, стъпваш ситнУ, ситнУ кът.....барАлинка thumbsup

Последна редакция: вт, 10 мар 2015, 22:19 от DELTA_DELTA

# 17
  • BG
  • Мнения: 2 458

Аааа, Бендеееее Shocked Shocked Shocked
таА Ут клипЪ....тоЙта близначка ма какаааа Shocked Crazy Shocked Joy Joy Joy


Делте, нЪля?  Flutter  Хахахаааа, РадуслаФка напрау ма фпИчатли от първее път! Миси, милинко, за поТкупчету, с кеф ша си гу исползУвам!  Hug

# 18
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
 smile3532 smile3532 smile3532
Ам, Бено, краката ни та слушат, ма токчитата - да.  Joy Joy Joy

Бобе, пунежи майката на Дзверун е гутвачка, ма саму уикенда, приз седмицата са изхранва с кото са готвили кръчмите наоколо. Crazy Та слид рабута дудоха симейно да ма земат, Дзверун ма обрънза 3 пъзела и няква кула, след туй със все багаж влязохме у МатСтара. ooooh! Та там у цялата си прелист фръцнах турбата с буркана със супа на зимята.
Предният път пак така, ма го фръцнах по-театрално - до касата. hahaha hahaha hahaha
За третият път аз няя присъствам, си ходят да си гледат обуФки БИЗ МЕН. smile3516
/ку ни са ми сложили снимката на фхода.../

# 19
  • BG
  • Мнения: 2 458
Цец, нидей лънготи, ма! Лъжецкиня ниедна! Видях та аз къ сирвирваш стараааатилну супата на Зверски и Чушка! Сам нинам дека е Бамята, ама да та питам - ут кво е супата?  Thinking  Mr. Green

Последна редакция: вт, 10 мар 2015, 22:55 от Benisima

# 20
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
 tooth tooth tooth
Ни казвам.
Ма не е ут Бамя. Тя ми пумага със сирвиранету.

# 21
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
Дубрютру  beer
вчерА купИх водката, снимАх я, ама не можах да кача снимката  hit Та сИпах си една, та втора, та трета...  beer

И сега  да се пробвам да се реванширам: 


"Жените хич не обичат да им се бъркаме в работите. С моята се скарахме кой ще направи по-хубава баница. Обещах да изчистя всичко след себе си и я пратих на кафе. Провеждам светкавична консултация с майка – ми то било толкова лесно. Слизам до магазина. Купувам кори, бира, петрохан, сирене и малко фъстъци. Качвам се. Забравил съм яйца. Пак долу. Взимам цигари, но на асансьора се сещам за яйцата. Връщам се. Вир вода отново съм вкъщи. Олиото е свършило. Яко псувам. Сещам се, че имам сланина – ето ти мазнина. Тавата е заета с пържоли и трябва да я измия. Упорито търкам с гъбката, но няма голям ефект, а и верото почва да ми свиди. Изплаквам я за последно – ръцете ми са червени, а в мивката все едно някой е повръщал гъбена супа. Навсякъде е мокро и плочките се пързалят. Взимам яйцата и в този момент се хлъзгам, хващам се за сушилника... много лошо решение... повличам го върху себе си на земята. Порцелан, стъкло, човек – в едно цяло. С порязани пръст и чело почиствам. Слагам първия лист, настъпвайки нещо остро. Викам с все сили, вадейки парчето – бинт, йод(който разливам върху телефона си), превръзка с картоф(нали се слага за рани) и съм готов. Кокошите яйца съм опазил някак(за моите не е сигурно) и почвам да ги чупя майсторски в един оцелял кастрон. Повечето съдържание излиза отстрани, но го събирам с шепи. Има черупки, но те са полезни против кръвно и слаб слух. Мачкам сиренето... не... ще ползвам миксера. Едната му бъркалка не се побира вътре. Какво пък... включвам... Господи... торнадо – в окото си имам жълтък, а в ухото 200 грамова бучка сирене, котката ме гледа отстрани цялата оклепана, сякаш сега е излязла от утробата на майка си – казва едно тъжно „мауу”, оттегляйки се за миене. Разделям криво-ляво листите, изтърсвам останалата плънка, нареждам парченцата сланина и бой във фурната. Изпивам една бира на екс, предоволен от себе си. Обръщам се – от печката излизат гъсти кълба черен дим, все едно съм запалил гума. Кулинарното ми произведение се запалило(бях му сложил малко уиски за вкус) и сега оживяло се мъчеше да бяга от горещината. Позатиснах го малко, но в крайна сметка го измъкнах. Изгорен на две места оглеждам черната си баница – прилича на капак от улична шахта. В тоя момент любимата се прибра. Точно както по филмите си изтърва торбите при гледката – рядка кочина, парчета въглени, разтвор от яйца, сплъстена котка и един мъж върнал се от битката за Сталинград. От тогава мога да влизам в кухнята само, ако питам"

 newsm62

# 22
  • BG
  • Мнения: 2 458
Дубрютру  beer

вчерА купИх водката, снимАх я, ама не можах да кача снимката  hit Та сИпах си една, та втора, та трета...  beer


Имаш тука ина прЪвУписТна грешка, какчи! Пиши сЪ воТка, да знайш! Ща докладвам в прЪвУписТната темЪ!  Twisted Evil 

Ай хилол на цялото българскУ чУвечество и кукундрелска обшнус! Убичам вЪ!  Heart Eyes

Ай кайвенца!



# 23
  • Мнения: 11 783
хай 


Бене внимавай к`во ш си пожелаеш  tooth



ТрънчИ работиш ли душко, личи си  Thinking ....липсваш да знаеш  Hug



Цеце хубуу ,че този път не носиш супа  ooooh! hahaha



Ели големи приятели имаш  Crazy



Лъки забавлявате се в офиса а  newsm78 hahaha



Бамята се изненада нещо  hahaha hahaha hahaha



Делте к`ви са тез номера дет ги правиш направо свали противника от раз  Shocked Whistling

# 24
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Здрасти банда.


Бобо, днес ида с чашата за кайвету.


Бено, миси за сирвира. Hug И ний та либим ту. Heart Eyes

Из гардироба на Нерата... hahaha hahaha hahaha hahaha


Трънче, фнимавай, ши си ожулиш задника. hahaha hahaha hahaha

# 25
  • Мнения: 289
Добрютрууу,
дувлякуф съ и аС у новата тема  bowuu

Бене, темата е супер! Черпвам тъ по повода:
Скрит текст:

Сес, много скромно си представила гардероба на Нерката. Добавям смело  hahaha hahaha


а това, моля някой да ми го обясни как точно се обува  Thinking


опа, Велкоме и на новото попълнение Hug

# 26
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Морнинг! Пак да кажа, чи темата е УсобИнну страОтна,Бене   Hug
Зимайти, има


Цец,сакън ни тръгвай, виш Чушана кък та гуша http://i.imgur.com/gw305lu.gif?gifm

РадУснаИ, тУри кака пу ино аЙрЯнчи, дъ ни ни загуцнат баничкити  Hug


Последна редакция: ср, 11 мар 2015, 10:10 от demmy26

# 27
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Цец,сакън ни тръгвай, виш Чушана кък та гуша http://i.imgur.com/gw305lu.gif?gifm
Пусна ма, че нещо са заиграха с Бамята.

# 28
# 29
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 208
морниг тайфата!
влизам в темата и кво да видя обувкииииииииииии  Heart Eyes
имайте милост към мойта женска душа ощи не е душло времи за заплата  Mr. Green
иначе бих съ барнала с туй
Blush

Общи условия

Активация на акаунт