Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 30

  • 81 808
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 634
Момичета, маската на Лорис със змийското олио сваля ли боята за коса? Взех си я, но съм прясно боядисана и се чудя дали да я ползвам

# 706
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Здравейте, имам проблем с намирането на балсам за устни, защото съм алергична към пчелни продукти. Моля ви препоръчайте ми изпробван балсам без пчелен восък, ще съм много благодарна.

Мисля, че доста малко продукти са с пчелен восък, така че просто ще е най-лесно да идеш в добре зареден магазин и да четеш съдържанието.
Мисля, че Балеа примерно нямат... но не мога да съм 100% сигурна. Намери как е в  INCI пчелния восък като название и ще сравняваш.

# 707
  • Мнения: 2 045
Обратното е - повечето продукти не го съдържат. Масово се използва парафин, вместо пчелен восък. Гледай в съставите да няма beeswax - това е пчелният восък, избягвай го

# 708
  • Мнения: 22
Boryana, Holly Pink благодаря ви много. Прегледах номенклатурата, восъкът е точно beewax. Отново почвам да търся. Последният път така се бях "разкрасила", че няма описване. Устните ми станаха двойни, болезнени. От всичко това поне знам как бих изглеждала, ако реша да слагам филъри  hahaha . Когато намеря заветният балсам пак ще пиша, защото сигурно има много други със същият проблем както мен.

# 709
  • Мнения: 22
Изрових опаковката на последният балсам за устни, който съм сглупила да взема. Оказва се, че в съдържанието не е упоменато beewax, а е написано cera alba, което всъщност пак е пчелен восък.  ooooh!

# 710
  • Мнения: 1 831
какво представлява тая маска на Лорис,имам някакви идеи ,ама не съм сигурна дали става на въпрос за същата.Тая Миосотис я бяха развалили ,не съм я ползвала с години ,дано вече не е така...

# 711
  • Мнения: 551
И аз искам да пробвам маските на Лорис, но не мога да реша коя точно да си взема

# 712
  • Мнения: 551
А момичета каква беше разликата на Гарниер ББ крема в продълговатата тубичка и този в по-широката?

# 713
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
А момичета каква беше разликата на Гарниер ББ крема в продълговатата тубичка и този в по-широката?

Този в късата е по-мазен, непокривен и с него аз лично лъсвам, а съм с нормална към суха кожа. Другия е ясен - със средно покритие, трайност и подходящ за мазна кожа. Аз ползвам втора опаковка от него, много ми допада. Peace

# 714
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Момичета,някой взе ли си вече от яйцата на Флормар? Мноого ми хареса белият,карамел май беше.И като консистенция ми се стори супер Heart Eyes Само,ако не бяха по 9лв. и кусур Crossing Arms

# 715
  • Мнения: 551
iv4enceto_91 много благодаря за бързия отговор. Отивам да си взема този в по-продълговатата тубичка   bouquet

# 716
  • Мнения: 19 312
А момичета каква беше разликата на Гарниер ББ крема в продълговатата тубичка и този в по-широката?

В по-дългата тубичка е за комбинирана и мазна кожа. Останалите са за нормална кожа (първия, който пуснаха, предполагам, че за него питаш), анти-ейдж и за чувствителна кожа.

На Лорис съм ползвала тази в розовата кутия, изобщо не ми хареса. Дори не я доизхарчих.

# 717
  • Мнения: 2 045
Изрових опаковката на последният балсам за устни, който съм сглупила да взема. Оказва се, че в съдържанието не е упоменато beewax, а е написано cera alba, което всъщност пак е пчелен восък.  ooooh!
Cera Alba, също, да....

# 718
  • Мнения: 9 991
Момичета,някой взе ли си вече от яйцата на Флормар? Мноого ми хареса белият,карамел май беше.И като консистенция ми се стори супер Heart Eyes Само,ако не бяха по 9лв. и кусур Crossing Arms

7 лв. ги видях вчера в кварталния супермаркет. Купувам прополисов вазелин от пчеларите, и ми върши същата работа, че и по-добра за половината пари.

# 719
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Коя е веригата?

Общи условия

Активация на акаунт