Най-уникалният хотел, хотелът грабнал сърцето ви :)

  • 108 832
  • 268
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 573
Много хубава тема.  bouquet
Аз ви предлагам една вила- настаняването е за повечко хора, семейства, компания. Не съм нощувала, но съм била чест гост. Намира се в едно село до Търново.

http://www.villa-maximus.com/prices_bg.php

# 61
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
http://vilartehotel.com/
Ето от това съм заинтригувана аз. А пък и Белослава ми е любима.
А цени някъде намирате ли  Thinking

# 62
  • в света на илюзиите
  • Мнения: 636

Ние бяхме тримата с детето и на страничната улица през месец май. С деца ли бяхте вие или двама сами и в кой сезон бяхте, стаята ви към страничната улица ли беше, към главната или към полето отзад? Има такова огромно значение реално с кого ходиш. Може би ако отида само с мъжа ми и спя към полето и няма шум в стаята и е чиста и собственика не е най-натрапчивият човек наоколо и храната освен "арт" беше и вкусна и басейна беше чист поне без 1010 умрели насекоми (не топъл), можеше да ми допадне ...

Била съм няколко пъти техен гост през зимата, есента и лятото. Детето ми е голямо и честно си признавам, че не знам има ли детски кът. В градината имаше заградено помещение за деца, но това само го отбелязах и въобще не се задълбочих дали е качествен детския кът. За сметка на това вътре има стая, където децата могат да се учат на различни художествени занаяти и арт дейности, което си е предлагано на малко места, мисля.
Стаята винаги е била към басейна, може би затова никога не ми е било шумно.
За храната КАТЕГОРИЧНО не съм съгласна, вкусна и добре презентирана.
За мен най-важното е, че в този хотел всяко нещо е направено с любов и с изключителна мисъл към детайла.

Но светът затова е хубав, защото хората са различни и различни неща ги впечатляват  Peace

Страхотни местенца сте показали, наистина ми се получи доста дълъг списък с места за посещаване  Wink
В някои съм била - Х-л Дипломат Плаза, Луковит - останахме много доволни,
Старосел - прекрасно СПА, чудесни стаи, лека забележка към кухнята, но бежествени вина  Laughing
К-с Артемида, яз. Копринка - хубави бунгала, разкошна природа, нямат ресторант, но в близост има
К-с Канарата, с. Селце - много добро, особено за компания
Пар Авион в Априлци - по-приятно е лятото, когато можеш да ползваш басейна, леки забележки към кухнята
Терма Палас - уникално
Роял Спа Велинград - без никакви забележки
ГРАНД ХОТЕЛ ПОМОРИЕ - чудесно СПА, соления басейн е уникален
Уникато, Ст. Загора - вкусна храна, добре поднесена

но те момичетата са си казали впечатленията, аз само мога да се присъединя  Heart Eyes
Огромно благодаря за идеите Hug

# 63
  • Мнения: 18 020
Много хубава тема.  bouquet
Аз ви предлагам една вила- настаняването е за повечко хора, семейства, компания. Не съм нощувала, но съм била чест гост. Намира се в едно село до Търново.

http://www.villa-maximus.com/prices_bg.php

Отдавна съм го набелязала този, как е изхранването? Има ли ресторант?

# 64
  • Мнения: 11 573
За съжаление няма ресторант. Изхранваснето става с поръчан кетъринг.
Има също така голяма,оборудвана обща трапезрия, където гостите могат да си готвят и хранят. Също така в някои стаи, не съм влизала във всичките, има обособени кухнички-печка, микровълнова, хладилник.

# 65
  • София
  • Мнения: 779
Здравейте,
Някой може ли да препоръча хотел с открит плувен басейн с минерална вода ?

Предварително благодаря !   bouquet

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Кажете за Гармин нещо, отзивите добри ли са, изглежда ми много добре, храна има ли - закуска примерно или сам си правиш? Скоро ще бъдем в региона и може да огледаме.

