София, жк Младост - тема 24

  • 73 980
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 30 222
Небостъргачът в София с първи купувачи „на зелено”


Добре ли е, зле ли е за квартала, не се знае?!  Tired

# 676
  • In the shadows of my mind
  • Мнения: 962
При цени 1500 евро на квадрат на ниво проект... едва ли българи ще се заинтересуват...  Crazy

# 677
  • София
  • Мнения: 30 222
При цени 1500 евро на квадрат на ниво проект... едва ли българи ще се заинтересуват...  Crazy

Притеснява ме друго, да не се напълни квартала с чужденци. Да не говорим, че тук една потребителка сподели за проект за джамия в комплекса. Надявам се, че няма да стане или поне ще им забранят да имат високоговорители.  Tired

# 678
  • Мнения: 576
 Е, Рила, Пирин и Витоша ще се напълнят с араби и турци. Няма да се учудя ако и джамия се появи.

# 679
  • Мнения: 502
Честно да ви кажа, не знам кой ще купува с тези цени.
То арабите и турците, които са в България не са от най-богатите, така че тая небостъргаческа сага ми се вижда голям балон ...  Confused
И спокойно засега в проекта няма джамия. Естествено, че брокерите ще твърдят, че имотите са много желани, даже на зелено  Laughing Само да има кой да им вярва.

# 680
  • София
  • Мнения: 4 077
  В имот.бг има обявени апартаментите. Без цени, но с планове, поне нещо нарисувано там. Ами те не са като жилищни апартаменти, а по-скоро като студия за почивка. Много,много са малки. Ако са за кратък престой - ОК, но за постоянно живеене не мисля, че стават. В този смисъл ако не бяха в София, а в Париж, Лондон, Прага, Истанбул ако щете, биха били страхотни като инвестиция. Прекрасна среда, супер удобен транспорт към центъра и т.н., ще се дават на туристи постоянно. Но в Сф къде ти толкова туристи...

# 681
  • София
  • Мнения: 1 193
Много ми е интересен един участък в Младост 2 с какъв статут е ,нещо не успях да открия в интернет актуалния градоустройствен план ,ще бъда благодарна за линк .

# 682
  • София
  • Мнения: 30 222
Честно да ви кажа, не знам кой ще купува с тези цени.
То арабите и турците, които са в България не са от най-богатите, така че тая небостъргаческа сага ми се вижда голям балон ...  Confused
И спокойно засега в проекта няма джамия. Естествено, че брокерите ще твърдят, че имотите са много желани, даже на зелено  Laughing Само да има кой да им вярва.

Е, били ги продавали на такива извън България. Да видим. Не съм гледала из сайтовете, но ако са наистина тип студио, едва ли ще има чак толкова желаещи.

# 683
  • Мнения: 502
missence, като била в бранша, аз на брокери хич не вярвам. Естествено, че така ще твърдят, ще изкарат, че е много желано и баровско, все пак са търговци Grinning
И да, и аз гледах плановете. Апартаментите наистина са супер малки. Не разбирам кой ще даде такава цена на квадрат за някаква кутийка?! Ако е баровец няма да си купи нещо голямо на спокойствие в кварталите в полите на Витоша, ами ще дойде в кутийка, в лудницата, в Младост.
Да, бе, да!?

# 684
  • София
  • Мнения: 30 222
missence, като била в бранша, аз на брокери хич не вярвам. Естествено, че така ще твърдят, ще изкарат, че е много желано и баровско, все пак са търговци Grinning
И да, и аз гледах плановете. Апартаментите наистина са супер малки. Не разбирам кой ще даде такава цена на квадрат за някаква кутийка?! Ако е баровец няма да си купи нещо голямо на спокойствие в кварталите в полите на Витоша, ами ще дойде в кутийка, в лудницата, в Младост.
Да, бе, да!?

Вероятно си права и дано е така!  Peace

# 685
  • Мнения: 822
Къде сервиз за ел.уреди - ютия Бош и една настолна лампа? Мерси.

# 686
  • София
  • Мнения: 6 011
Пансервиз на ХМС-то. Ремонтираха ми преди време ютия Бош и на мен.

# 687
  • София
  • Мнения: 2 265
Момичета, а кога в Младостите е планирано спиране на топлата вода през август - прочетох на сайта, че от 15 до 30. Дали е вярно?

# 688
  • София
  • Мнения: 550
Вярно е. Цък, точка 1 в таблицата.

# 689
  • София
  • Мнения: 30 222
Вярно е. Цък, точка 1 в таблицата.

 ooooh! Е, прекаляват вече.

Общи условия

Активация на акаунт