AVON - обсъждане на продукти - тема 18

  • 54 121
  • 746
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 822
Здравейте, някой пробва ли вече новия Beautiful Butterfly, как е като трайност?

# 106
  • Мнения: 361
Здравейте, някой пробва ли вече новия Beautiful Butterfly, как е като трайност?

Аз си взех тестер. Приятен аромат. Казват, че е траен, усеща се

# 107
  • Мнения: 190
Здравейте момичета  Hug Мнение за тази спирала?

# 108
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Здравейте момичета  Hug Мнение за тази спирала?
Тази спирала е с течен туш,което ми харесва,хубаво разделя и удължава,за дневен грим е супер,но не става за по-тежък грим

# 109
  • Мнения: 190
Ооо супер, значи. Точно за дневен си мислех. Simple Smile Благодаря.

# 110
  • Мнения: 265
Вместо запис - поръчах си ножицата за подстригване. Блондинка съм, нормално е да  дам 15лв за китайска ножичка  Laughing.

Ще се похваля като пристигне.

# 111
  • Мнения: 1 640
 Simple Smile O, и аз се каня да я поръчам, не знам защо, не съм фризьорка, но поне за един бретон, смятам, ще ми свърши работа.
Новата спирала и на мен ми хареса, макар че пак си оставам фен на оранжевата със сферичната четка /Инфинитиз/

# 112
  • Мнения: 14 491
Тази седмица ми дойдоха лаковете с ефект на гел лак, общо взето съм доволна. Ефекта наистина го има, не са много трайни, но аз не сложих и топ лак като се лакирах.

# 113
  • Мнения: 265
Simple Smile O, и аз се каня да я поръчам, не знам защо, не съм фризьорка, но поне за един бретон, смятам, ще ми свърши работа.
Новата спирала и на мен ми хареса, макар че пак си оставам фен на оранжевата със сферичната четка /Инфинитиз/
Фея, и аз не съм фризьорка, но подстригвам връхчетата на косата на щерката.Сигурна съм, че ще върши работа, но няма да се учудя, ако срещна същата в китайски магазин за 2-5лв  Laughing.

Иначе проф. ножици са от 50-60лв нагоре  Peace.

# 114
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Слагам линк към ревюто с 10 от цветовете от Indulgence червилата, да не ровите из страниците, че ги пръснах. Ако се интересувате, да са на едно място.

http://sapphireyesandrubinlips.blogspot.com/2015/03/avon-ultra-c … nce-lipstick.html

# 115
  • Мнения: 351
Момичета можете ли да ми кажете тоалетната вода за мъже Quantium с пулвелизатор ли е, че не се вижда от снимката в каталога, мерсиии предварително  Hug

# 116
  • Мнения: 269
Момичета можете ли да ми кажете тоалетната вода за мъже Quantium с пулвелизатор ли е, че не се вижда от снимката в каталога, мерсиии предварително  Hug
Да с пулверизатор е.

# 117
  • Мнения: 13 817

Момичета можете ли да ми кажете тоалетната вода за мъже Quantium с пулвелизатор ли е, че не се вижда от снимката в каталога, мерсиии предварително  Hug


Да с пулверизатор е.
но пък е само 50 мл! осъзнаваш го чак като я получиш. На фона на другите мъжки ТВ който са по 75 или 100 мл не излиза на добра цена.

Последна редакция: нд, 29 мар 2015, 16:28 от _re_ge

# 118
  • Мнения: 269
Момичета можете ли да ми кажете тоалетната вода за мъже Quantium с пулвелизатор ли е, че не се вижда от снимката в каталога, мерсиии предварително  Hug


Да с пулверизатор е.
но пък е само 50 мл! осъзнаваш го чак като я получиш. На фона на другите мъжки ТВ който са по 75 или 100 мл не излиза на добра цена.
Не е изгодна, но пък иначе е с хубав аромат, но не е много трайна.

# 119
  • Мнения: 351
Благодаря ви за изчерпателните коментари     bouquet

Общи условия

Активация на акаунт