Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-211 тема

  • 51 229
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 6 503
И пак съм аз, ама... може ли да пропусна това - още повече, че остана в старата тема, а според мен не е маловажно  Peace

Онур е сложил вчера в инстаграма си това



https://instagram.com/p/0PgRjoutEr/?taken-by=aosonursaylak

Ходил е на някакъв филмов фестивал, и снимката с феновете е от там



Ето го и тук, на първия ред!  Laughing


Онур е участвал на откриването на 5тия международен филмов фестивал. фестивалът е започнал с прожекцията на документалния филм за Сома - "Сома - живот за шепа въглища". Филмите от фестивала ще се прожектират в редица турски градове.
Слагам линк на един материал, преведен с гуги Peace
http://translate.google.bg/translate?hl=bg&sl=tr&u=http: … /&prev=search

и фрагман за документалния филм: https://www.youtube.com/watch?v=IWeEemw1uWk#t=30

Не знам Елмерите доколко са хармонични, ама щом се искат, да си му мислят,  но Туба и Онур определено си пасват по възгледи и интереси thumbsup  




Линка, Баги  smile3501

Браво и на вас, че сте разчепкали и получихме това инфо, сега и снимката от снощи е ясна  Simple Smile

Вярно е, харесвам си много ЕЛМЕР, но... и съм наясно, че това си е филм, а истината... - от ясна по-ясна ( СС и еднаквите им интереси на различните ''фронтове'')

# 16
  • Мнения: 10 004


Май малко по малко пускат снимките от фотосесията.

# 17
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Линка  Hug хубава снимка, хубава Туба, ама... тоалетчето доста шаренко  Simple Smile мода, какво да я правиш  Peace


# 18
  • Мнения: 659
Привет след едно доста дълго отсъствие! Hug

Рина,  newsm51
Прекрасна нова тема в нежно синьо, а ат мен... люляк за теб.   bouquet Hug



За нашите преводачки! Hug   bouquet Heart Eyes







Приятна вечер! Hug

# 19
  • Мнения: 4 231
Здравейте и от мен в новата тема  wavey

Ринка Благодаря ти за поредната прекрасно оформена тема в светлосиньо

Саби, Линка   bouquet прекрасно сте се справили с дневното дежурство. Прекрасни са снимките на Елиф и Елмер от предстоящия 38 еп. А булката е мечта. Ама защо ли си мисля, че май сватба няма да има Thinking Sunglasses Като започнат другарките СЦ да ми навират нещо в очите твърде много и аз хоп - започвам да мисля, че има нещо гнило  в Дания smile3506


 
Рали  Hug много се радвам, че се появи на хоризонта. И пак си намерила красиви картинки Peace
Цвети Hug и на мен тоалетите не са ми особено по вкуса, ама мода...Но Туба е отново прекрасна, но и различна от досегашните фото сесии Peace
Злати, Дори, Вичи Hug Hug Hug




Винаги има възможност и надежда да намерим изгубена част от себе си в някой друг...
Халед Хосейни/автор на "Ловецът на хвърчила". Книга, която в продължение на  3 г. след издаването си в САЩ оглавява класациите. В план-програмата ми е да я прочета в скоро време/

Последна редакция: вт, 17 мар 2015, 00:16 от kanti

# 20
  • Мнения: 4 535
С танцова стъпка и това Танго на съдбата, влизам в новата тема Grinning Благодаря!  bouquet

Не знам къде е намерил връзка на Елиф и Левент с героите от Човекът амфибия този автор на клип, но на мен ми беше приятно да видя Туба, барабар с Анастасия Вертинска и Владимир Коренев Peace



# 21
  • Мнения: 659
Канти, Hug
Горещо ти я препоръчвам Ловецът на хвърчила!!! newsm10
Надин, Hug

# 22
  • Мнения: 2 195
Рина, добре заварила в новата тема  bouquet

Да си я изпълним с красоти, музика, впечатления, размисли - кой каквото му се иска. От мене в този час остава да кажа наздраве за повече романтика или по-здрав сън:

+ един стар, романтичен клип за безкрайната любов. А според ключовата фраза на КПА безусловната любов Wink:

">#t=33[/video]

+ вместо притча - запазената марка на Канти, малко Чарли Чаплин с неговите прозрения за живота.
Скрит текст:

Когато започнах да обичам себе си, разбрах, че мъката и страданието са само предупредителни сигнали за това, че живея против собствената си истина. Сега знам, че това се нарича "автентичност".

Когато започнах да обичам себе си, разбрах колко силно може да засегнеш някого, ако го подтикваш към изпълнение на собствените му желания, преди да им е дошло времето и човекът още не е готов, и този човек съм самия аз. Днес наричам това "признание".

Когато започнах да обичам себе си, престанах да се стремя към друг живот и изведнъж видях, че всичко, което ме обкръжава, ме приканва да раста. Днес наричам това "зрялост".

