„Завръщане”/ Sıla /- С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт - Тема 12

  • 80 615
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 21 201
Момичета, бях ви питала, ако някоя знае, която е гледала напред филма....
Скрит текст:
Клана, нали замрази присъдата, докато Съла роди, ами после? След като роди, как решават да не ги убият нея и Нарин?
Скрит текст:
Подробности ми се губят но, ще има няколко опита за убийство на Съла но Боран, ще я спаси.
Нарин не я убиха, защото след като Азад го уби Джихан стана ясно, че е бременна и отмениха присъдата й.
Благодаря ти! Човъркаше ме, този въпрос. ☺
Моля, Grinning знам какво е да пита човек и гласът му да е глас в пустиня. ooooh!

# 31
  • София
  • Мнения: 1 433
Ваняяяя, много мерсаж за прекрасната тема  bouquet Hug
тази вечер в серията....Джихан....направо беше позеленял от злоба.....Боран сериозно трябва да се пази....стана ми страшно чак от омразата му.....пак братовчеди били, смейство....клан....рода....дрън-дрън......щом опира до собствен интерес

# 32
  • Мнения: 1 211
И аз се записвам,за да мога да следя темата.   bouquet

Аз мисля,че за всичко си има причина,въпреки че не мога да толерирам всички действия на Съла,все пак тя е искрата ,която ще запали революцията.На всяка жена пожелавам мъжът й да я гледа като Боран- с този невероятен пламък в очите и толкова нежност.  Embarassed


Докато Джасу студува,


Емре се готви да плува.


Хубава вечер!

# 33
  • Мнения: 221
Ваничкааа, благодарИм за новата темичкааа, страхотна си
Все ще ви казвам и все забравям, на ето тази снимка   нашия човек много ми прилича на Рики Мартин  Grinning
Преди години имаше една песен  - Моториста е без каска , ох мале лее  Joy Joy Joy Вижте го нашия моторист, като се метна зад гърба му, таааа  
И да увеличим нюансите с една приказка за лека нощ  Laughing

# 34
  • Мнения: 114
Мерси за новата тема   bouquet
И малко членски внос

# 35
  • Мнения: 73
Момичета ,днес някой влизал ли е във VBOX 7 да гледа новата серия? Сега вече ми остана време и реших да изгледам 32 с. и ми показа ,че файла е премахнат,заради оплакване от собственниците на правата smile3512 smile3511Досета го гледах там ,че имам проблеми при тегленето от торентите!!!

# 36
  • Мнения: 1 560
Здравейте момичета,
Ваня, Благодаря за хубавата тема в розово Simple Smile
на всички Благодаря за прекрасните снимки  newsm20
на Ивето - пиши, чета с удоволствие  Simple Smile smile3501 Hug
Алекс - ти също Simple Smile smile3501
момичета, прекрасни сте Simple Smile Hug

# 37
# 38
  • под най-голямото листо на тиквата
  • Мнения: 586

# 39
  • под най-голямото листо на тиквата
  • Мнения: 586

Я вижте бат Шиван какъв е розов в унисон с темата  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 40
  • Мнения: 16 079
newsm78 в някоя от предните теми някой беше публикувал къщата на МАА,а сега да му отидем на гости  Mr. Green







# 41
# 42
  • под най-голямото листо на тиквата
  • Мнения: 586

# 43
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
 Hug Привет в новата тема,

Благодарности за Ваня за времето, което отделя, за да може всички пишещи и висящи от балкона да се наслъждават на мислите, чувствата и емоциите, които се споделят тук, предизвикани от сериала  и самия ... МАА  Heart Eyes

# 44

Общи условия

Активация на акаунт