Забременели след Ин витро - тема 6

  • 36 128
  • 752
  •   2
Отговори
# 15
  • При вещиците
  • Мнения: 1 453
Здравейте мамчета,
И аз да се запиша в хубавата нова темичка. Желая успех на всички мами, които пазят леглото. Аз идвам днес от преглед и всичко ни е наред.  Другата седмица сме отново на преглед и изследвания, защото трябва да си оправим медицинската застраховка.
Засега на мен ми препоръчват много движение и сега му ударих една дълга разходка.
Лек и хубав ден!

# 16
  • Мнения: 553
Бис, мерси много   bouquet
Фриде, ми то не останало. Дръж се здраво за леглото и чакай да дадеш началото без повече оплаквания.

# 17
  • Мнения: 2 999
Здравейте, мамчета!
Хайде и аз да се цопна сред вас с надеждата, че скоро ще се присъединя към свежата ви група. За момента си чакаме с докторката подходящия цикъл. Така че и аз като Лилилу съм в трепет и надежда, че скоро ще попълня активно редиците ви без само да ви чета и информирам. Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 1 844
Аха, не останало то  ooooh!   Wink На малката вече и отеснява къщето, а и аз едва я премятам от ляво на дясно. Особено вечер много тежи коремът.
Само да не изпортя работата накрая. Искам да дойде 32 г.с., че тогава дробовете на бебето започват да си произвеждат сърфактант  Praynig и се надявам тогава, че ще ми е една идея по-спокойно, ама знам ли...
Добре, че мен няма да ме бавят много, много и 36-37 г.с. мах ще ми тегли докторът ножа.
То верно май нямаше друг с по-ранна дата  newsm78
Ей, вярвате ли ми, че нямаме купено абсолютно нищо - една дрешка нямам. Ама имам списък и чакам 1 април да почвам да раздавам задачите  Wink
Някой има ли идея за бебешка козметика - чета за Себамед, Мустела, Бюбхен... Уж Себамед била най-доброто, май такава ще купувам.

# 19
  • Мнения: 553
Фриде, ще дочакаш  Hug Аз с бебо ползвах Себамед в началото и нямам нито едно оплакване. Скъпа е, но си струва. Не ти препоръчвам Мустела-толкова прехвален продукт не съм виждала. Мирише ужасно силно! Какви са тези парфюми на новородено  Rolling Eyes Нали трябва да пазим бебетата от аромати, заради алергии? Аз бях потресена като си взех тоалетното мляко. След това си Ползвам svr, от която съм също много доволна, особено измивния гел. Нея обаче я препоръчвам не съвсем в началото, струва ми се че Себамед е по- щадяща.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 844
Да, и аз натам клоня за начало  Peace Пък после ще минем на "по-народни" цени - Бюбхен, Бочко, на Здраве бебе сега тече реклама.

# 21
  • Мнения: 1 220
Фриде, хубаво според мен си решила да почнете пазаруване в един момент. Мен ще ми е адски стресиращо да не съм "подготвена" така да се каже за идването на бебо вкъщи. Сигурно едно нещо да се окаже, че ми липсва и ще изпадна в паника. Не че човек може всичко да предвиди, ама.. аз съм си такава. Затова съм почнала полека-полека да си купувам неща, пък и да не се събира всичко за накрая, чисто финансово. Макар че ние и нещо като ремонт трябва да спретнем, но ще изчакаме малко по-топло време.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 311
Хайде и аз се записвам в хубавата темичка   bouquet

Бистре, ще ти напиша и моите данни, ако е възможно да ги добавиш, ако не другия път.
Дани, дано бързо се нормализират нещата, пази се, и скоро ще те пуснат. В Надежда са добри лекарите.
Естлар, златен ти е мъжът с тези палачинки, моят едно яйце не може да забърка и с нищо не ще да ме поглези, първият път минавало да се глеза, сега вече не  Crossing Arms
Дунди, дано скоро се присъединиш към темичката, сигурна съм в това.

На мен на Бюбхен много ми харесва млякото за след баня, попива супер и не е мазно, за цената си горещо  го препоръчвам, и досега го ползвам за малкия. Иначе в Надежда ползват бебешката серия на Биодерма, не е лоша, ползвах гела за измиване, много икономичен беше, сигурно 10 м изкарах с една опаковка. Ползвах и една мицеларна вода на Биодерма, с която му завърсвах пишлето. Става и за лице, очи, за всичко. Нямат почти никакъв аромат. На мен на Мустела много ми харесва измиващия гел, мирише много приятно на бебето после, след Биодерма ползвах него. Себамед съм чувала да го хвалят, но не съм ползвала. А кремчето Бочко и Судокрем нямат заместители.

Фриде, аз да ти кажа предния път нищо не бях купила, само ги харесахме с ММ някои неща и после го пратих да пазарува. Всичко с прането и гладенето отне 2 дни. Най-големият ми дерт беше кърменето, шишетата и бибероните, че малкият в началото само спеше и не искаше да яде, нали беше по-малък. В началото го къпех само с водичка и то отгоре отгоре в един леген, голям страх беше, той голям колкото една мишка.

# 23
  • Мнения: 1 220
Лили, Лавандулка, Рибче, добавих ви Simple Smile Така виждам че не сме малко хора и много се радвам. А има и недобавени. Впрочем някои девойки изчезнаха в един момент, примерно Bittersweet ни направи една тема, примерно втората и после не се включи повече. Дано всичо е наред и просто не им се пише!!

# 24
  • Мнения: 957
Да се запиша и аз...до сега изчитах темичката Grinning
Бистре, мерси за чудесната темичка   bouquet

# 25
  • Мнения: 424
Биси, мен си ме изписнала в термините- термин 22.07.2015, момиченце

Дани, стискам палци, всичко да е наред

# 26
  • Мнения: 1 220
Биси, мен си ме изписнала в термините- термин 22.07.2015, момиченце


Пинки, не е нарочно Simple Smile Аз чаках ЛС и затова. Добавих те! Peace

# 27
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Хоп и аз тук Simple Smile като гледам според показалите се бебоци съотношението е 2 към 1 в полза на розовото Simple Smile

# 28
  • Мнения: 359
Другото интересно е, че момченцата вървят по две  newsm05

# 29
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Другото интересно е, че момченцата вървят по две  newsm05


Хаха.. вярно, че повечето са по две Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт