гинеколог във Велико ТЪрново, Горна Оряховица, Плевен

  • 49 526
  • 127
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 268
 Здравейте и от мен, момичета!
 Разбрах, че д-р Ангелов работил в Медицински център "Фамилия"
 Някой може ли да ми каже къде точно на Габровски се намира и някакъв телефон за записване
 Благодаря ви предварително

# 16
  • Мнения: 203
ул. Никола Габровски 37, до парка, намира се в блока, където е офиса на М-тел и Експрес банк, има и цветарско магазинче.
тел. 601-137, 0886394256

# 17
  • Мнения: 213
Радвам се много, че всичко е минало добре при теб.Много мои познати са недоволни и на  някой от тях децата им вече доста попораснали продаължават да си имат проблеми  в следствие на неговото израждане.А не ми се говори за една моя позната,която отива с кървене в 5 месец,а той и казва,че се лигавела и че бил зает сега,та не му е до нея.Естествено момичето абортира докато си лежало в родилно и чакало,той да се освободи.Още много други подобни неща мога да разкажа,но не искам да навлизам в потробности,че ми се разваля цялото настроение като си мисля за това.

Последна редакция: чт, 16 мар 2006, 11:32 от chica22

# 18
  • Мнения: 166
Здравейте  на всички какво сте оплаквате от Хаджирадев аз пък съм доволна,но може би защото си платих 160 лева на касата и избрах да раждам при него.Които не иска да си бръкне в джоба да тегли.

# 19
  • Мнения: 268
ул. Никола Габровски 37, до парка, намира се в блока, където е офиса на М-тел и Експрес банк, има и цветарско магазинче.
тел. 601-137, 0886394256


 Мерси много Simple Smile

# 20
  • Мнения: 353
Няколко свръхнекомпетентни мами,само да се появи тема за Търново,веднага започват да циклят едно и също-айде спрете се с плювните!  Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 203
Здравейте  на всички какво сте оплаквате от Хаджирадев аз пък съм доволна,но може би защото си платих 160 лева на касата и избрах да раждам при него.Които не иска да си бръкне в джоба да тегли.
КАК МОЖЕ ТАКЪВ ЦИНИЗЪМ!!! ЗНАМИ КАТО НЕ ПЛАТИШ ЩЕ УМИРАШ.........

# 22
  • Мнения: 203
Няколко свръхнекомпетентни мами,само да се появи тема за Търново,веднага започват да циклят едно и също-айде спрете се с плювните!  Twisted Evil

Не са плювни, впечатления и мнения са!

# 23
  • Мнения: 213
Съгласна съм с vvv.Та това си истината и още много може да се каже по този въпрос.Предполагам сте разбрали чия е грешката за смъртта на жената.Не е допустима да се случват подобни неща.

# 24
  • Мнения: 203
Много съжалявам за жената! Чувам противоречиви версии, ако знаеш причината - напиши я.

# 25
  • Мнения: 213
Знам, това което вчера писаха-първо се опитал с форцепс да извади бебето,но не можал и я оперирал.1 час след операцията жената починала от кръвозагуба.Аутопсията това доказала,лекарска грешка.Като разбера как стоят точно нещата ,ще пиша.Много неприятно.

Последна редакция: пт, 17 мар 2006, 12:23 от chica22

# 26
  • Мнения: 203
Няколко свръхнекомпетентни мами,само да се появи тема за Търново,веднага започват да циклят едно и също-айде спрете се с плювните!  Twisted Evil

Ще скрият ли истината за починалата родилка?

“Янтра ДНЕС”

35-годишната Валентина Гавраилова, която почина на 13 март по време на раждане, бе погребана вчера във Велико Търново. Четвърти ден след нелепата є смърт няма официално становище какви са причините за нещастието.
Близките на Валентина, която оставя сираци новороденото момченце и 15-годишна дъщеря, са категорични, че ще съдят лекари. Те са убедени, че жената е приета здрава в родилното отделение и е издъхнала заради небрежно отношение.
Заради заведеното следствено дело всички институции, които имат отношение по случая, мълчат. Преди ден здравната каса разпореди проверка, вчера обаче директорът є Ивайло Досев отказа всякакви подробности. Съдебният лекар д-р Недю Недев също не желае да коментира какво е показала аутопсията. Шефът на великотърновската болница д-р Даниел Илиев се позовава на следствената тайна.
Следовател Стефка Иванова е категорична, че не може да коментира нищо по трагичния инцидент. След като излязат резултатите от хистологията, тепърва ще започне разпит на лекарите. “Следствието работи по това, колко лекари са били в екипа, коментира тя. Ще изясняваме кой от тях в кой момент от раждането е участвал. Кой носи отговорност до раждането и по време на раждането.”
По неофициална информация на “Янтра ДНЕС” жената е починала от остра кръвозагуба. Редакцията разполага с имената на личния лекар, наблюдаващия гинеколог, лекарския екип, който е водил раждането. Според отлично осведомени източници в случая става въпрос за грубо нарушаване на правилата при водене на раждане и за, меко казано, непрофесионално отношение на един от лекарите. Водени от журналистическата етика, засега няма да публикуваме подробности около случая, докато компетентните органи не свършат своята работа. Искрено се надяваме истината да излезе наяве въпреки предположенията, че съществуват сериозни основания тя да бъде потулена. “Янтра ДНЕС” ще продължи да следи развитието на разследването.
Заради големия обществен интерес към случая оставяме открит телефон 062/ 600 791. На него може да позвъни всеки, който иска да помогне с нещо за разкриването на истината или да изкаже своето мнение.
Следовател Иванова подкрепя инициативата, тъй като тя може да бъде полезна за следственото дело.

# 27
  • Мнения: 166
Здравей vvv. не  искам да кажа умираите ,но съм говорила с около 20 жени които половината от тях не са дали и стотинка ,но след това ги шиха 2 път и са имали и други проблеми.Преди 10 години майка ми влезе в болница за операция на сърцето и тъи като нямахме пари да платим майка ми  почина на 40години твърде млада.

# 28
  • Мнения: 166
Незнам на кое се вика ЦИНИЗЪМ ,но преди 3 години и нещо  бяхме с момиченцето ми което тогава беше на 9 месеца в ДЕТСКА ОЧНА КЛИНИКА за да и отпушят слузния канал и мина анестезеолога във всички стаи и каза на майките да нагласят по 20 лева ако иска някои и повече ,една майка го попита какво ще стане ако не дам и тои и каза ;ако искаш детето ти да не се събуди от упойка не даваи ;на това какво му казвате.

# 29
  • Мнения: 11
Здравейте и аз за първи път пиша в този форум и искам да питам този д-р Хаджирадев по принцип има ли си частен кабинет и каде се намира ...да не е оня който има кабинет в нова болница...???????

Общи условия

Активация на акаунт