Най-уникалният хотел, хотелът грабнал сърцето ви :)

  • 108 696
  • 268
  •   1
Отговори
# 225
  • Бургас
  • Мнения: 6 326
Към auto_bg
Скрит текст:
Не, не разбирам хора, които се опитват да налагат и определят на другите, с какво право?За мен това е невъзпитано.Пожелаването на приятен ден става само след като те нахокат.Лицемерно е.
Аргумените ги уважавам и приемам, назидателния тон-не.

# 226
  • Мнения: 107
Конна база "Тракиец" http://www.trakiec-bg.com/bg/nachalo/.Направен с много вкус,отлично обслужване,предлагат тур в конната база и възможност за езда.За лятото има хубав външен басейн.

# 227
  • София
  • Мнения: 655
Към auto_bg

Не, не разбирам хора, които се опитват да налагат и определят на другите, с какво право?За мен това е невъзпитано.Пожелаването на приятен ден става само след като те нахокат.Лицемерно е.
Аргумените ги уважавам и приемам, назидателния тон-не.

Отговор към Галчудо, потребител който не приема, че нарушава правилата тук след като не се съобразява с темата и продължава със спама.

Още веднъж се извинявам на всички за моя спам, повече каквито и провокативни писания да има към мен от Галчудо няма да коментирам.  bouquet  bouquet  bouquet

Темата, в която се включихте Галчудо е със заглавие "Най-уникалният хотел, хотелът грабнал сърцето ви Simple Smile".
В първият коментар е описано за какво ще се пише тук, цитирам Justy*: "...Провокира ме темата "Нестандартна лятна почивка в България" и ми се ще да споделите хотелите, които са ви впечатлили с нестандартността си, различното излъчване, артистични, необикновени, странни, но прекрасни, чудновати ...................... там където бихте се връщали отново и отново...".
Всеки един потребител може да коментира по зададената от Justy* тема (и по коментарите на останалите участници в дискусията), всичко извън това е спам т.е. нежелана кореспонденция.
Галчудо до вашето появяване никой не си позволи да изкривява първоначалната идея. Когато желаете да пишете за място/местност, което/която ви е харесало/а не трябва да публикувате коментар в тема, която е за хотел. Това не е назидателен тон. Опитвате се да вмените, че моята идея за уникалност е свързана с лукс (ако някой прочете коментарите ми ще придобие представа, че не е така и вие в безсилието си опитвате да ме засегнете по някакъв недостоен начин).
Уникалният хотел, не е само лукс, той трябва да ви е впечатлил по такъв начин, че всеки път само при мисълта за него на устните ви да изниква усмивка! Един хотел може да бъде уникален по хиляди начини.
Идва коментара ми и относно възпитанието... Невъзпитано е да публикувате коментари, които нямат нищо общо с темата и когато това ви бъде написано да се държите като обидено дете и да твърдите, че като нарушавате правилата и има недоволни, то недоволните са невъзпитани. Не помислихте ли,че подвеждате следящите темата с коментара си? Относно възпитание или лицемерие са поздравите ми, които може да ги видите навсякъде в това, което публикувам... ще напиша само, че спазването на добро поведение и използването на поздрави, извинения и благодарности се учат в първите 7 години от нашия живот. Съжалявам хората, които винаги във всичко търсят конфронтация и лицемерие. Без лицемерие отново ви пожелавам приятен ден и повече няма да отговарям на каквото и да е било публикувано от вас в тази тема.

