Пазаруване от Amazon - тема №43

  • 72 747
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 858
Благодаря за новата тема   bouquet

Аз очаквам едни Бугати за мъжа ми с книга за детето, едни Тимбърленд за детето отново с книга.За мен нищо не мога да харесам  Sunglasses

# 31
  • Мнения: 778
Чета ,че филтрите на Aqua Optima Evolve стават за Брита.
Някой взимал ли е?

Отиди в Кауфланд и ако сикаш си вземи...има една марка Aquaphor по 8-9 лв е 1 филтър, бяха на промоция по 6 преди месец.....купи си един и пробвай

# 32
  • в тристайна гарсониера :)
  • Мнения: 208
Записвам се, че нещо ви изпускам!

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 4 703
Благодаря за новата тема   bouquet

Присъединявам се към мрънкането за цената на паунда ... и на долара също ... мрън!

Чакам този Skechers за подарък , 10.50п. е повече от добра цена.
Маратонки Asics за дъщеря ми, бяха 30Е и много се надявам да и получа, защото вече мина седмица, а още не са изпратени.
От Випа разни дрешки , пак за детето очаквам и очила за мен, за които имам срок на доставка, в който няма да бъда вкъщи. Според вас има ли шанс да ги получа преди посочения срок?

А и една странна мини прахосмукачка си купих, дано да върши някаква работа.

# 34
  • София
  • Мнения: 424
chockolina    bouquet                                                                                                                                               
А и една странна мини прахосмукачка си купих, дано да върши някаква работа.
Много е симпатична и компактна ще чакам да споделиш как е.
                                                                                                                                                                                                                                                                                   

# 35
  • Мнения: 1 285
Благодаря за новата тема  bouquet
чакам доста неща от немско,днес трябва да си ги взема от превозвача  Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 5 742
Аз все сравнявам цените в немският и англисйкият,че понякога въпреки скочилия паунд,там ми излиза по изгодно.
Получих ботушки на Superfit за мен ( http://www.amazon.de/Superfit-30018105-M%C3%A4dchen-gef%C3%BCtte … keywords=superfit ),поръчах 39номер и леко се притеснявах,защото в описанието на размерите имаше вероятност да са ми къси. За дължина има още малко място, за тясно стъпало са. Много леки,удобни.

# 37
  • София
  • Мнения: 4 493
Някой взимал ли е от немският склад обувки в състояние - мнг добро, да сподели как са пристигнали? Преводача ми казва - Ниско износване / признаци на употреба (стоките са изпробвали, но не носят в течение на продължителен период от време) - това значи че са пробвани но не носени -така ли да го разбирам?

# 38
  • Мнения: 5 601
Пусни го на немски да го видим

# 39
  • София
  • Мнения: 2 402
Някой взимал ли е от немският склад обувки в състояние - мнг добро, да сподели как са пристигнали? Преводача ми казва - Ниско износване / признаци на употреба (стоките са изпробвали, но не носят в течение на продължителен период от време) - това значи че са пробвани но не носени -така ли да го разбирам?

Много пъти съм взимала в такова състояние и обикновено са чисто нови  Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 4 493
На немски пише това - Geringe Abnutzung/ Gebrauchsspuren ( Ware wurde anprobiert aber nicht über einen längeren Zeitraum getragen). Amazon-Kundenservice und Rücknahmegarantie (bis zu 30 Tagen) bei jedem Kauf.


Magrat* - благодаря

# 41
  • Варна
  • Мнения: 975
Записвам се в новата тема за която благодаря   bouquet с два въпроса
1. В събота направих поръчка в Амазон ДЕ, но дължимата сумата ми беше блокирана два пъти, писах им и получих този отговор
Скрит текст:
Guten Tag, Frau ......,

gerne habe ich die Bestellung überprüft.

Bitte entschuldigen Sie vielmals:

Aufgrund eines technischen Fehlers wurde die Belastung Ihrer Kreditkarte leider doppelt durchgeführt. Wir werden so rasch wie möglich eine Gutschrift für die irrtümliche zweite Belastung veranlassen. Wir rechnen damit, dass die Gutschrift in den nächsten 1-3 Werktagen erfolgen wird.

Auf Ihrer Kreditkartenabrechnung werden nach Abschluss der Korrektur folgende Transaktionen von Amazon.de zu sehen sein:

- doppelte Belastung des Rechnungsbetrages
- Gutschrift des fälschlicherweise belasteten Rechnungsbetrages

Von Ihrer Seite besteht kein Handlungsbedarf.

Ich bedanke mich für Ihr Geduld und Verständnis und wünsche Ihnen weiterhin einen angenehmen Tag.
Не съм препращала отговора към банката за да ми освободят сумата, необходимо ли е да го препратя към моята банка?
2. Моля препоръчайте ми марка или конкретен модел от бавните сокоизтисквачки.

# 42
  • Мнения: 5 601
На немски пише това - Geringe Abnutzung/ Gebrauchsspuren ( Ware wurde anprobiert aber nicht über einen längeren Zeitraum getragen). Amazon-Kundenservice und Rücknahmegarantie (bis zu 30 Tagen) bei jedem Kauf.


Magrat* - благодаря
Минимални следи от употреба,пробвани са,но не са носени.Аз съм вземала такива,падали са ми се и нови и с лека следа,но неносени.
Така описани аз бих си ги купила .

# 43
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
 Аз поръчах тази http://www.amazon.de/gp/product/B008D21MK4?psc=1&redirect=tr … etailpage_o01_s00 за 45Е във вторник я очаквам, надявам се да е хубава и удобна.
Цитат

Ние сме с такъв модел но друг дизайн раница и съм доволна и аз и детето. Само дръжките малко ме дразнят (не е добре измислено как да се стяга и постоянно висят и се влачат ремъците).
Аз харесвам и раниците на Der die das, а и са с хубави отзиви в немските сайтове.

Ако ви попадне хубави кожени момичешки ботуши (не велур или набук) размер 30(11.5/12 UK) пуснете линк моля. Тази година оставих 70€ за Геокс които предния месец се разлепиха целите (и двата ботуша по цялата дължина на подметката) и хич не ми се иска другата зима да се ръсна пак толкова и пак да отидат за боклука за 3 месеца.

Последна редакция: вт, 17 мар 2015, 17:26 от ronicat

# 44
  • София
  • Мнения: 934
Благодаря за темата  bouquet
Аз си чакам ски якето http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00GWLA236?psc=1&redirect … etailpage_o01_s00 - дано да е моя размер Grinning

Знаеш ли дали е от по-плътните и кой номер поръча?

Общи условия

Активация на акаунт