Той и терме-то до Балчик са ми първи в списъка, разбира се има още и още...но напоследък планираме все чужбина и не бях поглеждала нашето си, има какво да се избере за всеки вкус.

В Старосел не съм спала (защото сме близо и ходим за ден), но наистина вината им са както трябва, заслужават си! А атмосферата там е чудесна и за деца, има си пързалка, природа, животни...то друго не трябва. А да и храна, която става. Наблизо е конюшната на Житница, която също си заслужава, ако отивате с деца и сте в района поне седмица.



# 67
  • Мнения: 626
Здравейте,
Някой може ли да препоръча хотел с открит плувен басейн с минерална вода ?

Предварително благодаря !   bouquet


В Thermapalace всички са минерални  Peace

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 488
Мястото на което бихме се завръщали често е Белинташ.
Местата за настаняване са:
Старите Къщи и Стари времена 2.Като нашия фаворит са Старите къщи.

# 69
  • Мнения: 6 333
Много хубава тема.  bouquet
Аз ви предлагам една вила- настаняването е за повечко хора, семейства, компания. Не съм нощувала, но съм била чест гост. Намира се в едно село до Търново.

http://www.villa-maximus.com/prices_bg.php

Отдавна съм го набелязала този, как е изхранването? Има ли ресторант?
Как да разбирам израза само за частни компании? и достъпа на външни е ограничен или т.н. Това да не е накакъв клуб за особени услуги? Названието нещо ме озадачава!

# 70
  • Мнения: 11 573
Много хубава тема.  bouquet
Аз ви предлагам една вила- настаняването е за повечко хора, семейства, компания. Не съм нощувала, но съм била чест гост. Намира се в едно село до Търново.

http://www.villa-maximus.com/prices_bg.php

Отдавна съм го набелязала този, как е изхранването? Има ли ресторант?
Как да разбирам израза само за частни компании? и достъпа на външни е ограничен или т.н. Това да не е накакъв клуб за особени услуги? Названието нещо ме озадачава!
За голяма компания от хора. Peace За 4- членно семейство,примерно, не е рентабилно да работи целия комплекс. Така са решили.

# 71
# 72
  • Мнения: 15 074
Аз мога да препоръчам също Старите къщи, много красива гледка, страхотна почивка. Пътят до там е малко кофти, но се преживява. А Белинташ е магическо място. В Борика Равногор сме били преди няколко години, самият хотел няма претенции за изисканост и лукс, но природата е страхотна, особено зимата е като приказка.
Много ми хареса показаният Терма Палас. Някой друг има ли отзиви? Как е плажът?

# 73
  • София
  • Мнения: 30 208
Виждам, че сте коментирали "Дипломат Плаза" Луковит.
Не е лош хотел. Ние бяхме там миналата есен. Изкарахме добре, но хотелът има няколко слаби места (според мен).
1. Питайте за стаите. Ние бяхме 2 семейства и едното сем-во се падна в стая, която е на последния етаж с капандура. Едно малко прозорче и толкова. Имаше и светеща табела над стаята (все едно е било някакъв клуб за .......). До стаята не се стигаше с асансьор, а от последния етаж се влизаше през врата, която води до едно стълбище и до въпросната стая. Изключително неприятно. Не бяхме информирани предварително, а нямаше други свободни стаи.
2. В механата обслужването не беше на ниво за звездите, които има хотела.
3. В пицарията се правят някакви тематични партита. Ние попаднахме на чалга вечер. Ужасно нещо! Искахме да излезем в двора, но там беше полумрак и някакви кючекчийки ходеха м/у масите. Изключително неприятно усещане като в някакъв долнопробен бар.

Иначе нормалните стаи са хубави, от СПА центъра също сме много доволни.  Peace

# 74
  • Мнения: 437
Водата в басейна студена ли е?

Общи условия

Активация на акаунт