Да отслабнем заедно!

  • 52 128
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 47
 Lunno momi4e, разкажи повече за режима си, моля  Simple Smile Какво включва?

# 16
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Lunno momi4e, разкажи повече за режима си, моля  Simple Smile Какво включва?
Такаа. Започвам с чаша топла вода, след това пия сок от лимон, понякога си правя фреш от моркови или грейпфрут. До обяд изяждам някакви плодове: киви, ябълка. На обяд ям салата-зеле с моркови, краставици, чери домати. Заедно с нещо бобово, днес си направих хумус от нахут и сусамов тахан, малко елда без нищо и доядох едно крайче от содената питка с лимец от вчерашния празник, но обикновено хляб не ям. Следобед много ме заболя глава и изядох около 80 гр черен шоколад. Сега за вечеря пак ще има салата и дояждам от обедното. В общи линии това.Понякога следобед си купувам парче сурова торта, на някои места във Варна ги правят приказни. Simple Smile Яд ме е много, че за една седмица съм + 2кг, след цикъла и сега вече не знам какво да ги правя. newsm78

# 17
  • Мнения: 47
Lunno momi4e, а ти от кога си на този режим???

# 18
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Lunno momi4e, а ти от кога си на този режим???
От години сигурно се храня предимно постно( по време на бременността и кърменето също), само с малко кисело мляко и сиренце. Направих последните два месеца общо 15 дни само на плодове и зеленчуци, но сега съм малко отчаяна, защото не знам какво да направя, за да сваля така желаните поне 5 кг.ще се радвам на всякакви съвети. Sad.

# 19
  • Мнения: 47
Можеш да пробваш с прием на повече течности и мед, ако отидеш на сауна също няма да е зле, друго което може да помогне са масажите  Sunglasses  Wink

# 20
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Можеш да пробваш с прием на повече течности и мед, ако отидеш на сауна също няма да е зле, друго което може да помогне са масажите  Sunglasses  Wink
  bouquet, вече започвам да зациклям, но като си погледнах графиките от приложението , гледам че за последните два месеца съм свалила 10 кг, което хич не е малко.Имам още десет. Не смея да правя повече детоски и гладувания, че ще оплескам нещата.

# 21
  • Мнения: 47
Цитат
  bouquet, вече започвам да зациклям, но като си погледнах графиките от приложението , гледам че за последните два месеца съм свалила 10 кг, което хич не е малко.Имам още десет. Не смея да правя повече детоски и гладувания, че ще оплескам нещата.

Поздравления за килограмите smile3525 !!! Изобщо не са малко, наистина ще е по- добре без гладуване, може би с балансирано хранене в определени часове, би било по- добре  Simple Smile А какво ще кажеш за плуването??  newsm78 Аз обмислям да посетя някой басейн скоро време.

# 22
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Обичам да плувам, аз също планирам да започна да ходя на плуване, дано успея да комбинирам всичко.

# 23
  • Мнения: 10
Здравейте, момичета!
Чета ви от години, но днес за първи път ще пиша  Simple Smile
От 01.04.15г се включвам активно в борбата с килограмите. Досега имах други проблеми за решаване, но стигнах бавно и славно до последната крачка. Здравословното ми състояние позволява да започна гладолечение, което ще ми помогне надявам се и за още два проблема освен наднорменото тегло.
Включвам се при вас с надеждата да си споделяме и подкрепяме.
Успех на всички, които трябва да минат по този дълъг път   bouquet

# 24
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
 Tamaya, добре дошла. Имаме нужда от подкрепа определено. Кажи повече, колко си висока, колко килограма си и колко искаш да си. Днес карам на елда и пълнозърнест кроасан, не зная как ще се отрази на кантара утре. Confused
За утре мисля отново до обяд да карам на плод и зеленчуков сок, на обяд салата и елда, за вечеря пак салата с малко елда или нещо друго постно-качамак, соя, знам ли?

Последна редакция: нд, 29 мар 2015, 21:13 от Lunno momi4e

# 25
  • Мнения: 10
Докато провеждах хормонално лечение и станах 95 кг при височина 160см. Има доста за сваляне, но първоначалната цел са 20 кг.
Аз реших да направя едно хубаво прочистване с гладолечението, защото имам нужда от такова за да започне организма ми да работи нормално. След този курс още не знам на кой режим ще премина, но нека първо стигна до там Simple Smile                 

# 26
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Докато провеждах хормонално лечение и станах 95 кг при височина 160см. Има доста за сваляне, но първоначалната цел са 20 кг.
Аз реших да направя едно хубаво прочистване с гладолечението, защото имам нужда от такова за да започне организма ми да работи нормално. След този курс още не знам на кой режим ще премина, но нека първо стигна до там Simple Smile                 
Успех, знаеш сигурно, че като имаш много за сваляне става по-бързо. Бих ти препоръчала плодолечението на Лидия Ковачева, има и такава тема тук. Човек е по-мотивиран като сваля бързо . Проблем е като останат по-малко от 10 кг, тогава най се обезверява човек, защото и кантара играе и трудно се свалят.

# 27
  • Мнения: 10
Благодаря Hug
Най-важното беше здравето, сега всичко ще си дойде в нормата. По принцип съм голямо магаре и се надявам това да ми помогне да постигна скорошни резултати и да се похваля.
Успех и на теб! Стискам палци да постигнеш и задържиш желаното скоро.

# 28
  • София/Испания
  • Мнения: 1 505
Записвам се и аз в темата,висока съм 1.60,имам да свалям много,около 20 кг.От понеделник започнах режим с плодове,като диетата на Лидия Ковачева,но от време на време хапвах по един домат и имам резултат,много съм мотивирана и ще продължа нататък.Дано успея този път да се преборя с излишните килограми.Очаквам да науча нещо ново от вас и ви желая успехи в отслабването!  bouquet

# 29
  • Мнения: 10
Записвам се и аз в темата,висока съм 1.60,имам да свалям много,около 20 кг.От понеделник започнах режим с плодове,като диетата на Лидия Ковачева,но от време на време хапвах по един домат и имам резултат,много съм мотивирана и ще продължа нататък.Дано успея този път да се преборя с излишните килограми.Очаквам да науча нещо ново от вас и ви желая успехи в отслабването!  bouquet

Здравей,  janetaes!
Радвам се, че имаме еднаква цел и знам, че заедно ще успеем Hug

Общи условия

Активация на акаунт