Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Перилни препарати и омекотители - 30

• 72 889
  • 727
  •   1
Отговори
# 690
  • На ръба..
Осезаема ли разликата м/у Персила и Ариела, не зависимо дали течен, прах или гел...

# 691
В Хит има на промоция Ариел - 4 кг. Обаче майка ми се обади и и казах да ми вземе Персил от Лидл, щото тя беше там - 6,99 лв.

# 692
  • София
Осезаема ли разликата м/у Персила и Ариела, не зависимо дали течен, прах или гел...

Аз определено не харесвам Ариел прах официален внос /демек румънския/.
Персила се понася, даже е доста добър.

# 693
  • Добрич
Момичета, искам да попитам дали някой е пробвал прах Омо 2кг, кафява опаковка? Снощи за пръв видях такъв, но не можах да се ориентирам дали е е за бяло или универсален...А старият Омо от Кауфланд ми е на свършване...

# 694
Момичета, искам да попитам дали някой е пробвал прах Омо 2кг, кафява опаковка? Снощи за пръв видях такъв, но не можах да се ориентирам дали е е за бяло или универсален...А старият Омо от Кауфланд ми е на свършване...

Може ли снимка?

# 695
  • Добрич
ами, ха де. Да бях снимала. Чак когато се прибирах и си мислех да питам в темата, се сетих, че не съм снимала.

# 696
Нищо де, просто ми стана интересно каква е тази кафява опаковка, нещо ново ли?
Аз си ползвам кауфландското Омо и съм доволна, то е за бяло.

# 697
  • Добрич
Аз също. Но вече е на свършване и от магазин за прахове потърсих Омо Supreme но имаше само този 2 кг торба, светло кафява опаковка. Не съм виждала до сега такъв. Довечера мисля да ходя пак и ще снимам, за да ви покажа. Ще разпитам и персонала.

# 698
Да не е просто опаковката сменена Thinking
На персонала  не бих разчитала  Stop
Виж състава - ако има кислородни избелители, значи си е за бяло пране Peace

# 699
Чакам с нетърпение снимката на това ОМО в кафява опаковка.

Между другото, в emag са пуснали продукти на Сано и видях, че има омекотител с любимия ми аромат на мускус, който хвалих толкова много. Има само 4-литрови бутилки. Вече една пътува към мен. Mr. Green А, също и един прах, който го няма тук.

# 700
 За Sano Pisga ли говориш? Имаш ли някаква информация за него? За какво пране е? Peace

# 701
Да похваля любимите си капсули Персил за цветно, които са малко недолюбвани тук Simple Smile изпраха ми тениска, изцапана с черна боя за коса, престояла поне седмица.

# 702
За Sano Pisga ли говориш? Имаш ли някаква информация за него? За какво пране е? Peace
Да. Утре ще ти кажа.

# 703
  • Добрич
Чакам с нетърпение снимката на това ОМО в кафява опаковка.

ето това е ОМО-то:
http://mpetkova.snimka.bg/daily/dom.422676.35541511,
http://mpetkova.snimka.bg/daily/dom.422676.35541513,
http://mpetkova.snimka.bg/daily/dom.422676.35541512
Снимките са от смотан телефон и тук изглежда по-скоро жълта, но опаковката е светло кафяво.
 Персонала каза, че за сега нямало да има доставки на старото ОМО. Има кислородни избелители  и предполагам, че е за бяло.

# 704
Идеални са снимките. thumbsup
Явно OMO Supreme 12 (бялата опаковка с майката и детето) става OMO Ultimate. Спокойно го ползвай - същият производител в същата държава като предното ОМО. Нали виждаш какво пише - най-добрата формула досега. Laughing
Не съм го виждала наоколо, иначе веднага го купувам и аз.

Общи условия

Активация на акаунт