Коламаска за тийнейджърка?

  • 11 197
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35 950
Имам нужда от малко препоръки за дъщеря ми, която е на 15 години. Не е обезкосмявала до сега краката си,  не искам да ползва епилатор или да я водя на козметик. Самата аз не използвам кола маска от години в домашни условия и съвсем съм загубила идея кое е добро като съотношение цена/качество.
Благодаря предварително за всички насоки!  Hug

Последна редакция: пн, 16 мар 2015, 10:39 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 1 111
Буби, щом е за първи път по- добре я води на козметик  Hug

# 2
  • Мнения: 35 950
не ми се ще
иначе аз съм много доволна от моята, ходя от години при една и съща мацка

# 3
  • Мнения: 18 393
bubanka, аз също съм "за" козметик, освен ако ти лично няма да помагаш. Да обясниш как се дърпа, накъде и т.н. Иначе за домашни условия според мен най-удобни са нагряващите се пълнители, а и май най-много се доближават до професионалната кола маска. За съжаление, не мога да дам отзиви за марка, защото аз самата не ползвам. Но ако се спрете на такава, по-добре и икономично излиза вместо хартиените ленти да се използва нарязано на ленти хасе.

# 4
  • Мнения: 35 950
категорично двете заедно ще я скубем  Mr. Green първите няколко пъти
предполагам, че скоро по магазините ще се появят разни промоции на пълнители, восъци и т. н.
ще запомня за хасето на ленти, благодаря!

# 5
  • Мнения: 13 527
Козметик ще я направи за отрицателно време. Ако младата дама е съгласна не му мисли, след като имаш на разположение опитен човек.

# 6
  • Мнения: 1 387
Хубави са системите на Veet , както и тези на Taky.

Но при всички положения добър козметик в най-удачния вариант , особено за подрастващи.

# 7
  • Мнения: 25 568
Защо не пробваш с депилиращи ленти? Май с тях не боли толкова.
Има и студени коламаски, но не съм сигурна колко са ефикасни.

# 8
  • Мнения: 1 111
Защо не ти се иска да я водиш на козметик? С бръснач не мисля, че е добро решение, защото след това ще береш ядове. Сама знаеш  Peace Ако някога  моята мама ме беше завела при козметик, в никакъв случай нямаше да барна самобръсначка.

# 9
  • Мнения: 35 950
Како Сийке, въпросът е да не врещи много, а да има бърз и лесен резултат  Laughing

бръснач категорично не

не я знам какво ще направи при козметика - може да се развика и да се откаже /тинейджър, знаеш ли го какво ще му хрумне  Laughing/, да стисне зъби и да го понесе /най-добрият вариант/, но може и да поиска обезкосмяване на места, на които смятам, че все още не й е нужно  ooooh!

по-скоро искам да пробва у дома и да знае за какво става дума, за да няма сценки, ако се прежаля да я заведа на козметик

# 10
  • Мнения: 46 488
Тази си харесвам най-много:


Пробвала съм готовите ленти, но аз ли не правех правилно нещата не знам, но повечето само ги късаха.

Ползвам я обаче само преди морето, за да закача 1 седмица без грижи. Иначе за всеки ден бръснач, супер доволна съм. Никога няма подкожни, не боли и винаги си гладък. Е, всеки ден се отделят по 3 мин. под душа, но няма как.

Иначе на кола и на козметик ходех преди, но там много ме болеше, по принцип ако друг човек ми прави нещо ме боли повече  newsm78 за ефекта - не знам при вас как е, при мен само 1 седмица държи гладко, после тръгват да растат и 2 седмици ги чакам, докато станат за махане, после пак само 1 гладки, направо не си заслужава.

# 11
  • Мнения: 2 045
Нещо лазерно или фото ще е най-добре като за първи път, тъкмо няма да е болезнено, но пък е ясно, че ще трябва да се вхърлят повече пари.
От системите - на Veet са добри.
Иначе съм чела и слушала доста и от познати за Perfect. Имаше ревю и при нашите блогърки, ще го постна, ако го открия.

# 12
  • Мнения: 35 950
Лазер и фото май /не помня точно/ бяха или за девойки вече с цикъл, или за такива на по-голяма възраст, за да е спряла прословутата битка с/на хормоните и да са поникнали косъмчетата

Последна редакция: нд, 15 мар 2015, 14:02 от bubanka

# 13
  • Мнения: 2 045
За първи път го чувам това..  Thinking
За фотото няма ограничения, в това съм на 100% сигурна - само не се препоръчва при бременни и то пак зависи. Погледни пак, допитай се, но за нея съм сигурна, тъй като е максимално безвредна.
За лазера ми се върти в главата под 14-15 не, защото самите косъмчета растат по-бързо и лазерната няма да е дълготрайна.

# 14
  • Мнения: 35 950
възможно е да си права, моите спомени са откъслечни, защото не ме е интересувало до сега и не ми се е налагало да помня  Blush

Общи условия

Активация на акаунт