Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 29

  • 77 739
  • 776
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 102
Момичета,след като родите какви долни гащички се слагат ?

# 16
  • Мнения: 4 070
Благодаря ти, ще се радвам и на други мнения, защото и аз знам, че не е хубаво да ме гледат вагинално, но го направиха. От друга страна сега четох в интернет, че било хубаво да се провери шийката с вагинален преглед.. newsm78
Първите прегледи винаги са такива, бременна съм за трети път и са ме преглеждали все така всичките пъти в началото, не се притеснявай. Да не ти казвам колко такива прегледи имах първата си бременност.

# 17
  • Мнения: X
Мерси много.
Росинка, за визитации без гащи, а иначе си вземи удобни за теб бикини или еднократни гащи за родилки.

# 18
  • Мнения: 1 235
Аз бях с еднократни гащи. Директно хвърляш, много е удобно.
На мен също ми прегледаха шийката, но по принцип е по-добре да не се прави.

# 19
  • Мнения: 102
А как се прави това ?

# 20
  • Мнения: X
Здравейте, имам спешен въпрос. Бременна съм в 8 г.с., по график вчера трябваше да ми дойде и снощи имах болки ниско долу и пих папаверин, по препоръка на лекар. Но тази сутрин видях, че имам леко бледокафяво зацапване, съвсем малко е. Не знам какво да правя сега, да ходя ли веднага в болницата или да изчакам понеделник да отида при лекаря?  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 1 235
Според мен отивай веднага в болница.

# 22
  • Мнения: 4 070
Здравейте, имам спешен въпрос. Бременна съм в 8 г.с., по график вчера трябваше да ми дойде и снощи имах болки ниско долу и пих папаверин, по препоръка на лекар. Но тази сутрин видях, че имам леко бледокафяво зацапване, съвсем малко е. Не знам какво да правя сега, да ходя ли веднага в болницата или да изчакам понеделник да отида при лекаря?  Rolling Eyes
На лекар.

# 23
  • Мнения: X
Благодаря Ви, звъннах вече на доктора и след обед съм на преглед  Praynig

# 24
  • Мнения: 765
Здравейте   bouquet
От 3-4 дни от време на време имам менструални болки в кръста.Това ли са подготвителните контракции?Може ли да пия нош-па или в тези седмици не е добра идея?
И да попитам какво  означава, че шийката е цяла?

# 25
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен, записвам се и аз по темата. Някой знае ли дали може да се ходи на спрей тен, на море знам, че не е хубаво докато си бременна, таа си търся алтернативи?

# 26
  • Мнения: 1
Zdraveite minalata nedelq ochakvah cikala si, no tai kato moi blizak pochina si misleh, che zakasnenieto se dalji na stres. V srqda sytrinta poluchih s kafeto si polojitelen test za bremennost. Konsyltirah se s ginekologa si, tai kato sega ne e momentat za dete, toi me posavetva da priemam orgametril v prodaljenie na 5 dena 3x1 tazi vecher prieh parvata tabletka interesyvam se dali nqkoq ot vas e bila v podobna sityaciq... Bi tryabvalo sled 10dena da bade predizvikan spontanen abort a az se pritesnqvam dali tova bi bilo bolezneno.. Molq ako nqkoq ima opit v tova neka kaje. Tova mi e parva bremennost
__________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: сб, 14 мар 2015, 23:18 от AnMary

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 144
Zdraveite minalata nedelq ochakvah cikala si, no tai kato moi blizak pochina si misleh, che zakasnenieto se dalji na stres. V srqda sytrinta poluchih s kafeto si polojitelen test za bremennost. Konsyltirah se s ginekologa si, tai kato sega ne e momentat za dete, toi me posavetva da priemam orgametril v prodaljenie na 5 dena 3x1 tazi vecher prieh parvata tabletka interesyvam se dali nqkoq ot vas e bila v podobna sityaciq... Bi tryabvalo sled 10dena da bade predizvikan spontanen abort a az se pritesnqvam dali tova bi bilo bolezneno.. Molq ako nqkoq ima opit v tova neka kaje. Tova mi e parva bremennost

Аз като незнаех, че съм бременна т.е вата ми гинеколожка каза, че няма бременност ми изписа оргаметрил 4 дена по 3 таблетки а сега съм в 8мия месец Wink 

# 28
  • Мнения: 1 235
Здравейте и от мен, записвам се и аз по темата. Някой знае ли дали може да се ходи на спрей тен, на море знам, че не е хубаво докато си бременна, таа си търся алтернативи?

Май слънцето е по-добре в случая. Не можеш ли да изкараш един сезон без тен?

# 29
  • Мнения: 408
Здравейте и от мен, записвам се и аз по темата. Някой знае ли дали може да се ходи на спрей тен, на море знам, че не е хубаво докато си бременна, таа си търся алтернативи?
Идея си нямам newsm78,но аз края на втори,началото на трети месец си ходих на море,че и на аквапарк,но не се пържих на слънцето,както обикновено,а стоЯх повечко под чадъра.Пак си имах тен.А относно спрей тен,някак си не виждам как може да навреди,но все пак по-добре лекар да ти каже.

Общи условия

Активация на акаунт