KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 46

  • 17 551
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 23 363

Още е рано за писмото на Мелих, но ще го намери със сигурност. Може би в края на април, началото на май.

# 46
  • Мнения: 5 693
Danaya33  Hug Hug

# 47
  • Мнения: 11 116
Привет на всички! Hug Hug Hug Hug

Никак не ми се ще да се случи това  "бракуване" и ще бъда радостна Кериме да го осуети.
Знае всичко за МС, наясно е какво е причинил на Махир и семейството му, какво може да му се случи,
като познава добре "любимия" си съпруг....И тук идва въпросът, който тя си задава/предполагам/, ако те двамата бъдат заедно, защото се обичат, няма ли МС да направи всичко възможно, за да ги раздели, дори по най-бруталния начин. С две думи - МС ще ги остави ли да бъдат щастливи?
От друга страна, ако Фериде се омъжи за друг мъж - Кериме знае, че тя пак няма да бъде щастлива....
Искам да предупреди Махир по някакъв начин.
Време е и Тургут да задейства план Б, ясно е, че Махир ще ходи при него.
Време е МС да се почувства губещ. Ще стане страхлив, неспокоен и ще започне да допуска грешки.
В същото време ще предприема още по-гадни неща срещу Махир, като за последно.

# 48
  • Мнения: 2 399
Според мен няма вече време за разтакаване и за дърлене на гълъбетата.Няма време Фера да се жени за друг!Дойде ред на мръсниците да си плащат.А сметките  на всички останали мафиоти са големи.Значи можахме да ги гледаме 103 епизода как тормозят,изтезават и убиват добрите хора и няма да ни оставят да се насладим на справедливост дори и за десетина епизода.За тържеството на справедливостта и наказанието на престъпниците,хесапа е следния: със Селфиното един еп.,с Турго един еп.,с Неждет един,с МС два,с Аднан и оня бретонестия един,с Исмаил един .Три еп.за лИбоФта-с  Осман и Сонга,Смаил и Илкнур и  Яската и Джиджиното и кво стана-не остана време за гълъбетата -да си поседят малко в ташевето или в лимоневето или дори у Костасови!Така че споко, Фера наистина ще си смени сойадъто,но то ще е само и единствено Кара! Heart EyesИ новото  Караайле ще размаже лошите!  Peace

# 49
  • Мнения: 23 363
Данооооо!

Честно казано в Керимето ми е надеждата. Турго какво може да направи, за да спре сватбата? Той ще отговаря за изобличаването на МС. Махир може да се появи като Радецки с гръм и трясък и да разпердушини МС барабар с новия зет, но мисля, че  тук ще оставят Кера да се прояви. И във фрагмана изглеждаше доста ошашавена. Може и тя да не е очаквала МС толкова бързо да уреди брака.

# 50
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 262
Благодаря и аз за новата тема  Hug Hug Hug

# 51
  • Мнения: 2 399
Данооооо!

Честно казано в Керимето ми е надеждата.

Варничка,в над 100 епизода показаха Кера като една малодушна,послушна,покорна и не особено акълъ жена,която разрешава на този булдог да я хока,удря,нагрубява и да се държи с нея като със слугиня.Тя знае всичко за този  престъпник и въпреки това живее с него,дори го подмишва и си слага главата на рамото му,докосва тая гнъс.брррррр И ти чакаш от това мекотело да застане пред дъщеря си срещу МС.Аз не.Разчитам,че Батю ще се намеси предварително и няма да има сватба или ако има тя ще е на двете гълъбета! Thinking

# 52
  • Мнения: 1 596
Синемка зе да се замисля май.. отива и с тоя бебешок  Joy Joy Joy

# 53
  • Мнения: 15 391
Набързо да се изокам и продължавам с домашните   Laughing  Heart Eyes после пак  Heart Eyes

Вишоми, много ми харесва разпределението ти по епизоди. За всеки по нещо и накрая хеписон.  Hug Praynig Heart Eyes

Обаче... ако се вярва на тази подсказка... Керимето ме плаши.  ooooh! Искам да кажа, че този й плач ще бъде плач на безпомощност и Фериде нямя да получи нейната помощ и този път.

# 54
  • Мнения: 23 363


Вичоми, Керимето е точно каквато си я описала и ако не наближаваше публичното изобличаване на МС, нямаше да имам никаква надежда в нея. Но подозирам, че СЦ накрая ще пробутат и нея в лагера на добрите и за целта трябва да направи поне едно нещо свястно.

# 55
# 56
# 57
# 58
  • Мнения: 2 399
Набързо да се изокам и продължавам с домашните   Laughing  Heart Eyes после пак  Heart Eyes

Вишоми, много ми харесва разпределението ти по епизоди. За всеки по нещо и накрая хеписон.  Hug Praynig Heart Eyes

Обаче... ако се вярва на тази подсказка... Керимето ме плаши.  ooooh! Искам да кажа, че този й плач ще бъде плач на безпомощност и Фериде нямя да получи нейната помощ и този път.
Ама Джиджи,вече бактън мафиотите да са по-предвидливи,по-изобретателни,по-умни и винаги с едни гърди Joy пред наште хора.За мен Кера е съучастник в делата на МС и въобще няма да защити Фера.И тя като МС е един завършен егоист и гледа само себе си....да не се изложи пред хората,да се рее по бутиклерите и да се ползва от мръсните пари на тоя мафиот!И двамата с МС са ми неприятни и все се чудя как от такива родители се е пръкнало такова благо същество като Фера???? newsm78

# 59
  • Мнения: 5 461
И Мелих беше добър, а не егоист, само малко страхлив.

Общи условия

Активация на акаунт