Откраднаха ни детската количка и колко безпомощен се чувстваш в такъв момент

  • 3 860
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 421
Съжалявам за загубата, но тъкмо вече ще се съобразявате, че общите части не се ползват за помещения за съхраняване на вещи.
На съседите строителни материали си стоят от месеци там ... Не мисля, че оставената ни детска количка за 2-3 дни е била трън в очите на някой, заради мястото което е заела. Факт е, че бебето няма количка вече и не се знае до кога, защото на някой му е по-лесно да си открадне, а не да си купи.

# 16
  • Мнения: 10 105
Върнахте ме години назад и много добре разбирам потърпевшите.
Нашата я откраднаха от пред вратата на жилището. Току що я извадих и  докато вляза да взема детето и го сложа вътре, беше изчезнала.
Вратата леко отворена, защото ще нося дете. Всичко стана за 2 минути.
Щяхме за дълго да бъдем извън града си и в джоба на количката имаше  лекарства, имунизационен паспорт, мед.картон и някакви рецепти. (Къде ми е бил акъла?)
Чувствах се адски безпомощна и бясна на себе си.

пп. Че защо да купуват, като могат да си "вземат"? #2gunfire

# 17
  • Мнения: 3 031
Много неприятно. И аз си държа количката във входа. Досега проблеми не е имало, но аз си познавам съседите и съм сигурна, че не биха свършили подобна простотия.

# 18
  • Мнения: 10 105
Такива неща се крадат от външни хора, не от съседи.
Моята не беше открадната от съседи. Те бяха немощни старци почти всички.

# 19
  • София
  • Мнения: 421
Аз в нашите на етажа не се съмнявам, живеем там от какато се помня и сме едни и същи. Но тъй като сме на втори етаж някой трябва целенасочено да си е обикалял, а и вратата с чипа как в 2-3 през нощта да е била отворена. Няма как да обиколя 16 етажа и да разследвам и да разпитвам.

Факта, че си баззащитен и обиден от посегателството е ... оставя ме без думи и с въпрос искам ли да си отглеждам децата тук. Плюс серията от негативни новини последно време, разбира се.

# 20
  • Мнения: 11 577
Съжалявам за случката, но не се оставят току така вещи пред вратата- колкото и ключалки да има.
Поне 3 колички съм можела да открадна- в незаключени входове, където съм влизала инцидентно.

чудя се кога ли ще остана боса- ботушите ми всички са наредени пред вратата.

# 21
  • Мнения: 3 098
Неприятно.
Миналата година откраднаха от двора зад къщата ми кош за отпадъци, заедно с отпадъците.
Този кош ми служи за листа и клонки от цветята и дръвчетата, когато ги подрязвам и оформям и досега не е представлявал интерес за никого.
Почувствах се странно, когато открих липсата му, комична ситуация.

# 22
  • Мнения: 2 099
Пускам ти няколко обяви от днес,огледай се да не е вашата количка.Пусни и модела кой е: http://olx.bg/bebeshka-kolichka-i69818592
http://olx.bg/kombinirana-kolichka-peg-perego-model-pliko-pramette-i41502605
Втората не мога да преценя дали е сива или синя.Ако ще ти стане по-добре  при нас се краде всичко което не е заковано или пари!Аз установих,че някой съсед е свил кофа,стирка,метла и лопатка купени за почистване на входа!Излагация за 15 лв!Баси с какви хора живее човек!Скотове!

# 23
  • Мнения: 1 480
В България и гащите да си оставиш на простора, и тях ще откраднат. В блока, в който живея за 4 път разбиват стаята на чистачката. Взимат препаратите и парцала и сигурно много са забогатели от тях. Направо й казах да си купи препарати, аз ще й възстановя парите и да ги остави у тях. Когато идва в 2 шишета само за деня да си ги носи и да чисти. Аз съм касиерка и ми омръзна да купувам и да се разправям с разбити врати и откраднати консумативи. Що за пладнешки разбойник трябва да си, за да крадеш такива неща? Затова трябва да има крумови закони. Крадеш, отсичат ти ръката, убиеш-главата и т.н. в тоя ред.  #2gunfire

# 24
  • Мнения: 12 687
Много цигани, които ровят по кофите, са екипирани с детски колички.  Нашата съм я качвала до 3ия етаж без асансьор. А когато е чужда, е особено неприятно. 

Като почнете с тая България. В Швейцария се нагледах на гуми от колела, заключени с катинар. Колелото откраднато

# 25
  • Мнения: 2 099
Да бе,разбирам,навсякъде има престъпност,ама ти Трещерица би ли свила лопатка,метла,кофа и моп?
Е то бива,бива,ама това на кой ще го продадеш?За къв ти е бе аджеба?Аде на детска количка ще вземеш 20-30-40 лв,ама на моп колко?Ай сиктир бе!Ей така за идеята да вземеш нещо чуждо/общо.Направо ме отвращават,до гуша са ми дошли!Пуу!

# 26
  • София
  • Мнения: 421
То колелото сигурно е откраднато от някой българин Simple Smile
Не знам ... на нас някак ни е заложено, ако можем да гепнем, да скатаем, тогава спим спокойно.

Моделът е GT3 Completo Navetta Viaggio, а те беше синя. Не са тези двете. Аз подозирам, че няма да я качат днес още, но знае ли човек  #Cussing out

Не мога да повярвам с какви кокошкарски кражби се занимават. Не мога да повярвам, че нямат метла и белина вкъщи  #Crazy

Сигурно го правят заради тръпката. Гадини.

Благодаря ви!

# 27
  • Мнения: 12 687
Да бе,разбирам,навсякъде има престъпност,ама ти Трещерица би ли свила лопатка,метла,кофа и моп?
Е то бива,бива,ама това на кой ще го продадеш?За къв ти е бе аджеба?Аде на детска количка ще вземеш 20-30-40 лв,ама на моп колко?Ай сиктир бе!Ей така за идеята да вземеш нещо чуждо/общо.Направо ме отвращават,до гуша са ми дошли!Пуу!

Аз не бих, както и никоя форумка. Ама си вързвам камилата за всеки случай.

# 28
  • shumen
  • Мнения: 18 216
Аз Моп и препарати не бих откраднала.То бива,бива,ама чак пък толкова.
Ние преди време живеехме на 2 етаж и съм оставяла количката във входа и не съм имала проблем,нищо че не се заключваше.Сега сме на друго място на 5 етаж,но тука ако ползвах количка не бих е оставила така,защото са повече роми комшиите и все ще се намери някой да е задигне.

# 29
  • Мнения: 378
И повече може Wink
Мъжът ми беше на работа в Чехия. Петима съквартиранти в апартамент и единият 'убавец си довел някаква мацка, не помня със сигурност дали е била чехкиня, но не беше българка. Правили каквото правили и на следващия ден останалите като седемте джуджета "кой ми е взел самобръсначката, кой ми е взел пяната...". На ММ му липсвала самобръсначката, на втория пяната за бръснене, на третия маратонките, а на четвъртия четката за зъби!!! Но пък си ги е избирала най-хубавите и най-скъпите от наличните.

По основната тема, не вярвам да откриете количката в сайт за обяви. Такива кражби често са от наркомани, а те не го правят така. Вероятно вече е продадена на някой случайно срещнат за 30, 40, 50 лв, колкото е имал да даде.

Общи условия

Активация на акаунт