Когато започнах да обичам себе си, разбрах, че при всякакви обстоятелства се намирам на правилното място в правилното време и всичко се случва в нужния момент, затова мога да бъда спокоен. Сега наричам това "увереност в себе си".

Когато започнах да обичам себе си, престанах да ограбвам собственото си време и да правя грандиозни проекти за бъдещето. Днес правя само това, което ми носи щастие и радост, това, което обичам да правя и носи на сърцето ми приятни усещания. Правя това по собствен начин и в собствен ритъм. Днес наричам това "простота".

Когато започнах да обичам себе си, се освободих от всичко, което принася вреда на здравето ми – храна, хора, вещи, ситуации. Всичко, което ме теглеше надолу и ме отблъскваше от самия мен. В началото наричах това "позиция на здравословния егоизъм". Сега го наричам "любов към самия себе си".

Когато обикнах себе си, престанах да се опитвам винаги да бъда прав и от този момент правя по-малко грешки. Сега разбрах, че това е "скромност".

Когато започнах да обичам себе си, престанах да живея с миналото и да се безпокоя за бъдещето. Днес живея само за настоящия момент, в който се случва всичко. Сега изживявам всеки ден за самия него и наричам това "реализация".

Когато започнах да обичам себе си, осъзнах, че моят ум може да ме разстрои и от това мога да се разболея. Но когато го обединих с моето сърце, моят разум ми стана ценен съюзник. Сега наричам тази взаимовръзка "мъдрост на сърцето".

Повече не ни е нужно да се боим от спорове, конфронтация или различен род проблеми със себе си или със другите. Даже звездите се сблъскват, но от техния сблъсък се раждат нови светове. Сега знам: "Това е животът!"

Появи се снимка от новата фотосесия, дано утре да ни зарадват с повече.

ПП
Цитат
Винаги има възможност и надежда да намерим изгубена част от себе си в някой друг...
Халед Хосейни/автор на "Ловецът на хвърчила". Книга, която в продължение на  3 г. след издаването си в САЩ оглавява класациите.
Канти, Рали  Hug
Затова ли човек се вкопчва в някой другия Thinking


# 23
  • Мнения: 659
Баги, Hug





От мен, лека нощ.

# 24
  • Мнения: 4 231
Надин Hug дали общото между Ел и Лево и Човекът амфибия не е крайбрежната алея Wink

Цитат
Винаги има възможност и надежда да намерим изгубена част от себе си в някой друг...
Халед Хосейни/автор на "Ловецът на хвърчила". Книга, която в продължение на  3 г. след издаването си в САЩ оглавява класациите.
Канти, Рали  Hug
Затова ли човек се вкопчва в някой другия Thinking
Баги Hug твърде вероятно това да е причината. И въпреки всичко много често не можем да я открием Peace Благодаря ти, че ми припомни тези мъдри слова на Чарли Чаплин

Тази вечер няма да ви слагам притча, а цитати за любовта от Руми, който е признат за един от най-изкусните поети на Изтока за любовта yes Много от тях са като, че ли написани за Елмер  Peace
Тези двата много ми харесаха и ги извадих от спойлера Peace
Влюбените не се срещат някъде накрая. Те са един в друг през цялото време.
Миглите ти ще напишат върху сърцето ми стихотворението, което никога не е излизало от перото на поет.

Скрит текст:
Персийският поет Руми: за любовта и за теб


Руми... когато за пръв път попаднах на негови думи, по-скоро ме впечатли красотата на изказа. Но това впечатление беше преходно и след време (малко или много в зависимост от сравнението) тотално забравих за това, че изобщо е съществувал и че такива думи са били изричани. Докато в един момент изживяванията ми и думите на един от най-добрите поети на Изтока, за какъвто е считан Руми, се сляха и почувствах смисъла им.

Всеки от цитатите по-долу съдържа не просто една мисъл и красива идея, а безброй изживявания. Затова съветът ми към всеки, включително и към мен самата в моментите, в които заспя е: Съпреживей ги! Остави се на чувството Simple Smile

За любовта във всички аспекти...
... защото любовта не е само между двама влюбени, не е само цел или крайна дестинация. Любовта е самият процес, светоусещането, разцъфтяването:
Любовта не почива на ничия основа, тя е безкраен океан, без начало и край.
Това е любовта: да летиш към тайно небе, да накараш стотици завеси да падат във всеки един момент, първо да се откажеш от живота, накрая да направиш стъпка, без нозете ти да помръднат.

Един ден ще превземеш сърцето ми напълно и ще го направиш по-пламенно от дракон. Миглите ти ще напишат върху сърцето ми стихотворението, което никога не е излизало от перото на поет.

Затворих устата си и ти заговорих по стотици безмълвни начина.
Търпението не е в това, да стоиш и да чакаш. То е в предвиждането. То е в това, да гледаш в нощта и да виждаш деня. Влюбените са търпеливи и значт, че е нужно време, за да стане луната пълна.

Ще чакам тук. Мълчанието ти да се пречупи, душата ти да се разтърси, любовта ти да се пробуди.

Задачата ти не е да търсиш любов, а чисто и просто да откриеш бариерите в себе си, които си изградил срещу нея.

(В момента, когато чух първата си любовна история, започнах да те търся, без да знам колко сляп съм бил.) Влюбените не се срещат някъде накрая. Те са един в друг през цялото време.

Сбогуванията са за тези, които обичат с очите си. Защото за тези, които обичат с душа и сърце, няма раздяла.

Отвъд представите ни за правилни и грешни действия има едно поле. Ще се срещнем там. Когато душата лежи в тази трева, светът е прекалено пълен, за да говорим за него. Представи, език, дори изразът "един другиго" вече няма смисъл

Мисли за теб и само за теб...
... защото го заслужаваш, защото понякога имаш нужда от малка искра, която да запали огъня в теб, защото... за да промениш нещо в света си, е нужно да започнеш от малка промяна в себе си, в начина си на възприемане, в отношението си; защото... просто така:

Светлината и сянката, и двете са танцът на Любовта.

Роден си с потенциал. Роден си с доброта и вяра. Роден си с идеали и мечти. Роден си с величие. Роден си с криле. Не си роден, за да пълзиш, затова недей. Имаш криле. Научи се да ги използваш и лети.

Защо стоиш в затвор, когато вратата е толкова широко отворена?
Престани да действаш толкова на дребно. Ти си Вселената във възторжено движение.

Не знаеш ли все още? Твоята светлива запалва световете.
Разкъсай маската. Лицето ти е великолепно.
Ти си огледало, отразяващо величествено лице. Тази Вселена не е отвън теб. Погледни в себе си. Всичко, което искаш, ти вече си това.
Душата на душата на Вселената е Любов.
Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка.

Джеляледдин Руми, наричан Мевляна е персийски поет, мислител, учител и философ, роден през 1207 г. в земите на днешен Афганистан. Бащата му Баха-е Велад е религиозен водач и учител. Поради заплахата от монголско нашествие семейството му поема на път.

Пътуването преминава през свещените земи на Мека и Средния Изток и достига Коня - днешна Турция, където завършва. Там живее, твори и през 1273 г. умира Руми.

След смъртта на бащата Баха-е Велад, Руми поема поста на духовен учител и религиозен водач

http://www.highviewart.com/persiyskiyat-poet-rumi-za-lyubovta-i-za-teb-2984.html


А днес се насладих отново на танца на Хасрет и Мурат Peace



Рали Heart Eyes
Хайде, Лека нощ и от мен!   sleepuu

Последна редакция: вт, 17 мар 2015, 01:53 от kanti

# 25
  • Мнения: 5 735
Здравейте Hug
Канти smile3501Баги smile3501Надин smile3501
Лина waveyЦвети waveyРали wavey

„Любовта не трябва да се разбира, а просто да се проявява. Ето защо онова, което ви очаква в бъдеще, зависи изцяло от способността ви да обичате.”
Паулу Коелю


Много е красива булката,но това непрекъснато акцентиране върху това, ще има нещо
което да излезе  на яве и ще попречи на това събитие.
Тоалетите от сесията много шарени, но може би  това са тенденциите на модата.

 За начало на деня.

# 26
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Вичи  Hug

След богатият ни тук вчерашен ден ( и през деня, и до късни доби   bouquet ), дано и днес продължим така!  Peace



С това лошо знамение - младоженецът да зърне булката си с роклята преди сватбата по-вероятно изглежда и тя да не се състои, ама...  Wink с този сериал не всичко е така, както се очаква, та... малко остава и ще видим какво ни готвят.  Peace



# 27
  • Мнения: 10 004
Добро утро!  Hug

Рано, рано във фейса има нови снимки от Бендис





Приятен ден!  Hug

# 28
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug

Рано, рано във фейса има нови снимки от Бендис





Приятен ден!  Hug

Линка  Hug ами тези нови снимки дали не ни отговарят на въпроса ''кой се обади на Елиф и защо е разстроена?'', май сега ще е злополуката с Нил  newsm78

# 29
  • Мнения: 10 004
Добро утро!  Hug

Рано, рано във фейса има нови снимки от Бендис





Приятен ден!  Hug

Линка  Hug ами тези нови снимки дали не ни отговарят на въпроса ''кой се обади на Елиф и защо е разстроена?'', май сега ще е злополуката с Нил  newsm78



Да, и според мен е така.  Peace Значи тази новина не може да развали сватбата. Ако бъде развалена, причината ще е друга. Може би комисаря ще се наложи да гледа черното орле, и няма да успее да отиде на собствената си сватба?  tooth tooth tooth

Общи условия

Активация на акаунт