Güllerin Savaşı - Войната на розите - ТЕМА 2

  • 68 220
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 9 324
Момичета тъй като гледам малко назад по ЕВРО Д, някой да каже, казали Джихан на Гюлфем?

# 46
# 47
  • Мнения: 5 723
Залитат май в посока глупост СЦ!!!!  ooooh! ooooh! ooooh!
Дано не развалят сериала ....

ПП ......май психото станаха много вече  newsm78

Последна редакция: сб, 28 мар 2015, 22:34 от sofia26

# 48
  • София
  • Мнения: 9 324
Сценаристите почнаха с глупостите  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Гюлру чува гласове, лекаря не можа да я накара дори да се прегледа, Халиде прекалява и тя.
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Вместо да вършат глупости да работят по отношенията м/у хората в сериала.

# 49
  • Мнения: 4 803
Оффф, еми сами ще си подбият рейтинга  Hug Hug

Продължавам да твърдя, че от любов м/у Йолру поне аз нищо не разбрах - кога се събраха, кога се разделиха  ooooh! и просто вече ми изглежда нереално уж толкова да се обичат, при положение, че заедно ги видях преди 100 години  #Cussing out #Cussing out

Еми.. квото - такова  #Cussing out

# 50
  • Мнения: 5 723
Всичките луди ....ГюльфЪ от претенции за величие ,Джихан по вина на сестра си , Халиде заради скритата си щерка , Гюлру заради жертвата в името на баща си .....дано Йо разбере за какво става въпрос и спре това издевателство на Халиде ......едва ли ,ако гонят бройка епизоди ....
Сега няма да повярват на Гюлру заради душевното ѝ състояние .....

Що си развалят хубавите идеи за сериал ,дерат лисицата до носа ,уууффффффффф #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 51
  • Мнения: 5 723
Въпреки ,че са бесни един на друг ,са лудо влюбени , ама сега ще ходим в лудница ,че после ще гледаме любов.
Чичек май не е казала ,че вече е Хекимоолу ханъм?!?!?!?!

А Енер и майка му алтъни търсят ,бащата на Дуйгу за капак.

# 52
  • София
  • Мнения: 9 324
И защо за бога ни дават цял епизод Мерт, Дуйгу и бащата и с драмата Шефкетова  да не съм объркала нещо сериала?

От всички в тая къща ще се окаже май, че само Мебрурето има мозък.

Уж всички тайни щяха да се разкрият този епизод, а още нищо, освен това, че Джино каза нещичко на Онур, ама не разбрах колко.

Младите не са казали на никой, че са женени (повторение ала АФК).

След няколко много силни и добри епизоди сега се излагат кат килфаджии.

И дано не са замислил това което си мисля, че са, че инак ще видим OmRu   на кукуво лято.

# 53
  • Мнения: 5 723
Съвсем нормално е всички актьори да си "изработят" възнаграждението , но така струпано в един епизод... на мен ми е банално ! /никой не ме задължава да гледам/ Joy

# 54
  • София
  • Мнения: 9 324
Гюлру ептен мръдна, а и как не се усеща, супата и горчива, сока и горчив, водата и горчива...

# 55
  • Мнения: 5 723
Гюлру ептен мръдна, а и как не се усеща, супата и горчива, сока и горчив, водата и горчива...


За чудене си е....сигурно не допуска такава бруталност.....пфуууууууууу

# 56
  • София
  • Мнения: 9 324
Не само ние сме недоволни епизода снощи в ТТ също недоволстват

Рейтинга:
ТОТАЛ
8 GULLERIN SAVASI KANAL D 20:45 23:36 4.42 10.29
АБ
3 GULLERIN SAVASI KANAL D 20:45 23:36 4.77 12.12
АБЦ1
 3 GULLERIN SAVASI KANAL D 20:45 23:36 5.28 12.66

Да се надяваме 8то място в тотала да е заради мача и другата седмица да не е така  Praynig Praynig Praynig и да си върнем рейтинга над 5 в АБ групата. 




Това са кадри от следващия 38 епизод.

# 57
# 58
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Бу HugБлагодаря за информацията за рейтинга. Не съм учудена, не ми хареса серията-даже съм заспала Laughing.Много пълнеж и неща които не са ме задържали будна Mr. Green

# 59
  • София
  • Мнения: 9 324
Е то и нямаше какво да те задържи, през 90% от епизода на занимаваха с Дуйгу и Мерт и драмата Шефкетова и тук-там ни показваха тровещата Гюлру Халиде, как тормози Гюлфем и шие терлички.
Очаквах мнооого повече от епизод кръстен Край на тайните. Единственото което се разкри е, че Гюлфа е убила бабато, ама никой няма да и повярва и за Шефкет и Йонджа, ама какво още трябва  
да се разкрие:
Всичко около убийството на бабата
Всичко около решението на Гюлру да се омъжи за Джихан
Всичко около фалшивото бебе
Сватбата на младите
Коя е майката на Гюлфем
и сигурно има още неща които не съм се сетила.  

От Танер и Чичек май се опитват да направят Фемир 2, женени сме, ама защо да си говорим или пък да кажем на другите или въобще защо да правим нещо?

Този който сглобява фрагманите Енгин Йозтурк беше обещал, че ще има много Йомер и Гюлру, а те почти не присъстваха в епизода, а двете им сцени заедно бяха с обща продължителност 7-8 минути. Започват да правят глупости подобни на тези в слънцата, занимават ни с всичко но не и с главните. Намирисва ми честно казано,  че искат да финализират сериала само  с един сезон и 50 епизода, точно както финализираха ГБ. Който ги е следил онлайн знае как след 37-8 епизод започнаха глупостите и рейтинга почна да пада, дано не се случи така и тук, ама на това ми намирисва. Иска ми се сериала да продължи, добра история, добри актьори.

Общи условия

Активация на акаунт