Хотел, забранен за деца

  • 24 872
  • 494
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19 323
Трябва да има някакво ниво при пускане на темите. Пляс един въпрос и линк, не бива да се толерира.
Ама пък колко хора посетиха блога.  Grinning
Аз в началото си помислих, че линкът е цопнат, за да генерираме трафик в блога. Разказът е зле написан, прекалено дълъг, а идеята на темата може да се обясни точно с едно изречение, без да има нужда от линка.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 365
Материалчето наистина е слабичко и съм изненадана от посоченото авторство.

Във вестник "Сега", в рубриката "После" често се публикуват политически сатири на анонимен автор с псевдоним "Тимур и неговите командоси", които са много добри. Нищо общо с този тип текст... Дали е същият човек, не знам, но стилът е друг, езикът е друг, темите му са други...

# 17
  • Мнения: 54 566
Знам, че в развитите държави отдавна има такива хотели.
Ще се радвам и тук да се популяризират.

# 18
  • Мнения: 50
Аз бях в такъв хотел миналата година на Тасос и мога да кажа че наистина си починах. Хотелът е с голям басейн и почти на плажа и е наистина почивка да се разхождаш из хотелския комплекс и да не крещят деца както и да си на плажа и да не ти е пълна хавлията с пясък от тичащи деца. Много обичам децата но почивка без тях е наистина хубаво нещо от време на време  Laughing

# 19
  • Мнения: 22 036
Изобщо не отворих линка и пиша само по темата "Място са отдих без деца". Напълно подкрепям Сийка и Янтра.
Аз съм от типа дето все се притеснява някое дете да не се претрепе и разни спокойни родители са ми скапвали преживяване, като вечеря, разходка и т.н.
Не ми се слушат и детски викове понякога.
Нищо лошо не виждам да има места за всякакви нужди.

# 20
  • Мнения: 14 654
Понеже няма да изчета разказчето, направо ще питам къде е този хотел, за да си резервирам стая. Отдавна си мечатя за заведения и хотели БЕЗ деца. Имам и деца, ама като не ги взимам, не искам да чувам и виждам малки изчадия и ненормалните им майки.

# 21
  • Мнения: 54 566
Понеже няма да изчета разказчето, направо ще питам къде е този хотел, за да си резервирам стая. Отдавна си мечатя за заведения и хотели БЕЗ деца. Имам и деца, ама като не ги взимам, не искам да чувам и виждам малки изчадия и ненормалните им майки.

 Laughing Laughing Laughing

# 22
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
 tooth
Янечек, ей сега пак ще те обвинят в лошо отношение към децата. hahaha hahaha hahaha

# 23
  • Мнения: X

Доста се посмях на статията!  Grinning

Иначе, такива хотели вече са измислени по света, казват се Adults only hotels.
https://www.h10hotels.com/en/adults-only-hotels
http://www.inspiredluxuryescapes.com/luxury-holidays/adult-only/
http://adults-only-holidays.com/en/component/content/article/36? … -hotels-in-spain=
http://www.tripadvisor.co.uk/HotelsList-Spain-Adult-Only-Hotels-zfp7735536.html


За хотел без деца не знам, не е особено оригинално, но ако някой се сети да направи хотел без съпрузи/съпруги, ще избие рибата.

То има - бизнес-хотелите.

Последна редакция: чт, 12 мар 2015, 11:55 от Анонимен

# 24
  • Мнения: 15 050
tooth
Янечек, ей сега пак ще те обвинят в лошо отношение към децата. hahaha hahaha hahaha


По-скоро към майките им Simple Smile

# 25
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
tooth
Янечек, ей сега пак ще те обвинят в лошо отношение към децата. hahaha hahaha hahaha
По-скоро към майките им Simple Smile
Ау, да. Майките ще прескочат първото и ще се съсредоточат на термина "ненормални". Mr. Green

# 26
  • Мнения: 14 654
Да, да, знам, че съм длъжна да се възхищавам на всички деца по много и от сърце, иначе съм злобна лелка.

# 27
  • Мнения: 46 546
Идеята е добра, ако целта е тишина. За съжаление обаче повечето пъти, когато съм имала проблем с шум причината са били възрастни. Така че не е ясно дали ще има ефект.
Освен това ми звучи като - забранено, примерно, за футболни запалянковци. Е, има сред тях и такива, които могат да се държат нормално, но щом са такива - точка.

Одобрявам обаче влизане с/у прослушване  hahaha взимат детето, поставят го в различни ситуации и спрямо поведението отсъждат - да или не! Същото и за възрастните  Mr. Green

В крайна сметка всичко опира до спазването на елементарни правила. Ако при нарушаването им гонеха веднага от хотелите, много бързо щеше да си дойдат нещата по местата.


П.П. Няма да цъкна на линка, щото съм лоша  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 25 677
Абе, то има деца и деца. Ако децата са шумни, родителите им са пълен пас, все едно не са с тях.
Има и обратната ситуация - децата тихи, кротки, родителите шумни и нахални. Или истерични. За най-безобидното нещо държат всички в радиус 3 километра да разберат какво точно е направило детето, защо, как и какво конкретно ще му се случи, ако не... (нещо си).
Но в интерес на истината, случвало ми се е да почивам в близост до деца, които, ако не ги бях видяла с очите си, никога нямаше да заподозра, че делим с тях един покрив.
Така че всякакви ситуации има, но парен каша духа и ако човек може да избегне опасностите, по-добре е да го направи своевременно.

# 29
  • Мнения: X
Но в интерес на истината, случвало ми се е да почивам в близост до деца, които, ако не ги бях видяла с очите си, никога нямаше да заподозра, че делим с тях един покрив.

Сигурно са имали айпади/таблети.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт