Погребах Котенцето

  • 1 088
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
 Добър ден !!  Много се извинявам,ако това не е правилния раздел за темата..
 5 месеца се радвах на едно мило и нежно котенце, Беше много възпитано,много привързано към мен, както и аз към него !!! Спеше си при мен !!! Сутрин ме чакаше да се събудя, идваше до ушенцето и ми мъркаше, и много обичаше да седи до мен под завивките !!! Но един ден трябваше да изляза с колата,качих се изкарах колата,като слезнах от колата, видях че котенцето ми се превива от болка, но си ходи !!! Изобщо не съм видял, че е било под колата !!!! Заведох го до ветеринар, би му инжекция за болките,като се прибрахме в къщи само лежеше !!! Вечерта ставах през час да го наблюдавам, сутринта като станах котенцето се влоши , почна да скимти и да се гърчи, не знаех какво да правя, изпаднах в паника!!!! След няколко минути почна да диша много тежко и изгуби глас. Запалих колата и го закарах при ветеринар в Велинград на 15 км от Дорково !!! По пътя се влошаваше, а аз постоянно плачех, стигнахме до ветеринаря , кoтенцето едва дишаше, би му около 5,6 инжекции -  болкоуспокояващи, глюкоза и каза , че ако почне да се изхожда, ще се оправи и каза, че това е всичко което може да направи !!! Прибрах се в къщи а то си беше все същото, седи и гледа в една точка, не иска да се храни, пиеше по малко водичка, на 2 пъти ходи на пясъка и правеше опити да се изпишка, но не можеше !! като го гледах сърцето ми се късаше,видях, че  не може да се изходи и реших да го закарам в Пазарджик да го погледнат на ехограф !!! Закарах го в Пазарджик беше петък и им обясних какво е станало. Взеха му кръв, направиха изследвания, доктора каза, че кръвта му е добре, почна да го гледа на ехографа и каза, че пикочния мехур му е пълен, и че има някаква течност във стомаха като съсирена кръв !!! След това му сложиха система и му изкараха някаква тръбичка за да може да се изхожда чрез нея и каза да седи в кашон, да не се движи много. Доктора каза - че ще се оправи и през следващите 2 дни да го карам при колежката му в Велинград да му бие инжекции !!! На утрето преди да ги закарам, пиеше водичка и яде малко пастетче, след това го закарах пак на инжекции, би му пак около 5 инжекции !! Закарах го в къщи беше много умисирено, само гледаше постоянно в една точка без никаква реакция !!! Вечерта около 1, започна да скимти, почна да се гърчи и едва си зимаше въздух!!! Званнах на ветеринарката и  казах, 'че се гърчи и трудно диша, тя ми каза, аз нищо не мога да направя,каза ми вдигни го и виж дали стои на крака, аз го вдигнах, но вече беше издъхнало !!! След няколко секунди устичката и нослето му бяха в Кръв !!!! Не съм спал цяла нощ, много ме боли, постоянно си мисля за нея, като съм в къщи всичко ми напомня за нея, постоянно съм под напрежение, много ми липсва , не мога да го преодолея ((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((SadSadSadSadSadSad !!! На вас случвала ли ви се е подобна случка?

# 1
  • Мнения: 701
Много съжалявам за това, което се е случило. Милата сладка душичка. Нека почива в мир.

# 2
  • Мнения: 3
Благодаря !!!!Много я Обичам, много ми е мъчно, Кака ме успокоява, вика ми ще си намериш друго котенце, но аз не искам друго искам си моето, защо е толкова жесток живота  Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Много съжалявам за малката душичка.

# 4
  • Мнения: 3
Благодаря..

Общи условия

Активация на акаунт