Отговори
# 15
  • Мнения: 19 300
Лошото е, че това е единствена кардиологична болница с детско отделение. Тоест някои хора просто нямат избор къде да отидат.

# 16
  • Драгоман
  • Мнения: 1 219
   Тази болница си е така още от преди 20 години, когато аз бях дете и понеже имам проблеми със зрението, миопия с високи диоптри, там очната лекарката реши, че проблема ми идва от "кривогледство", което всъщност е чиста глупост, защото 1. аз нямам кривогледство и 2. това няма нищо общо с диоптрите. Та, след като подлъга родителите ми за такава операция и ме вкараха в болницата, аз поддържах температура около 37 и анестезиоложката отказваше да оперират с такава температура и така се влачихме почти месец в отделението, а там мизерия яко, храната в ужасно състояние. Накрая лекарките явно много искаха да вземат парите за животинските конци, които пристигаха от Америка и трябваше да се плати цял комплект, независимо колко ще се ползват и тайничко накарали мама да ме натъпче с лекраства за сваляне на Т в дните преди оперцията. И познайте! Накрая аз получих алергичен шок на оперционната маса, та не успяха да ме оперират.Задушила съм се и едва са ме задържали.
 Има един момент, който много ясно ми се е запечатал в съзнанието - минути преди оперцията лекарките ме преглеждат и все още се чудят кое око да оперират лявото или дясното. Еба си и лекарите, еба си и чудото! Но нали бях дете и не смея да кажа нищо... Ако ми е сега ще ги побъркам, да не са наясно минути преди операцията какво точно ще оперират!  ooooh! След това в интензивното отделение бях сама, не ми даваха храна и бях при някакви болни бебета.  Shocked А лекарите бяха обвинили майка ми, че тя е виновна за всичко, защото си е позволила своеволия и самолечение, даже имаше вкъщи и семеен скандал.
   Та така, мили майки, моят съвет е не си водете децата при офталмолозите от 3та градска болница, не си разбират от работата!!!

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 480
Лошото е, че това е единствена кардиологична болница с детско отделение. Тоест някои хора просто нямат избор къде да отидат.

Доколкото чета, не става дума за кардиологията, а за друго отделение. Майките, които говорят из темите споделят са бронхиолити и пневмонии основно. Досега нито една не се е оплакала от кардиологични отделения.

# 18
  • Мнения: 9 695
Ами те сърдечно болните първо ги лекуват в белодробното, след това задължително стоят в кардиологията, за да оправят нежеланите ефекти от лекарствата, с които са ги лекували в белодробното.
И аз знам, че двете отделения са си напълно отделни.

# 19
  • Северозапада
  • Мнения: 5 472
Аз съм потресена от разказите. Дори нямах сили да ги прочет до края. Наистина ли нищо не може да се направи? То вярно че "гарван гарвану око не вади", но това е като от филм на ужасите. Сезирани ли са пациентски или неправителствени организации, дори Агенцията за закрила на детето? Стана голяма "тарапана" за едно кърмене в МОЛ-а, а това, което чета, е чудовищно. "Амнести интернешънъл" постоянни реват за правата на затворниците, а къде останаха правата на децата? Нямам повече думи. Не трябва да се мълчи.

# 20
  • Мнения: 260
Здравейте,
Наложи ми се да прекарам 5 дена в тази болница.Пълен кошмар,персоналът ужасен.В съседния бокс имаше 2 бебета ромчета сами без майки.През ноща едното бебе не спираше да плаче,никой не идваше.Станах и видях,че бебето има диария и се е наакало цялото.Отидох да търся дежурната сестра,която хъркаше сладко на дивана в една стая.Няколко пъти я повиках,тя спеше дълбоко.Побутнах я,тя се събуди.Обясних и,че в съседния бокс бебето плаче непрестанно от час и половина и че е много наакан да му смени памперса.Тя се развика,че памперсите ги сменяли санитарките на сутринта и не било нейна работа.Аз какво съм се бъркала.С цялата си наглост ми каза,че майките били там за да помагат на персоналът.Отговторих и,че съм там за да си обслужвам моето бебе и да го кърмя,не да преобувам и обслужвам другите бебета.Изключително арогантната сестра отвърна,че за това бебето ми било болно,щото много съм знаела.Въпросната сестра се казва Снежана Димитрова ( една от задържаните мед.сестри в Либия).Въпросната сестра е изключително груба,арогантна,държи се ужасно с бебенцата без майки.Позволи си да обижда мен и бебето ми,както и да ми дава акъл да не го кърмя през ноща за да му почивал стомаха.Бебетата ги държат гладни,обиждат ги,не ги сменят.Престоят ми там бе пълен ужас.На всички майки с болни дечица и бебета ги съветвам никога да не ходят в тази болница.Условията и отношението на персоналът и в частност на въпросната Снежана Димитрова са отвратителни. Така и не смени нааканото бебе,направи го една майка,която беше с бебето си в същия бокс.Не водете децата си в това отделение в 3-та градска.

Общи условия

Активация на акаунт