Още веднъж се извинявам на всички, които следите темата и на Justy* за публикуваните спам коментари от мен (замислих се дали мога да споделя за хотели, които са ме грабнали освен тези споделени от мен до сега, но не си спомних. Била съм в много хотели през годините, но уникалните се броят на пръстите на едната ми ръка).
Приятен и успешен ден на всички!  bouquet


# 228
  • Бургас
  • Мнения: 6 326
Това, което ти правиш също е спам, аз поне си прибирам писанията, но нека последната дума е твоя.До сега не съм си позволявала да влизам в такива полемики 13 години във форума.Всъщност ти се опита да ме засегнеш с коментара си и да ми определяш какво да пиша.Нито съм твърдяла, че е уникално, нито съм настоявала, че съм права, че да ги пишеш тези излияния.И приятелски съвет в отговор на поздравите - дребнавостта и буквоядството не са хубави качества  Peace Преди да правиш забележки прочети добре, вникни в смисъл и тогава пиши.

Последна редакция: вт, 05 юни 2018, 14:23 от Галчудо

# 229
  • Sofia
  • Мнения: 9 719
Не споделям написаното. Бях там от 24 до 27 май. Първите три дни валеше по два пъти на ден, включително по време на приходите в планината. Това не развали по никакъв начин почивката ни. Има достатъчно неща, които могат да се правят и в дъждовно време. Мястото е подходящо за малко по-широко скроени хора, които обичат природата. Тези, които си падат по хотели тип Макси Велинград няма да останат доволни.

И аз съм писала за Фабриката в тази тема и напълно подкрепям мнението. Ние ще ходим за 4-ти път и децата вече нямат търпение. Абсолютно точно си отговаря на темата за "уникално място".
Единствено за басейна съм с минус, много е студен, въпреки кристалната чистота все не успявам да преодолея студа за къпане там.

# 230
  • Мнения: 197
И аз се включвам в темата с Еко къщичките на Валентина Касъл. Много ни хареса там!
http://valentinacastle.com/eco-houses/

# 231
  • София
  • Мнения: 389
Интересен хотел е този:
https://anelsozopol.com/bg/
Не съм отсядала, отидохме да го разгледаме като забележителност и хубави снимки си направихме.

# 232
  • Мнения: 1 614
Интересен хотел е този:
https://anelsozopol.com/bg/
Не съм отсядала, отидохме да го разгледаме като забележителност и хубави снимки си направихме.
Уау,страхотно място !! Не бях чувала за този хотел.Благодаря Simple Smile

# 233
  • Мнения: 1 109
Здравейте, пътешественици - моля за идея, съвет...
Знаете ли хубаво хотелче с басейн в близост до границата с Гърция (Кулата или Илинден)?
Идеята ми е да си починем и да отскочим до най-близкия плаж в Гърция

# 234
  • Мнения: 6 298
http://www.ekozona.info
Извинявай, но нещо нета ми прекъсна.

# 235
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Здравейте, пътешественици - моля за идея, съвет...
Знаете ли хубаво хотелче с басейн в близост до границата с Гърция (Кулата или Илинден)?
Идеята ми е да си починем и да отскочим до най-близкия плаж в Гърция

Мантар!

# 236
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Сетих се, че е за тази тема - хотел Седем поколения в село Мечка, до Русе. Аз не съм ходила, но мои познати споделят, че е уникално. Собственикът, емигрант в Щатите, се завръща и го строи. Има много интересна история. А пейзажът е като в Тоскана.

# 237
  • Мнения: 904
Сетих се, че е за тази тема - хотел Седем поколения в село Мечка, до Русе. Аз не съм ходила, но мои познати споделят, че е уникално. Собственикът, емигрант в Щатите, се завръща и го строи. Има много интересна история. А пейзажът е като в Тоскана.

# 238
  • Мнения: 904
Сетих се, че е за тази тема - хотел Седем поколения в село Мечка, до Русе. Аз не съм ходила, но мои познати споделят, че е уникално. Собственикът, емигрант в Щатите, се завръща и го строи. Има много интересна история. А пейзажът е като в Тоскана.


Дайте да го видим този пейзаж като от Тоскана. И е хубаво лично преживяно да се споделя.Благодаря все пак за информацията!

# 239
  • Мнения: 10 605
Пишеш 'Седем поколения' в Гугъл и го виждаш. Много приятно изглежда.

Общи условия

Активация на акаунт