За тези, които четат любовни романи №16

  • 62 281
  • 766
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 256
Здравейте тъкмо приключих с поредицата на Дженифър Л. Арментраунт '' Лукс ''  може ли да ми препоръчате нещо подобно на нея или нещо тинейджърско Simple Smile

# 46
  • Мнения: 397
Погледни трите книжки на Стефъни Пъркинс, вероятно ще ти допаднат.
Иначе само за Здрач се сещам в момента...

# 47
  • Кърджали
  • Мнения: 10 377
mama_bobo, чела ли си поредицата "Саванти " на Джос Стърлинг? Книгите са Скай, Феникс, Кристал и сега видях, че е излезнала и четвърта - Мисти. Няма извънземни, ама пак младежи със свръх способности. На мен тази поредица повече ми хареса от Лукс.
milenaka , ся ще ме накараш да си упражнявам английския дето хич го нямам. Харесаха ми така както разказваше за тях, свалих си ги...

# 48
  • Мнения: 1 002
milenaka благодаря ти!   bouquet Дано се оправя с английския и най-вече се надявам някое издателство да реши да преведе тази поредица... Rolling Eyes Все пак милионерите са слабост на доста от нас!  Joy

Прочетох "Преследване" и "Правосъдие" на К.Робъртс, но не ме впечатлиха! Марк и Джес се влюбиха толкова бързо и в такава напечена ситуация, че ми се видя прекалено изкуствено! Особено след като авторката реши и да ги раздели в началото на втората книга и то след гаф от страна на Марк!  ooooh! Оттук много трудно му простих провинението...и все пак втората книга ми хареса повече- беше по-заплетена и с неизвестен за мен убиец, докато убийството на Първата дама бързо си го разконспирирах!  Peace

# 49
  • Мнения: 246
Здравейте и честита пролет!Любим сезон,защото съм родена през март. Но и сеезон на любовта,затова ввсички сме тук!
Аз се боря с Красавците,но почнах отзад напред и нещо ми е скучно.


Ако си започнала с "Красиво начало", нищо чудно, че ти е скучно.
Не. Почнах с историята на Уили . Началото не ме грабна. Сега чета за Сара. Да видим.

# 50
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
благодаря за темата и от мен newsm51
аз зачетох една малко различна книга. Понякога ми писва, че в книгите след като се решат всичките проблеми и конфликти героите се женят и това е кулминацията и най-великото мечтано и жадувано нещо (сигурно щото съм омъжена от 100години  Mr. Green )

- https://www.goodreads.com/book/show/18269829-snow-kissed разказва се за младо семейство и преживяванията им след 3 спонтанни аборта.
Има ли я преведена?

# 51
  • Мнения: X
мисля че не

# 52
  • Мнения: 246
Гаднооо!Толкова интересни книги показвате тук,но за жалост на английски newsm45 smile3511

# 53
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 792
Здравейте и честита пролет!Любим сезон,защото съм родена през март. Но и сеезон на любовта,затова ввсички сме тук!
Аз се боря с Красавците,но почнах отзад напред и нещо ми е скучно.


Ако си започнала с "Красиво начало", нищо чудно, че ти е скучно.
Не. Почнах с историята на Уили . Началото не ме грабна. Сега чета за Сара. Да видим.
И аз съм там.....ама нещо хич невърви....."Негодника" го прочетох, може да се каже, че ми хареса.....ама тази Sad ще я мъча пък да видим, може и да не я дочета.....

# 54
  • Според сезона
  • Мнения: 297
Здравейте тъкмо приключих с поредицата на Дженифър Л. Арментраунт '' Лукс ''  може ли да ми препоръчате нещо подобно на нея или нещо тинейджърско Simple Smile
Аз в момента съм на Лейни Тейлър - Създадена от дим и кост:
http://knigi.spasete.me/index.php?search=%D0%BB%D0%B5%D0%B9%D0%B … D0%BB%D1%8A%D1%80
а тук и за поредицата/ само 3 книги Simple Smile /
http://azcheta.com/suzdaden-ot-dim-i-kost/

Последна редакция: нд, 22 мар 2015, 09:26 от nestinarka

# 55
  • Мнения: 2 860
Мале ,много сте бързи ,едва ви догоних .Аз съм на Брачен капан ,обаче мудно ми върви нещо  bouquet

# 56
  • Мнения: X
Здравейте момичета,
следа ви редовно, макар много рядко да пиша. Определено списъкът ми с книги се увеличава с всеки изминал ден Grinning
milenaka, благодаря за даденият линк, вече си свалих книжките и макар да не обичам да чета на друг език, резюметата ти просто нямаше как да не ме накарат да искам и аз да ги прочета тези книжки Simple Smile
И сега да се оплача, чета вече трети ден една книга на Джудит Макнот не ми върви - Нежна победа. Определено е първата книга на авторката, която едвам ще прочета. А само преди няколко дена до 6 сутринта четох друга нейна книга (Всеки мой дъх).
Приятно четене на всички  smile3529

 Peace Peace Peace

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 21 741
Емма, то и коментарите в читанка са сходни с твоя, та вероятно е слаба книга.  Thinking
Аз съм на 15% на "Да си играеш с огъня" и ми харесва за сега, както и очаквах от Б. Фрийти. Simple Smile

# 58
  • София
  • Мнения: 30 253
Скрит текст:
Цитат
Цитат на: stefani70 в пт, 20 мар 2015, 20:55
Изобщо не се мъчете с тази Библиотекарка-скучноооооо.
Цитат
+1
Даже с*ксът не беше описан на ниво. Tired

Да, факт.


След "Библиотекарката" май ще се насоча към "Прелъстяване". Надявам се да е лека, романтична, приятна история.
Кое "Прелъстяване", че те много? На мен все ми изплува това на Аманда Куик, благодаря че ме подсети - ще взема да я препрочета, трябва ми нещо леко, забавно, далеч от действителността.


"Прелъстяване" на Никол Джордан. Става дума за лорд Грях (тук я препоръчахте). Не е лоша, но съм съвсем в началото.

# 59
  • Мнения: 1 002
В момента чета поредицата на Джудит Макнот Втора възможност и много ми харесва!  Heart Eyes След малко започвам третата книга, но искам да споделя, че "Рай" ми стана една от любимите книги и със сигурност ще си я препрочета!  Peace Мередит и Мат много ми допаднаха заради силните си характери и химията, която имаше между тях!  Heart Eyes"Съвършенство" някак ми дойде по-тежка заради престоя на Зак в затвора и драматичното му залавяне след бягството... Rolling Eyes
От книгите на Макнот определено "Рай" ми е любимата и си спомням, че "Спомни си кога" има подобен сюжет!
Може ли да ми препоръчате подобна история...за двойка, която се разделя и среща след години и примерно един от двамата или и двамата са станали много богати!  Party Да ги е разделило някакво недоразумение или разлика в класите... (и ако може да не е на Линда Хауърд и Нора Робъртс, защото се сещам за няколко техни книги с подобен сюжет, които вече съм чела)!

Общи условия

Активация на акаунт